info@kitchen-cn.com +86-571-56976336

کوچک نقاشی با رنگ طبیعی تنها کاج شیار با طرح های کمد لباس

طراحی یک کمد لباس کوچک برای کاشی های کوچک با کاشی های سفارشی قیمت مبلمان چوب و برخی از ویژگی های این مواد دارای یک رابطه عالی است. مبلمان کاج یک گونه درخت مخروط است، پوشش جنگل نسبتا بالا است، بدون کتابچه راهنمای بسیار ...

شرح

طراحی کوچک کمد نقاشی رنگ آمیزی کاشی های کوچک با کمربند

قیمت مبلمان چوب و برخی از ویژگی های این ماده رابطه خوبی دارد. مبلمان درخت کاج یک گونه درخت مخروطی است، پوشش جنگلی نسبتا بالا است، بدون تغییر در کتابچه راهنمای کاربر، زیبایی طبیعی، ساده و صادقانه، عملی و گرم وجود دارد، برای ایجاد محیط راحت تر و راحت تر مبلمان.

مشخصات

مدل

SW-172

نوع کابینه

درب باز درب های رنگی چوب رنگ طبیعی کاج اتاق خواب مجموعه ای از جمله کمد کمد کمد، مجموعه کاج چوب جامد چوب تخت.

پانل درب

کمربند چوب کاج طبیعی رنگ لاک الکل زرد 18 میلی متر یا 22 میلی متر.

کابینه جعبه

16 میلی متر کاج زینتی با رنگ نقاشی طبیعی.

مدل درب

سبک کلاسیک یا سبک کشور

سخت افزار

BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر

لوازم جانبی وردرب

راه آهن آلومینیوم؛
کشیدن جعبه های کشویی داخلی
قفسه شلواری آلومینیوم؛
سبد چرخان؛
چراغ القایی؛
جعبه جواهرات چند منظوره؛
آینه پانسمان مقیاس پذیر؛
لطفا کاتالوگ لوازم جانبی کمد را ذکر کنید.

MOQ

واحد سفارشی - 1 مجموعه

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

کدام را می توان از فروشگاه لوازم جانبی سخت افزار انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA.

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

فروشگاه اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

سرویس

ما طرح کابینت سفارشی کل خانه را که شامل کابینت آشپزخانه، کمد لباس، حمام، کتانی، واحدهای ذخیره سازی، رختشویی، قفسه های شراب، واحدهای تلویزیونی و غیره می باشد، ارائه می دهیم.

تمام طراحی کمد و ابعاد بر اساس اطلاعات اندازه گیری واقعی خانه شما.

تصاویر دقیق برای کمد جامد چوب سفید اروپایی

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

بیشتر لوازم جانبی کمد لباس برای انتخاب شما

6.jpg

7.jpg

علاوه بر کابینت کمد لباس، ما همچنین می توانیم هر کابینت های سفارشی خانه که می تواند با تمام سبک کابینت خود را مطابقت، استفاده از همان مواد و طراحی به عنوان کابینت آشپزخانه خود، کمد لباس، کتانی، ذخیره سازی، راه رفتن در لباس. همه طراحی سفارشی کابینت می تواند ملاقات هر گونه درخواست خاص برای دکوراسیون منزل شما.

بیشتر طراحی مدرن معاصر برای مرجع شما (واحدهای سفارشی)

8.jpg

مزایا و معایب مبلمان کاج

در سبک دکوراسیون خانه سبک صومعه با ویژگی های تازه و منحصر به فرد خود را به طبیعت جذب بیشتر صاحبان. مبلمان چوب کاج نقش مهمی در سبک دارد. به احتمال زیاد مانند سبک خوابیده از دکوراسیون، هنگام خرید مبلمان کاج، مبلمان کاج نیز باید به مزایا و معایب آن توجه داشته باشید! سازمان ملل متحد به عنوان یک مبلمان کاج، مبلمان سازگار با محیط زیست نیز یکی از تمایلات غیرنظامی مبلمان است، سبک ارزان، ساده و طبیعی، مبلمان خانگی، غیرقابل تحمل است. می تواند آزاد با مواد اصلی مبلمان کاج ساخته شده از کاج، کاج چوب جنگلی، پوشش جنگل بالا است، که یکی از عوامل قیمت پایین است. کاج در فرآیند ساخت مبلمان کاج، چون هیچ هرس مصنوعی در فرآیند حفظ خطوط روشن از سیاهههای مربوط وجود ندارد. این مبلمان، بنابراین شما بیشتر به طبیعت نزدیک است.

کمبود مبلمان کاج:

1. مبلمان چوب کاج به نور خورشید مقاوم نیست، نور آفتاب به راحتی تغییر رنگ: به علت ویژگی های خود کاج، بافت نرم با رطوبت بالا، بنابراین هیچ چوب جامد دیگر به طور جامد، بیشتر مستعد ابتلا به ترک خوردگی و تغییر شکل. کاج بی انگیزه به طور طبیعی تازه و تازه است، اما در عین حال یک نگرانی مضر نیز وجود دارد. اگر نگهداری از مبلمان کاج نادیده گرفته شود، مبلمان کاج ممکن است رنگ پس از قرار گرفتن در معرض رنگ زیبایی طبیعی خود را تغییر دهد.

2. مبلمان کاج رطوبت ندارد، رطوبت آسان برای تغییر رنگ: در جنوب به عقب به روز جنوبی، ساده ترین برای دیدن کاستی از مبلمان کاج. مبلمان کاج مستلزم تغییر رنگ در شرایط آب و هوایی مرطوب است.

3. رنگ مبلمان کاج نیز تغییر رنگ آسان است: به منظور تامین ویژگی های دکور خانه مدرن، بسیاری از تولید کنندگان در مبلمان کاج بر اساس اسپری رنگ و پردازش های دیگر، به این ترتیب برای پوشش برخی از کاستی های کاج خود را، اما همچنین از چوب کاج چوب، زیبایی طبیعی، همراه با دو امتیاز اول، ما همچنین می توانیم نتیجه بگیریم که در طول زمان، رنگ اسپری مبلمان کاج، همچنین وجود دارد کاستی از تغییر رنگ آسان است.

4. هنگامی که روغن کاج درخت کاج به طور کامل از روغن زدگی نمی کند، بوی مبلمان کاج می شود؛ (هنگام خرید کاج نیاز ویژه ای به نظر می رسد!)

خلاصه: مبلمان کاج، بزرگترین مشکل --- آسان برای تغییر رنگ!

مزایای مبلمان کاج:

مبلمان کاج کامل نیست، هر چند معایبی وجود دارد، اما مزایای بسیاری وجود دارد!

1. سبز و زیبا: مبلمان کاج نسبت به مبلمان دیگر، محیط زیست سازگارتر خواهد بود، به ویژه پس از اینکه بسیاری از مبلمان رنگ اسپری شده با محتوای فرمالدئید بسیار زیاد است. با توجه به انعطاف پذیری و تنفس مبلمان کاج، مقدار فرمالدئید، حتی رنگ مبلمان کاج، به طور قابل توجهی کمتر از سایر مبلمان است. بدون رنگ اسپری کاج مبلمان، حفظ ویژگی های اصلی، خطوط طبیعی، زیبایی طبیعی. بدون آلودگی

2. طراحی ساده و شیک: چوب کاج با خطوط ساده و ساده، رنگ های چوب باعث می شود مردم احساس خوبی داشته باشند، بافت برجسته است، به همین دلیل است که بسیاری از عاشقان سبک خویش را یکی از دلایل انتخاب می کنند.

این شرکت در واقع در:

3. هدایت حرارتی خوب، تعمیر و نگهداری آسان: معمولا با پارچه نرم در امتداد بافت دانه، گرد و غبار به مبلمان می تواند باشد.

4. حمل آسان: استفاده از ساختار مبلمان درخت کاج، روند حمل و نقل بسیار راحت است.

مبلمان کاج را می توان به طور گسترده ای به دو دسته تقسیم کرد.

1. مبلمان کاج سنتی، انتخاب مواد کاج خالص، طراحی برجسته طبیعی طبیعی، ساده باستانی Fang Ming، خطوط روشن، سبک ساده و ظریف و دقیق آن، در دوران یورش و فراز و نشیب پس از دیگری بدون از دست دادن سبک ظریف .

2. مبلمان کاج مدرن کاج و فلز کاج و پارچه و فلز و گروه های دیگر، در ترکیب رنگ، بلکه حفظ چوب واقعی، برجسته مبلمان مدرن است. به طوری که هر دو زیبایی و عملکرد، عملی مناسب و معقول، قادر به ایجاد یک خانه مدرن در یک آرام و شاد است.

مبلمان چوب کاج، هر دو سنتی و مدرن، دنبال یک سبک خالص، ساده، ساده و عملی است. به طوری که مبلمان خود را محکم، با دوام و با دوام است. مردم مدرن مبلمان کاج خالص را برای از بین بردن استرس جامعه مدرن انتخاب می کنند و در عین حال، زندگی شهری شلوغ و تحریک پذیر را برای ما جدا می کنند و روند روحی بازگشت به طبیعت و بازگشت به واقعیت را برآورده می کنند.Hot Tags: طراحی کوچک کمربند نقاشی های رنگارنگ نقاشی با گلدان کاج، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست