info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چرا فقط 1٪ از کاربران کابینت فولاد ضد زنگ را خرید؟

چرا فقط 1٪ از کاربران کابینت فولاد ضد زنگ را خرید؟

Dec 01, 2017

وضعیت واقعی ممکن است 1٪ باشد.

فولاد + چلنجر اتحاد (یک اتحاد قوی بر روی نام تجاری کابینت ضد زنگ متمرکز شده توسط CAC متمرکز شده) در ابتدای تاسیس خود، تحقیقات بازار کوچک در مورد استفاده از مواد جدید و فرایندهای جدید در صنعت انجام شد. اگر چه کمتر از 1٪ سهم بازار، اما بسیاری از مردم در صنعت این آب، آتش، رطوبت، خوردگی، فرمالدئید فرمالدئید، دوام و دیگر خواص مواد، داشتن معنای مثبت است.

خوب، سوال در حال آمدن است.

چرا سهم بازار آن کم است؟

اولین ایستگاه فولاد + چلنجر ایستگاه را به ترمینال، گوش دادن به کارکنان راهنمای خرید خط مقدم و به صورت تصادفی به مشتریان هدف فروشگاه انتخاب شده، پیدا کردن سرنخ از بازخورد خود را.

یک مشکل: قیمت پادشاه است، قیمت واحد کابینت های فولاد ضد زنگ به طور کلی بالاتر از کابینت های چوبی است

NO - با دوام

برخی حتی بیش از 2 برابر بیشتر از متوسط ​​کابینت های فولاد ضد زنگ متوسط ​​با ارزش بیش از 5-6 میلیون، تا 300،000. مسلما این دلیل اصلی این است که چرا بسیاری از کاربران نهایی از کابینت های فولادی ضد زنگ استفاده نمی کنند. در این مرحله، شما می توانید مشکلات ریاضی، مجموعه ای از 8-10 سال، ضمانت 30 ساله از کابینت های فولاد ضد زنگ، همچنین بهترین استفاده را در نظر گرفته؛ به همان اندازه از جنس استنلس استیل 1 متری سوبسترا تا 300 یوان، بالاتر از چوب پایه چوبی چوب چند بار، قیمت نسبتا بالا نیز منطقی است.

99.jpg

مشکلات دو: به نظر می رسد فولاد ضد زنگ سرد و خشن است

NO - تنوع

آشپزخانه، یک محیط خانه بسیار تنفس دود است، رنگ سرد نیازهای بسیاری از مردم را برآورده نمی کند. اما مصرف کنندگان فکر می کنند که کابینت های فولادی ضد زنگ تنها می توانند رنگ های اصلی را حفظ کنند، این در واقع یک سوء تفاهم است. آیا استفاده از رنگ 220 درجه رنگی بر روی یک بستر فولاد ضد زنگ و یا فشار دادن به قدیمی و با استفاده از تکنولوژی 3D woodgrain برای ایجاد طبیعت، فولاد ضد زنگ می تواند به دست آید و یک روند بسیار بالغ است.

98.jpg

سه مشکل: مواد رسانا، آسان به رسانایی فلزی

NO - فولاد ضد زنگ غیر خالص

محیط آشپزخانه پیچیده است، شامل نیروی برق آبی، بسیاری از کاربران در مورد مشکلات هدایت کننده نگران هستند. فولاد ضد زنگ به عنوان یک آلیاژ فلز، آن را هدایت، اما ترکیب آلیاژهای مختلف به طور مستقیم به هدایت آن منجر شود. در حقیقت، آیا از مخازن ضدزنگ یا کابینت است، از فولاد ضدزنگ خالص ساخته نشده است، اما با ورق فولاد ضد زنگ پر شده با ترکیب مواد متناظر امن برای استفاده در آشپزخانه است؛ به علاوه لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی الکتریسیته الکتریکی است. Fagio Guo، کارمند جنسی که در مدت سه سال در فروشگاه های ترمینال قرار دارد، گفت که او در هنگام بازپرداخت کلاینت او هیچ مشکلی نداشت.

95.jpg

پس از حل مشکلات بازار بالا، کابینت های فولادی ضد زنگ نیز در تمایز بازار خوب عمل می کنند.

سه كليد كليدي:

حفاظت از محیط زیست: کابینت های فولاد ضد زنگ برای جوشکاری، mesa نیز یکی بدون تست کاملا سازگار با محیط زیست است، زیرا فولاد ضد زنگ با رزین اپوکسی و یا تابش گرانیت طبیعی ترکیب نمی شود؛ برای اطمینان از هرگز در یک زمان بدون ترک خوردن بدون استفاده از چسب چسبنده با هم، از منبع برای از بین بردن آزاد شدن فرمالدئید؛ و خواص مواد مانند رنگ تغییر نمی کند، که منجر به ارزش بالای بازیافت می شود.

94.jpg

بهداشت و درمان: 304 فولاد ضد زنگ کلاس عمل، با خواص ضد اکسایش ضد باکتری؛ و غرق شدن، countertops، ادغام اجاق گاز منجر به هیچ شکاف، به طور طبیعی می کند باکتری ها نیست؛ آسان برای تمیز کردن، فقط از یک پارچه مرطوب با مواد شوینده استفاده کنید تا به راحتی تمیز شود. صفحات ضد زنگ ضدآفتاب روشن به نظر میرسد که کریستال های جدید و براق به راحتی از بین نمی روند.

93.jpg

طول عمر: تا سه سال با دوام. موثرترین مقرون به صرفه همانطور که قبلا ذکر شد، از آنجا که مواد دارای کروم و نیکل هستند، دارای مقاومت خوردگی و مقاوم در برابر سایش هستند. همراه با آتش نمی ترسم از گرما، نفوذ پذیری، مقاومت در برابر ضربه خوب، سختی، با دوام تر.

توجه به توسعه مواد جدید بدین معنا نیست که ارزش مواد دیگر را کاهش دهد. در عوض، آن را می دهد مصرف کنندگان انتخاب های بیشتر در طول رقابت سالم و تفسیر جدید از نیازهای جدید مصرف کننده و شیوه زندگی جدید است. کابینت های فولاد ضد زنگ دیگر "کابینت هتل تنها انتخاب" نیستند، می توانند به طور کامل با تقاضای بازار فعلی برای کالاهای مصرفی مواجه شوند و می توانند مزایای طبیعی این مواد را تقویت کنند.