info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چرا استفاده از ماشین ظرفشویی در چین کم است

چرا استفاده از ماشین ظرفشویی در چین کم است

Jan 09, 2018

چرا استفاده از ماشین ظرفشویی در چین کم است؟

 

به نظر میرسد که بسیاری از مردم دوست ندارند که ظرف غذا را بشویند، اما ممکن است منافذ بسیاری از اختلافات خانوادگی باشد. خبر خوب این است که این نوع کار خانه بعدا می تواند جایگزین ماشین شود. امروز، ماشین های ظرفشویی به عنوان نوعی از وسایل آشپزخانه بهبود یافته، خانواده ها را به طور مرتب وارد می کنند و به تدریج جایگزین مواد شوینده دستی سنتی می شوند. "ماشین های ظرفشویی چیزهای بسیار خوبی هستند، خوردن خوب در خانه، همه چیز درباره شادی است." در چشم بسیاری از مصرف کنندگان، ماشین های ظرفشویی "فقط مورد نیاز" تبدیل شده اند.

 

ماشین های ظرفشویی در خارج از کشور به عنوان یک محصول عجیب و غریب تبدیل شده اند، اما با توجه به عادات و عادات غذای سنتی، پوشش داخلی ماشین های ظرفشویی هنوز کم است. اگر چه در توسعه این بازار قرار دارد، اما در بازار مصرفکنندگان تا حدودی "انعطاف پذیر" است.

 

Vents فقط به آشپزخانه های جدید نیاز داشت

ماشین ظرفشویی برای بیش از 100 سال در حال حاضر وجود دارد. در خانه های مصرف کنندگان خارجی، آنها تقریبا همان لوازم خانگی هستند که یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی استفاده می کنند. داده های صنعت نشان می دهد که ماشین های ظرفشویی در اروپا و ایالات متحده و سایر کشورهای توسعه یافته به 70 درصد نفوذ رسیده اند، در حالی که در کشور تنها نفوذ 0.5 درصد است.

 

"ماشین های ظرفشویی ضروری برای افراد تنبل است." در بسیاری از مصرف کنندگان جوان "بعد از 80 سالگی" و "بعد از 90"، آنها می توانند دست خود را از سینک چرب آزاد کنند و به نظر می رسد که ماشین ظرفشویی "مصنوع" تبدیل شده است. در هنگام انجام دکوراسیون خانه، فضای آشپزخانه کوچک است، بسیاری از مردم هنوز هم باید یک محل برای ماشین ظرفشویی را کنار بگذارند.

 

این موجی از انگیزه های مصرف کننده است که ماشین ظرفشویی در سال 2017 به بازار عرضه می شود. "مقاله سفید سفالی در صنعت ماشین ظرفشویی سال 2017" که توسط آژانس های مختلف منتشر شده نشان داد که در سال 2016 بازار دیش ورستر در سال 2016 در کل فروش خرده فروشی 1.98 میلیارد یوان بود. در اوت 2017، این رقم به 2.42 میلیارد یوان رسید و به میزان زیادی با 134.7٪ افزایش یافت. شرکت تحقیقاتی Zhongyi Kang انتظار دارد صنعت ماشین ظرفشویی در سال 2017 به 4.76 میلیارد یوان برسد، فروش خرده فروشی 1.097 میلیون واحد، اندازه بازار و 140 درصد رشد سالیانه خواهد بود. در رکود در بازار لوازم خانگی درازمدت، ماشین ظرفشویی سریع ترین نوع رشد است.

 

در عین حال، کسب و کارها در این بازار امیدوار کننده قرار می گیرند. در آمار Yikang نشان می دهد که در ماه ژانویه 2017 تا نوامبر، در بازار ماشین ظرفشویی 19 مارک جدید، مدل جدید 118. Jia دونگ، مدیر کل یی کانگ گفت که به عنوان بیشتر و بیشتر تولید کنندگان درگیر، بازار ماشین ظرفشویی آواز پیروزی است.

 

مصرف پایین ممکن است پیچیده باشد

 

خبرنگاران از برخی فروشگاه های آفلاین بازدید می کردند که ماشین ظرفشویی تنها توزیع پراکنده ای است که در همه انواع لوازم خانگی در میان آنها غوطه ور است و نسبتا کم است. آنلاین میدان مغناطیسی اصلی فروش ماشین ظرفشویی در Jingdong Mall، Suning Tesco و دیگر پلت فرم تجارت الکترونیک است، که تا 40 مارک ماشین ظرفشویی، توزیع قیمت در بیش از 1000 یوان تا 20،000 یوان است. از وضعیت فروش، هزاران نفر از نظرات شخصیت های محبوب وجود دارد، ستایش اکثریت.

در سال گذشته، "دوازده" دوره، آقای چو تا یک نام تجاری ماشین ظرفشویی را برداشت، تا مدت ها او مزایای ماشین ظرفشویی را آشکار می دانست: آزادی دستان شما، شما می توانید انجام دهید چیز دیگری، "ماشین ظرفشویی از دست تمیز، به طور کلی نیز با ضدعفونی کردن. "او احتمالا متوجه شد، هر آب شستشو و هزینه برق حدود 5 سنت، شمارش مواد شوینده، قیمت گران است.

 

با این حال، با توجه به دکوراسیون و رزرو چند سال پیش، آقای ژو می تواند تنها در حال حاضر خرید ماشین ظرفشویی رومیزی، در جدول کابینت، بدون فضای کمتر قرار می گیرد. ماشین چای می تواند "بسته بزرگ" را انجام دهد، آقای چو متوجه شد که با رژیم غذایی غربی بسیار متفاوت است، پخت و پز بیشتر چینی، گریس سنگین، کارد و چنگال به ماشین ظرفشویی، او مجبور بود کمی با آب بشویید، در غیر این صورت، ماشین ظرفشویی کمی " خیلی زیاد." علاوه بر این، در ماشین ظرفشویی "ظرف شستشو ناقص" وجود دارد - 50 دقیقه طول می کشد، اگر طول می کشد بیش از حد طولانی و استریلیزه نیست، و 70 دقیقه اگر استریلیزه است.

 

"اساسی این است که یک صفحه نمایش بخرید." مشتریان جوان، کریستال به خبرنگاران گفتند که در خانه جدید نوسازی، او را به ماشین ظرفشویی اختصاص داده است، اما اکنون که ماشین ظرفشویی خیلی اشغال شده است، استفاده از کم، کمی کمی ناخوشایند است. "این زباله یک کاسه یک یا دو نفر برای شستن ظروف است، اما جمع آوری های خانوادگی در حال حاضر بیرون غذا می خورد بدون شستن ظرف ها."

"پس از 80" دختر بورسون یک ماشین ظرفشویی برای مادرش خریداری کرد. با این حال، او متوجه شد که مادرش دوست ندارد از آن استفاده کند و هنوز هم برای شستن ظروف با آب شیرین استفاده می شود. "من همیشه احساس می کردم که در ماشین ظرفشویی تمیز نیست."

 

قیمت های بالا هنوز برای فروش وسیله نقلیه ظروف دشوار است

 

"در خانه من چند کاسه وجود دارد و برای من غذای کامل نیست." این احساس مصرف کننده خانم نیک نشان دهنده تفکر مصرف کننده است.

 

"اول، بزرگ، آسان برای نصب، دوم، مشکوک ماشین ظرفشویی پاک تمیز نیست، و سوم، قیمت محصول بالا است." نظرسنجی از کاربران در مرکزی، بسیاری از مصرف کنندگان در ماشین ظرفشویی هنوز شک و تردید است.

در نشست سالیانه نخستین صنعت ماشین ظرفشویی خانگی چینی، برخی از افراد در صنعت معتقد بودند که دلیل این امر این بود که از یک طرف، فرهنگ سنتی چینی برای هزاران سال به طور مستقیم با دست و مصرف کنندگان نسبتا محافظه کار بود. بیشتر مایل به پیروی از سنت؛ از سوی دیگر، رژیم غذایی چین و خارج از کشور بسیار متفاوت هستند، استفاده مستقیم از محصولات خارجی ممکن است نتواند نیازهای مصرف کنندگان چینی را تامین کند.

 

بنابراین، طراحی ماشین های ظرفشویی با ویژگی های محلی با توجه به نیاز مصرف کنندگان چینی تبدیل به کلید شکستن ماشین ظرفشویی می شود. در این منطقه پیشرفت کرده است. به عنوان مثال، برخی از شرکت ها ماشین ظرفشویی سینک مخصوصا برای فضای آشپزخانه محدود و مشکل نصب یک ماشین ظرفشویی در خط تولید کرده اند.

 

قیمت عامل نیز بسیاری از مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی را دلسرد کرد. داده ها نشان می دهد که متوسط ​​قیمت ماشین ظرفشویی آنلاین 5700 یوان است، قیمت آنلاین 3700 یوان است. یکی از مصرف کنندگان گفت: "کمی ارزان تر از خرید یک ماشین ظرفشویی و خرید یک تلویزیون است."