info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کل آشپزخانه VS کابینت آشپزخانه کامل

کل آشپزخانه VS کابینت آشپزخانه کامل

Nov 20, 2018

آشپزخانه کامل VS Who le Kitchen Cabinet s

تفاوت و ارتباط بین کل آشپزخانه و کابینت تمام آشپزخانه

تفاوت ها و اتصالات:

1. تمام آشپزخانه به عنوان یک کل درمان می شود. با توجه به ویژگی های عملی آشپزخانه، کابینت های آشپزخانه به عنوان حامل برای به درستی ترتیب مبلمان، لوازم الکتریکی، هود، اجاق گاز، وسایل آشپزی، حوضه آب و غیره استفاده می شود و کلیه اجزای طبیعی مانند پخت و پز، شستن ، پخت و پز، ذخیره سازی و جمع آوری زباله. ارگانیزم انرژی و امکانات بالاتری و پایین تر در آشپزخانه را برای تکمیل کار پخت و پز، برای بدن انسان بی ضرر است و همچنین کارکرد زیبایی محیط را در همان زمان ترکیب می کند.

2، کل کابینت آشپزخانه خارج از خانه است، ترکیبی از مجموعه ای از توابع با توجه به عادات و روش های پخت و پز ارگونومیک، به طوری که عملکرد شستشو، برش، سوزاندن و ذخیره سازی می تواند در یک سری از سیستم های کابینت کامل آشپزخانه . تکمیل شده، اساسا به سطح علمی و یکپارچه رسیده است. سیستم کابینت آشپزخانه شامل کابینت آشپزخانه طبقه ، کابینت آشپزخانه ، آشپزخانه، سینک ظرفشویی، اتصالات سخت افزاری، مبلمان آشپزخانه است که می تواند در گلدان ها، کاسه ها، قاشق ها، گلدان ها و غیره قرار گیرد.

3، از کابینت آشپزخانه به آشپزخانه، کل کابینت آشپزخانه هنوز فاصله ای معین از مفهوم کل آشپزخانه است، محصولاتی که در آشپزخانه استفاده می شوند همسان نیستند، زیرا بسیار استاندارد نشده اند و برخی از امکانات سازگار نیستند . کل آشپزخانه طراحی مفاهیم طراحی، کیفیت خدمات و کیفیت زندگی است. این دیوارها، سقف ها، کف ها، درها و پنجره ها، نورپردازی و مبلمان و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده در داخل را در نظر می گیرد. این مفهوم وسیع تر است.

4. توصیه می شود که آشپزخانه را تزئین کنید. ابتدا رسم استاندارد طراحی نهایی ساخت، هماهنگی با خانه و تزئین یک مرحله در یک زمان. اجتناب از کابینت آشپزخانه کامل   برای خرید خانه، به منظور اجتناب از خط لوله پیچیده، به ضرب و شتم پشت صندلی، صفحه پایین، و یا قطعه قطعه قطعه، تا زمانی که تکمیل نوسازی ناقص است.

5. اگر کل شرکت کابینت آشپزخانه فاکتورهای لوازم الکتریکی و محيط مورد استفاده در توليد را در نظر بگیرد، کلاه گیس، اجاق مایکروویو، کوره و غیره که در ترکیب با رنگ، اندازه و سبک مورد استفاده قرار می گیرند با کابینت آشپزخانه و تطبیق. یک گام نزدیک تر به واقع تبدیل شدن به مفهوم کلی آشپزخانه.

6. خلاصه: آشپزخانه کلی یک مفهوم وسیعتر است، با فضای ادغام بیشتر، و بیشتر به وسایل الکتریکی، وسایل آشپزخانه و عوامل محیطی توجه دارد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015