info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
این که آیا کابینت آشپزخانه باید دارای پشتوانه باشد

این که آیا کابینت آشپزخانه باید دارای پشتوانه باشد

Aug 20, 2018

آیا کابینت آشپزخانه باید دارای یک پشتوانه باشد

کابینت آشپزخانه مهمترین قطعه مبلمان در آشپزخانه است. کابینت آشپزخانه آشپزخانه نه تنها می تواند نقش ذخیره سازی را بازی کند، بلکه کابینت آشپزخانه بخشی از میز پخت است. به عنوان رئیس آشپزخانه، آیا کابینت آشپزخانه باید با پشت صندلی نصب شود؟

اول از همه، بیایید نگاهی به پشت صحنه ببریم. در واقع، همانطور که از نامش بر می آید، پانل عقب کابینت آشپزخانه نیز پشت صندلی آشپزخانه است . این داخلی کابینت آشپزخانه را از دیوار جدا می کند و توسط یک پیوست خاص برای پانل عقب، محافظت می شود.

تابع اصلی پشت صندلی این است که ثبات و مهر و موم کابینت آشپزخانه را افزایش دهد ، برای جلوگیری از رطوبت و تغییر شکل، و برای رسیدن به یک زیبایی شناسی خاص. شما باید بدانید که دکوراسیون آشپزخانه خانه خواهد بود baseboard. کابینت آشپزخانه را نمی توان نزدیک به دیوار قرار داد. اگر پشت صندلی نصب نشده باشد، اشکالات گرد و غبار به راحتی می توانند در کابینت آشپزخانه وارد شوند ، بنابراین کابینت آشپزخانه با پشت صندلی بسیار بهداشتی است.

اگر خانه یک کابینت آشپزخانه خود ساخته شده است ، شما لازم نیست که پشت صحنه را نصب کنید. اول، مقدار مهندسی بزرگ است، ارزشمند نیست، و دوم برای برش مفید است. کابینت آشپزخانه باید بسیاری از لوله ها را پنهان کند. برش تخته ای به خصوص ناخوشایند است، و کارشناسی ارشد احتمالا پول بیشتری را اضافه می کند.

حتی کابینت آشپزخانه سفارشی گاهی اوقات دارای پشتی صندلی نیست. به عنوان مثال، کابینت آشپزخانه ای که لوله های فاضلاب را پنهان می کند، به طور کلی با پشت باب های مجهز نیست. اگر پشت صندلی در جایی که لوله های فاضلاب پنهان شده نصب شود، ممکن است زیر رخ دهد: پشت صندلی حساس به ترک خوردگی رطوبت است؛ حتی اگر پشت صندلی برای مدت زمان طولانی استفاده نشود؛ و بسیاری از خانواده ها تصفیه آب گنج آشپزخانه را نصب می کنند، سوکت نیز در اینجا نصب می شود، پشت صفحه سوکت را مسدود می کند، بنابراین کابینت آشپزخانه زیر سینک توصیه نمی شود که پشت صندلی نصب شود، گاهی اوقات به روش غیر عملی .

اگر ساختار کابینت آشپزخانه پایدار باشد، اگر پشت صندلی گم شود، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. توصیه شده است که شما مجبور به نصب backplane نیستید. کاشی های دیواری برای تمیز کردن آسان تر است. مهمترین چیز این است که بدون وزن پشتی، کابینت آشپزخانه سبک تر و امن تر بر روی دیوار می شود. اگر شما از بالا رفتن از اشکالات کوچک ترس دارید، می توانید آنها را مرتبا تمیز کنید و قرص های ضد بارداری حشرات را جایگزین کنید.

در اینجا شما باید به همه یادآوری کنید که لوله آب زیر سینک باید مهر و موم شده باشد، در غیر این صورت کابینت آشپزخانه   اگر پس از آن نشت کند، عمر مفید کابینت آشپزخانه کاهش می یابد . هنگام نصب، سعی کنید آب را باز کنید و چند بار آن را امتحان کنید تا ببیند آیا نشت می کند یا خیر. اگر آن نشت شود، باید در زمان تصحیح شود، در غیر این صورت بعدا ناراحتی به ما خواهد رسید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015