info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چه کاری باید انجام دهیم اگر کابینه در آب فرو می رود؟

چه کاری باید انجام دهیم اگر کابینه در آب فرو می رود؟

Jul 19, 2018

چه کاری باید انجام دهیم اگر کابینه در آب فرو می رود؟

روش پردازش کابینت چوبی:

1. پس از غوطه ور شدن در آب، خورشید را به خورشید نمی آورید، زیرا بیشتر کابینت های چوبی حرارت و انقباض پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید ایجاد می کنند. قرار گرفتن در معرض باعث ایجاد ترک و تغییر شکل می شود که سبب خسارت بیرونی و ایجاد ساختار کابینه می شود. پشتیبانی به همان اندازه پیش از این خوب نیست.

کابینت هایی که در آب خیس شده اند بهتر است از روش خشک کردن هوا طبیعی استفاده کنند. البته، شما همچنین می توانید رطوبت رطوبت را باز کنید، رطوبت کابینه را کاملا از بین ببرید، حداقل قبل از اینکه داخل آن ریخته نشود، به حالت خشک بازگردید.

3. پس از کابینه خشک شدن هوا، اگر سطح آسیب دیده یا خراشیده باشد، می توانید رنگی از همان رنگ را ایجاد کنید یا لاک بریزید و از یک لایه محافظت کنید.

دیگر کابینت تعمیر کود کودکتان:

1. کابینت های فلزی بیشتر از زنگ زدن می ترسند. پس از خیساندن در آب، آب باید خشک شود. اندازه هر نوع درز، کاست و غیره را نمی توان نادیده گرفت و با عامل ضد زنگ پاک شده برای جلوگیری از زنگ زدگی و طول عمر طولانی تر.

2 لطفا تعمیرگاه کابینت حرفه ای را تعمیر کنید، برخی از کابینه سازان که کار خوب در تعمیر این خدمات انجام می دهند، قیمت خدمات پایین تر برای خرید اصلی مصرف کنندگان وجود دارد، اگر می خواهید کابینه خود را به دقت تعمیر کنید، به حرفه ای نیز اعتماد کنید یکی از راه ها.

چگونه برای جلوگیری از خرید کابینت آب؟

1. کابینتی را که بیشتر در معرض ریزش قرار دارد بررسی کنید. برای مثال، اگر پایین آن را لمس می کند، اگر بوی غلیظی داشته باشد، بسیار مرطوب و بویایی است.

کابینت های چوبی می توانند به اطراف نگاه کنند تا ببینند آیا لکه های آب وجود دارد؟ آیا جایی که روکش کافی نیست؟ برای دیدن اینکه آیا ساختار به اندازه کافی پایدار نیست یا از منبع کابینه خیلی سوال می کند ، همچنین برای انتخاب کابینت انتخاب کنید.

initpintu_副本444.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015