info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کسب و کارهای مبتنی بر خانه که از زنجیره عرضه سبز حمایت می کنند چیست؟

کسب و کارهای مبتنی بر خانه که از زنجیره عرضه سبز حمایت می کنند چیست؟

Jan 09, 2018

کسب و کارهای مبتنی بر خانه که طرفدار یک زنجیره عرضه سبز هستند چیست؟

 

در سال های اخیر، با انقلاب فناوری نسل جدید که توسط نسل جدیدی از فناوری اطلاعات معرفی شده است، منابع انرژی جدید و مواد جدید در سراسر جهان ترویج می شوند، صنعت تولید سنتی نفوذ فوق العاده بی سابقه ای به همراه داشته و همچنین فرصت های توسعه قابل توجهی را به ارمغان آورده است. اکثر تلاش های مصرف کنندگان برای تولید سبز، تهیه سبز و مصرف سبز، مدل کسب و کار سنتی تولید خانه را به طور کامل تغییر داده است. در صنعت تولید لوازم خانگی، بسیاری از شرکت ها به طور فعال سبز زنجیره تامین را ترویج می دهند و حالت تولید خود را تغییر داده اند.

 

Dongguan به عنوان یک شهر مهم در چین، در قلب دلتای رودخانه مروارید واقع شده است و توسعه سریع آن توسط صنایع تولیدی را پشتیبانی می کند. Dongguan در حال حاضر یک سیستم تولید بزرگ دارد، یکی از چهار ویژگی بسته بندی راحتی، تولید مبلمان است. ما ممکن است نمی دانیم، نه تنها خانه نیروگاه تولید Dongguan است، اولین شهروندان پر زرق و برق زنجیره تامین وزارت حفاظت از محیط زیست تصویب شده در گذشته بیش از دو سال، شهرستان برای کشف و پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین سبز، از اوایل برنامه ریزی و سیاست گذاری برای نشان دادن صنایع کلیدی و شرکت ها امروز، ما به زودی مرحله زنجیره تامین سبز را به جلو و به دستاوردهای بسیار خوبی دست می یابیم.

 

به تازگی، پیشرفت های جدید در طراحی سیاست زنجیره تامین سبز شده است، شورای دولتی به تازگی صادر "دستورالعمل های نوآوری زنجیره تامین و فعالانه ترویج" برای تشویق تهیه محصولات سبز و خدمات و فعالانه حمایت از صنعت سبز. صنعت داخلی در زمینه امیدوار کننده از سبز از این دیدگاه، کسانی که از زنجیره تامین سبز از تجارت خانه پشتیبانی می کنند، در خط مقدم صنعت قرار دارند؛ این خلبان در "تولید سبز" و "توسعه سبز"، تقویت تولید چینی Flex عضلات خود را در مرحله جهانی است.

 

مزایای اقتصادی - برای لذت بردن از بهترین منابع برای گسترش بازار محصول

 

شرکت های فعلی نه تنها بر رقابت تمرکز می کنند، بلکه به تصویر اجتماعی خود توجه می کنند، چرا این شرکت ها ابتکار عمل خود را برای ارائه یک زنجیره عرضه سبز می کنند؟ ابتکار عمل را برای ترویج کل مجموعه اقدامات موثر مدیریت زیست محیطی انجام دهید؟ فقط برای ایجاد تصویر اجتماعی شرکتی؟ در حقیقت، برای شرکت ها، مدیریت زنجیره تامین سبز اجباری اجباری از استراتژی حفاظت از محیط زیست نیست، که می تواند منافع اقتصادی شرکت ها را سازگار باشد، یک ابزار موثر برای کسب بازده اقتصادی است. زنجیره تامین سبز برای جلوگیری از هدر رفتن منابع، افزایش مسئولیت اجتماعی شرکتی، ایجاد شهرت تجاری خوب و تصویر برند محصول سبز، گسترش بازار محصول. صرفه جویی در تولید مواد خام باعث کاهش هزینه مصرف محصول می شود و در نهایت مصرف کنندگان می توانند محصولات ایمن تر و سبز تر را با قیمت پایین تر دریافت کنند. از سوی دیگر، به طور کلی بهبود محیط کاری کارکنان، بهبود ایمنی کار، بهبود سلامت کارکنان، کمک به بهبود ابتکار ذهنی و کارآیی کارکنان برای ایجاد سود بیشتر، اضافه کردن نامرئی برای دارایی های شرکت.

 

مزایای اجتماعی - ارتقای حفاظت از محیط زیست و ترویج دستاوردهای سبز

شرکت هایی که مدیریت زنجیره تامین را مدیریت می کنند، می توانند به راحتی استانداردهای زیست محیطی را به راحتی برآورده کنند، اما همچنین از پذیرش محیط زیست سایر شرکت ها در زنجیره عرضه با مزایای قابل توجه اجتماعی بهره مند می شوند. این شرکت ها با شرکت همه گره های زنجیره تامین برقرار می کنند و منابع حاصل از آنها در سیستم زنجیره تامین بهترین هستند. دستاوردهای تولیدی سبز در بالا از زنجیره تامین می تواند در روند بعدی زنجیره تامین بزرگ شود. زنجیره تامین سبز از طریق ایجاد همکاری های بلند مدت عضو برای دستیابی به سود تجاری و اهداف حفاظت از محیط زیست. شرکت هایی که در خط مقدم زنجیره تامین سبز در چین با همکاری گروه Alibaba برای ترویج تدارکات سبز از طریق بسته بندی سبز، حمل و نقل سبز و ذخیره سازی سبز فعالیت می کنند. بسیاری از کشورهای صنعتی اروپایی قوانین زیست محیطی را ایجاد کرده اند که به تولید کنندگان اجازه می دهد مسئولیت تدارکات معکوس محصولات خود، از جمله دفع ضایعات مصرفی و صنعتی را بگیرند. علاوه بر این، بعضی از شرکت های جهانی مانند IBM و Xerox Corporation ادغام تامین کنندگان و عمده فروشان را برای بهبود فرایندهای طراحی و تولید برای بهبود قابلیت استفاده مجدد محصول و ترویج زنجیره عرضه سبز می کنند.

زنجیره تامین سبز یک حامل بسیار مهم برای توسعه سبز است. به عنوان یک اقدام مدیریت جدید، زنجیره تامین سبز می تواند به طور موثر تحرک سبز صنعت را تحریک کند و تولید سبز را با تشویق تضمین سازگاری محیط زیست از شرکت های بالادست و پایین دست در زنجیره تامین، افزایش دهد. ما دلیلی برای باور داریم که از ابتدای شاخص Dongguan، ما می توانیم شرکت های تظاهرات بیشتری را که از زنجیره تامین سبز حمایت می کنند، به دست آوریم تا بیشتر و بیشتر شرکت های خانه بتوانند به مدیریت زنجیره تامین سبز پیوست. تولید سبز و تولید سبز در صنعت خانه ارتقا به یک ارتفاع جدید و حتی قادر به پیشرفت بیشتر تجربه و شرکت های پیشرفته در صنعت خانه سبز به جهان است.