info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
سه تله برای انتخاب کابینت آشپزخانه

سه تله برای انتخاب کابینت آشپزخانه

Aug 14, 2018

سه تله برای انتخاب کابینت آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه بخش بسیار مهمی است. اگر به طور تصادفی چیزی اشتباه انجام دهید، احتمالا یک سری مشکلات در فرایند استفاده بعدی دخیل خواهد بود که زندگی روزمره ما را پیچیده تر می کند. به منظور اجتناب از این مشکلات، پیشنهاد می کنیم هنگامی که شما آشپزخانه را تزئین می کنید، می توانید با چند تله در روند بازسازی آشپزخانه کودک توجه کنید. اگر می توانید از این تله ها اجتناب کنید، پس ما می توانیم در استان های بعدی ما را بسازیم. رفتن به مشکلات زیادی

3.jpg

اولین تله مواد از است   کابینت آشپزخانه   تله امروزه، به منظور دستیابی شخصی، بسیاری از تولید کنندگان گوشه ها را کاهش داده و تخصیص را در روند تولید کاهش می دهند. در این مورد، در فرآیند استفاده از این محصول باید مشکلات کیفیتی داشته باشد. این مشکل کیفیت، که بیشتر ما را تحت تاثیر قرار می دهد، زندگی روزمره، ناراحتی زیادی در زندگی روزمره ما دارد، بنابراین جدی تر است، اگر استانداردهای زیست محیطی دشوار باشد، ممکن است سخت باشد گازهای مضر در طول فرآیند استفاده. این گازهای مضر به تدریج بدن ما را در طول زندگی روزانه corroded می کند، باعث آسیب جبران ناپذیری به بدن شما می شود. Sun Song در آشپزخانه، آیا خرید کابینت آشپزخانه و یا لوازم جانبی دیگر، ما نباید بعضی محصولات پایین تر را به دلیل ارزان انتخاب کنیم، بنابراین این بدون شک یک آسیب بزرگ برای ما است.

4.jpg

دامنه دوم در مورد لوازم جانبی سخت افزاری تله کابینت آشپزخانه ، لوازم جانبی سخت افزاری است، در واقع آشپزخانه در واقع لوازم جانبی بسیار سخت افزاری کابینت آشپزخانه است که اکثر آنها یک محصول آهن است و پس از آن شما می توانید برخی لوازم جانبی سخت افزاری نازک آشپزخانه را انتخاب کنید کابینت ها ، هرچند که سطح آن را می گوید، در بالای آن نیز بسیار پر زرق و برق است، اما چون مقدار آب که معمولا در آشپزخانه استفاده می شود بیشتر است، پس مدت زمان طولانی آن بر روی سطح بیرونی تاثیر می گذارد ، آن را به زنگ زدگی، به طوری که طول می کشد طولانی است. اگر ما دیگر نمیتوانیم از آن استفاده کنیم بهتر است که ابتدا آن را خریداری کنید.

5.jpg

دامنه سوم در مورد دامنه روند طراحی کابینت آشپزخانه است . در فرایند استفاده از کابینت آشپزخانه ، احتمال دارد که برخی از پدیده هایی مانند گسترش و تغییر شکل پانل درب وجود داشته باشد. این دلایل عمدتا ناشی از فرایند آب بندی ناقص است. پس از یک یا دو سال استفاده، منجر به گسترش پانل درب می شود. بنابراین، هر کس باید در هنگام دکوراسیون کابینت آشپزخانه آشپزخانه توجه خود را به طرح طراحی لبه خود جلب کند . اگر مهر و موم لبه به خوبی انجام شود، سپس این کابینت آشپزخانه را می توان برای مدت طولانی استفاده می شود، و صفحات در داخل به راحتی مرطوب نیست، و ما وجود ندارد گسترش، و یا هیئت مدیره دچار پوسیدگی.

6.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015