info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
سبک کابینت آشپزخانه

سبک کابینت آشپزخانه

Apr 27, 2018

سبک کابینت آشپزخانه

آشپزخانه بلند با کابینت آشپزخانه "1"

آشپزخانه های بلند و باریک شایع تر هستند، به طور کلی طولانی تر و عرض حدود 1 متر 5 است. این نوع آشپزخانه برای "1" کابین مناسب تر است، به این معنی که کابینت پر از دیوار باشد، می توانید موقعیت یخچال را ترک کنید یا یخچال را در یک گوشه قرار دهید. همه چیز کار خواهد کرد. بسیاری از مردم فکر می کنند که آشپزخانه باریک نیز می تواند به کابینت های آشپزخانه L شکل داده شود، موقعیت گوشه ای را در اجاق گاز یا استخر قرار دهید، در آنجا توصیه می کنیم که استخر بهتر است، اگر مجاز باشد، اما اجاق گاز توصیه نمی شود، زیرا شما را افزایش می دهد. تمیز کردن آشپزخانه نیاز به تمیز کردن در هر دو طرف دیوار پس از هر وعده غذایی است.

آشپزخانه مستطیلی با کابینت آشپزخانه L شکل

آشپزخانه مستطیلی آشپزخانه است که کمی عمیق تر از آشپزخانه های باریک است. برای به حداکثر رساندن استفاده از این نوع آپارتمان، ما نوعی کابینت را توصیه نمی کنیم و کابینت های آشپزخانه نوع L بیشتر عملی هستند و می توانند به طور کامل مشکل استفاده از فضای کم در گوشه ها را حل کنند. آه، طرح بیشتر انعطاف پذیر و قابل تغییر است.

آشپزخانه بزرگ بزرگ با کابینت آشپزخانه U شکل

اگر آشپزخانه شما به اندازه کافی بزرگ باشد، طراحی در واقع بستگی به خواسته های شما دارد. با این حال، در اینجا من می خواهم به شما بگویم که طراحی مناسب ترین است U-shaped cupboards. کابین های شکل U دارای فضای زیادی هستند. جداسازی مرطوب دقیق تر است و فضای ذخیره سازی بسیار خوب است و می تواند افراد بیشتری را در آشپزخانه جای دهد.

توزیع عملکرد کابینه مناسب ترین: یخچال + اجاق گاز + سینک

پس از انجام طرح کابینت می دانیم که فضای کاری مثلث یک مورد معمول طراحی کابینت است. مهم نیست که آشپزخانه شما چقدر بزرگ است، این سه عملکرد با هم در یک مثلث قرار می گیرند تا کارایی خود را در آشپزخانه افزایش دهند. به طور کلی، این خواهد بود یخچال و فریزر در ورودی درب قرار دارد، در کنار سینک در کنار سینک، مثلث در طرف مقابل اجاق گاز است، به طوری که سینک نزدیک به اجاق گاز است، آسان برای اداره مواد ، اجاق گاز در یخچال و فاضلاب دورتر است، و در دسترس، دسترسی راحت مردم را با برنج تأثیر نمیگذارد.


timg_编辑.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015