info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل و سنگ مرمر

کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل و سنگ مرمر

Dec 06, 2018

کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل و سنگ مرمر

انواع مختلفی از مواد در بالای صفحه وجود دارد، چگونه باید انتخاب کنیم! میزهای آشپزخانه کابینت از کابینت آشپزخانه باید مورد بسیار مهمی قرار گیرد و هزینه آشپزخانه کابینت آشپزخانه در کل کابینت آشپزخانه   همچنین بسیار بالا است. امروز، ما به ویژگی های مختلف مواد مختلف در کابینت آشپزخانه نگاه می کنیم   آشپزخانه کابینت آشپزخانه . ما می توانیم سنگ آشپزخانه کابینت را انتخاب کنیم که برای ما مناسب است.

اول، کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل   countertops

کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل   countertops یک کابینت آشپزخانه با طول عمر است و به مدت طولانی به عنوان یک عمل محبوب شناخته شده است. بستگان و دوستان به خانه آمدند تا صندلی های کابینت آشپزخانه ضدزنگ جدید را ببینند که به آن افتخار می کردند. کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل   صفحات ضد آب دارای یک عمر طولانی، آسان برای محو شدن نیستند و آسان نیست که قدیمی باشند، آسان برای تمیز کردن، آلوده شدن با لکه های نفت، و می تواند به طور مستقیم با آب شسته شود. پس از مدت زمان طولانی، قلم مو با قلم مو به همان اندازه جدید خواهد بود. ظاهر نیز بالا است و حفاظت از محیط زیست قوی است. پس از درمان پانل فولاد ضد زنگ، هیچ تابشي وجود ندارد و هیچ ماده مضر وجود ندارد. هزینه با توجه به ضخامت فولاد ضد زنگ بالا یا پایین است و قیمت آن حدود 300 تا 500 یوان در متر است.

دوم، کابینت آشپزخانه سنگ مرمر   countertops

سنگ مرمر مترادف با طراحی بالا پایان در دکوراسیون مدرن است و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است. آشپزخانه کابینت آشپزخانه بدون استثنا هستند. اکثر مردم نیز سنگ مرمر با بافت زیبا را انتخاب می کنند. از آنجا که سختی بالا آن، سنگ مرمر عمر طولانی دارد و می تواند مدت زمان طولانی را از تغییر شکل نگه داشته شود. سنگ مرمر آسان برای تمیز کردن، ضد آب و زیبایی دلپذیر است، و انواع الگوهای موجود در بازار موجود است. سفید جاز بالایی، گل طلای سیاه آرام و کلاسیک شانا بژ، همه سنگهای کلاسیک هستند که بارها مورد استفاده قرار گرفته اند. با این حال، سنگ مرمر نیز نقص دارد. رادیواکتیو سنگ مرمر همواره موضوع داغ بحث است. با این حال، با توسعه علم و فن آوری، محصولات استاندارد که با الزامات حفاظت از محیط زیست مطابقت دارند، به سطح رادیواکتیویته رسیده است. قیمت سنگ مرمر با رنگ متفاوت است، و قیمت به شدت نوسان دارد. از دو تا 300 متر مربع تا چند هزار یوان در هر متر مربع، بازار وجود دارد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015