info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
انتخاب کابینت آشپزخانه آلومینیوم

انتخاب کابینت آشپزخانه آلومینیوم

May 15, 2018

انتخاب کابینت آشپزخانه آلومینیوم؟

1. در خرید درب های کابینت آشپزخانه آلیاژ آلومینیوم، علاوه بر دستیابی به استانداردهای حفاظت از محیط زیست، پردازش مواد آلومینیوم آلیاژ آشپزخانه آشپزخانه نیز باید توجه مساعد شود. خطوط روی سطح باید به طور صاف و صاف باشد و برای جلوگیری از وقوع لبه به لبه و تغییر شکل، باید از فنرها به پشت بستر متصل شوند.

2. کابینت آشپزخانه یک نوار لاستیکی را در اطراف قاب درب اضافه می کند تا ضعف اثر ایجاد شده توسط بستن درب، و نیز جلوگیری از ورود بخار آب و آوار به کابینت آشپزخانه شود.

3. لوازم جانبی برای درب کابینت آشپزخانه نیز بسیار مهم است، در نصب بخش های کلیدی از نیاز به تعویض در هیئت مدیره کابینه آشپزخانه قطعات جاسازی شده برای جلوگیری از سخت افزار شل، سقوط.

4. با توجه به کابینت آشپزخانه آشپزخانه که در آشپزخانه قرار دارد، آشپزخانه مقدار زیادی روغن را جمع خواهد کرد، گوشه ای از کابینت آشپزخانه درون گوشه بعد از نصب یک گوشه گرد و غبار برای تمیز کردن روزانه آسان، اگر نصب نکنید، مدت زیادی طول می کشد یک گوشه سلامت، در نتیجه افزایش سختی را افزایش می دهد.

5. همچنین توجه به مشکلات رطوبت، سینک کابینت آشپزخانه سطح و کف باید اضافه شده طراحی ضد آب فویل، افزایش عملکرد رطوبت کابینت آشپزخانه برای جلوگیری از کابینت آشپزخانه از مرطوب مرطوب، گسترش زندگی کابینت آشپزخانه.

6. ریل کشویی کشوی کابینت آشپزخانه را مشاهده کنید. اگر خطاهای ابعادی در موقعیت سوراخ و صفحه وجود داشته باشد، خطاهای مربوط به ابعاد نصب ریل های کشویی ایجاد می شود که باعث می شود کشو به طور غیرمستقیم کشیده شود یا به چپ و راست بچرخد. بنابراین، ما نیز باید آن را خریداری کنیم. این جزئیات کمی را مشاهده کنید.

7. در اجرای حفاظت از محیط زیست کم کربن امروز، کابینت آشپزخانه آلومینیومی و محیط زیست مناسب برای بسیاری از مصرف کنندگان است. بسیاری از شرکت ها در هنگام فروش محصولات خود ایمنی محصول و حفاظت از محیط زیست را حمایت خواهند کرد و بسیاری از تولید کنندگان نیز باید گوشه ها را قطع کنند. بنابراین، هنگام خرید، مصرف کنندگان باید مقادیر چند گانه ای را انجام دهند تا از خرید کابینت آشپزخانه های آلومینیومی، ناپذیر و غیر ضروری، اجتناب کنند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015