info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
روش انتخاب کابینت آشپزخانه

روش انتخاب کابینت آشپزخانه

Aug 31, 2018

روش انتخاب کابینت آشپزخانه

1. حفظ یک سبک هماهنگ

قبل از انتخاب کابینت آشپزخانه ، باید سبک کلی دکوراسیون آشپزخانه را درک کنید. شما باید سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید، سبک کلی را از الگوی کابینت آشپزخانه به رنگ انتخاب کنید، رنگ را به دقت انتخاب کنید تا تأثیر کلی دکوراسیون را تغییر دهید.

2، توجه به عملیات

کابینت آشپزخانه نقش حیاتی در زندگی خانوادگی بازی می کند و عمدتا برای آشپزی، شستشو و ذخیره سازی کاربرد دارد. بنابراین، هنگام انتخاب، توجه کنید که آیا مناسب برای کار روزانه خانواده است. این نه تنها باید بر روی دکوراسیون تمرکز کند، بلکه همچنین به سبکی و زباله منجر می شود.

3، انتخاب رنگ

در بازار، کابینت آشپزخانه دارای رنگ های مختلف است. افراد سنین مختلف دارای تنظیمات متفاوت برای رنگ هستند. خانواده می توانند با توجه به تنظیمات و سبک های دکوراسیون خود انتخاب کنند. با این حال، لازم به ذکر است که رنگ نباید بیش از حد روشن باشد، و آشپزخانه محل نگهداری طولانی مدت در دمای بالا است. اگر یک رنگ روشن انتخاب کنید، افراد احساس ناراحتی بیشتری خواهند کرد. توصیه می شود که یک رنگ خنثی برای ایجاد احساس طراوت و راحتی داشته باشید.

4، اندازه باید مناسب باشد

اندازه کابینت آشپزخانه باید توجه شود که آیا خرید و یا سفارشی کردن آن است، شما باید جزئیات بیشتری را بدانید، به طوری که ناپایدار و ناراحت کننده نباشید. اندازه آشپزخانه را در نظر بگیرید و اگر کوچک باشد، می توانید یک سبک ساده را انتخاب کنید. اگر این منطقه بزرگ است، می توانید یک سبک کامل تر را انتخاب کنید. اما برای اطمینان از این که آشپزخانه دارای فضای بیشتری است، این امر مانع از راه رفتن افراد روزمره مردم نخواهد شد، بلکه مردم را نیز افسرده می کند.

5، انتخاب مواد

کابینت آشپزخانه در انواع مواد مختلف مانند چوب جامد، سنگ و فلز موجود است. مواد مختلف اثرات مختلف دکوراسیون دارند. شما می توانید با توجه به ترجیحات خود و سبک دکوراسیون انتخاب کنید. مواد کابینت آشپزخانه   باید ضد آب، ضد آتش و مقاوم در برابر درجه حرارت بالا باشد، به طوری که می توان آن را به طور معمول استفاده کرد. سنگ در حال حاضر مواد مورد استفاده ترین است.

6، قیمت را در نظر بگیرید

قیمت کابینت آشپزخانه   باید در نظر گرفته شود، و محصول با قیمت پایین را نمی توان ارزان انتخاب کرد. احتمال وقوع مشکل بسیار زیاد است، که بر استفاده عادی تاثیر می گذارد. اما این نمیتواند از بودجه اقتصادی خود تجاوز کند و بار خود را به بار آورد. شما می توانید با انتخاب بهترین ارزش برای پول خرید کنید.

7، انعطاف پذیری استفاده

آشپزخانه در اندازه و انعطاف پذیری در هنگام انتخاب یک کابینت آشپزخانه محدود است . اول از همه، سوئیچ کشو باید صاف و انعطاف پذیر باشد. هنگامی که انعطاف ناپذیر نیست و یا سر و صدای زیادی تولید می کند، ناراحتی ها را در زندگی مردم ایجاد می کند. در عین حال، لازم است اطمینان حاصل شود که تمام بخش های کابینت آشپزخانه   آسان برای استفاده و مطابق با عادات مصرفی مصرف کننده است.

8، سازگار با محیط زیست

بعضی از کابینت های آشپزخانه از چوب جامد ساخته شده و به نوعی دوستانه تر می شوند و مردم راحت و دوستانه احساس می کنند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب یک کابینت آشپزخانه چوب ، در نظر بگیرید که آیا آن را سازگار با محیط زیست است. شما می توانید مستقیما گواهی تولید را بررسی کنید یا بوی آن را بویید.

9 با مقاومت در برابر رطوبت

آشپزخانه محل با آب زیادی است، بنابراین کابینت آشپزخانه   نیاز به ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت دارد. دو روش آب بندی و ضد آب را می توان برای ساخت کابینت آشپزخانه استفاده کرد   ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت. لازم است با دقت بررسی کنید تا ببینید که آیا آب بندی مناسب است یا خیر، آیا عملکرد ضد آب از رنگ بسیار قوی است یا خیر.

10، می تواند به درجه حرارت بالا مقاوم در برابر آتش است

آشپزخانه محل آشپزی و پخت و پز است. این عملیات طولانی مدت با درجه حرارت بالا است، به طوری که کابینت آشپزخانه باید مقاومت در برابر آتش مقاوم و مقاوم در برابر حرارت برای جلوگیری از حوادث. میزهای کابینت آشپزخانه عمومی از سنگ استفاده می کنند در حالی که قسمت های بدن از پانل ها استفاده می کنند، که عملی تر است.

11، توجه به کیفیت

کیفیت مهمترین مورد برای یک محصول است و به طور مستقیم بر زندگی آن تاثیر می گذارد. اول از همه، بررسی کنید که آیا آن را با استانداردهای تولید ملی مطابقت دارد یا اینکه گواهی تولید واجد شرایط تولید کننده وجود دارد. در عین حال، می توانید بوی آن را بفهمید که آیا طعم تیز دارد. در صورت وجود، مواد مضر ممکن است. اگر مواد پایین تر باشد، توصیه نمی شود. علاوه بر این، به دقت سطح تغییر شکل، ترک، حشرات و غیره را بررسی کنید. اگر هم باشد، کیفیت کافی نیست.

12. تمرکز بر پس از فروش

هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه مهم است که کیفیت را بررسی کنید، بلکه توجه به خدمات پس از فروش نیز توجه کنید. از آنجا که همه چیز بعد از مدت زمان طولانی به مشکلات میرسد، بنابراین باید از دوره گارانتی محصول آگاهی داشته باشید، می توانید در آینده به مشکلات زیادی بپردازید، به طوری که مردم از آرامش بیشتر استفاده کنند.

13، خرید نام تجاری

تقلب های زیادی در بازار وجود دارد و کیفیت محصولات هم خوب یا بد است. اگر مصرف کنندگان مهارت های خرید را بدانند یا مشکل انتخاب را انتخاب کنند، می توانند آنها را در یک فروشگاه با نام تجاری با شهرت بهتر خریداری کنند. این تضمین کیفیت و قیمت عادلانه و منطقی خواهد بود.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015