info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
شمارنده آشپزخانه Cobients Countertops

شمارنده آشپزخانه Cobients Countertops

Apr 26, 2018

Meterial از آشپزخانه cabees countertops

1. آشپزخانه میز آشپزخانه میز آشپزخانه

امروزه، اکثریت قریب به اتفاق میزهای کابینت در کل کابینه باید از کوارتز ساخته شود که دارای مزایای چشمگیری است. در حال حاضر، جریان اصلی آن است.

مزایا: سختی Mohs کوارتز بسیار بالا است، ترس از اشیاء تیز خراش؛ اسید و قلیایی مقاوم در برابر حرارت بالا، گلدان سوخته به طور مستقیم هیچ مشکل؛ تابش غیر سمی، امن و با دوام. رنگ های بسیاری وجود دارد، اثرات بافت می تواند انجام شود، یان ارزش با کابینت ها آسان است.

معایب: می گویند که سنگ کوارتز دارای کاستی های آن است، از قبیل مفاصل، دستیابی به "بدون درز" دشوار است، همین دلیل است که اگر جلوی جدول اگر بخواهید پس از آب و هوا انجام دهید، ظاهر خواهد شد کم تر از کامپوزیت میز اکریلیک

کابینت آشپزخانه اکریلیک کامپوزیت

چند سال پیش این مواد محبوب ترین صفحات آشپزخانه بود. مزیت این است که از سنگ سنگین تر است و جید است، اما از لحاظ سختی، مقاومت در برابر حرارت بالا، نفوذ و غیره، از نظر کوارتز کمتر از حد است، بنابراین این سالها به تدریج توسط میزهای سنگی کوارتز جایگزین می شود.

3، سنگ مرمر طبیعی

خواص فیزیکی سنگ مرمر نیز سختی کافی ندارند و در قسمت های زیادی از حفره های کوچکی وجود دارد که به چشم غیر مسلح قابل مشاهده هستند و به آسانی آلوده می شوند. بنابراین، با توجه به خواص فیزیکی جامع و هزینه، سنگ کوارتز هنوز هم برای صفحات آشپزخانه در سنگ مصنوعی و طبیعی مناسب است.

آشپزخانه آشپزخانه ضد زنگ آشپزخانه ضد آب

صفحات ضد زنگ فولاد دارای مزایای و معایب واضح تر است، که منجر به محبوب شدن مردم می شود، و کسانی که دوست ندارند، برای انتخابات نمی روند.

مزایا: مزایای صفحات ضد زنگ فولاد بهتر از سنگ کوارتز و دیگر مواد هستند و ادغام بهتر خواهد بود. هیچ مشکلی از سنگ کوارتز وجود نخواهد داشت و اگر شما "تحت تکنولوژی زیر حوضچه" هستید، می توانید به طور مستقیم سینک های ضد زنگ و countertops را به آن ها بچسبانید. برای رسیدن به "یکپارچگی" با هم جوش می شود. این بسیار راحت است که تمیز شود، هرگز از سس سویا و غیره ترسید، میز را نفوذ ندهید و از درجه حرارت بالا ترس نداشته باشید.

معایب: معایب صفحات ضد زنگ فولاد نیز واضح است. آنها می توانند خراشند و خراش ها قابل تعمیر نیستند. اگر فولاد ضد زنگ با یخ سطحی برجسته شده باشد، این مشکل کاهش می یابد. از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است، آشپزخانه به نظر می رسد آشپزخانه هتل، به اندازه کافی گرم به نظر می رسد.

آشپزخانه چوبی آشپزخانه میز کار

مزایا: آشپزخانه چوبی یک ماده خالص تر است، مزیت اصلی این است که می تواند آشپزخانه را گرم تر کند و ارزش چهره حتی بالاتر باشد، اما هنوز در مورد خانواده هایی با فراوانی استفاده از آشپزخانه وجود دارد عملی و عملی به عنوان مثال، چوب از آب می ترسد، از آتش می ترسد، و قدرت زیادی دارد. اگر چه سطح را می توان با استفاده از لاک الکل یا سایر تکنیک ها محافظت کرد، احتمال یک مشکل برای مدت زمان طولانی افزایش می یابد.

معایب: علاوه بر این، تراکم بالای چوب چوب جامد، بیشتر از گران قیمت، تخمین زده می شود که آن را گران تر از سنگ و فولاد ضد زنگ، اگر آشپزخانه معمول آشپزی بیشتر، و سپس با دقت در نظر بگیرید.

آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه میز شیشه ای

صفحات شیشه ای درجه حرارت معمولا بسیار نادر هستند، اما هنوز هم برخی از آنها آن را انتخاب می کنند. از آنجا که مزایای واضح است، از دیدگاه نظری، شیشه ی خالص ماده ی خوبی از نظر سختی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر لکه، پاکیزگی و غیره، اجاق گاز با بسیاری از شیشه های خرد شده می باشد. همچنین به طور طبیعی استفاده می شود.