info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مواد کابینت آشپزخانه

مواد کابینت آشپزخانه

Aug 27, 2018

مواد کابینت آشپزخانه

آشپزخانه درب کابینت مواد

1. پانل درب رنگی: پانل درب رنگ به طور عمده به پانل درب که با فرایند پخت شناخته شده اشاره دارد، اما مواد اصلی پانل درب هنوز ورق تراکم متوسط است. از نقطه نظر استفاده از مواد، قیمت قطعا پایین تر از درب کابینت آشپزخانه چوب جامد است ، اما درجه بالاتر از هیئت مدیره آتش است. این نوع از درب کابینت آشپزخانه ویژگی های لاک الکل زدن یکپارچه و دو طرفه را دارد. به طور کلی، توصیه نمی شود که از یک طرف نقاشی کنید. این نوع کابینت آشپزخانه   درب دارای رطوبت ضعیف است و به راحتی قابل تغییر است. درب رنگ ترس از ضربه و خراش است. جایگزین کردن آن سخت تر است. اگر میخواهید درب کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید ، باید توجه بیشتری به تعمیر و نگهداری داشته باشید و نگران نباشید.

صفحات معمولی به طور کلی با یک لاک الکل UV خشک می شوند و توسط یک دستگاه UV پخت می شوند، به طوری که سطح صفحه به رنگ روشن و تغییر رنگ داده نمی شود. با این حال، این نوع از فرآوری پخت دارای الزامات فنی بالایی است و برخی از تولیدکنندگان از رنگ پودر UV استفاده می کنند، بنابراین اگر شما خریداری می کنید، شما باید شخص فروش را در قرارداد خرید ذکر کنید.

2. پانل های چوب جامد: اکثر پانل های درب چوب جامد کلاسیک هستند، پس از پردازش عالی تکنیکی، بسیار عالی، مناسب برای دکوراسیون با کیفیت بالا می باشند. کابینت آشپزخانه با کیفیت عالی با کیفیت عالی   پانل های درب ساخته شده از چوب جامد، نزدیک به طبیعت، محیط زیست و بدون آلودگی. با این حال، روند تولید پانل های چوب جامد در چین هنوز به سطح بین المللی نرسیده است و مشکلات دیگری همچون تغییر شکل، ترک خوردگی، سطح خشن وجود دارد و برخی از آنها چوب جامد نیستند و قیمت گران است که باید در هنگام خرید در نظر گرفته شود.

3. هیئت مدیره مقاوم در برابر آتش: درب کمربند آتش نشانی، مقرون به صرفه ترین درب کابینت آشپزخانه از مواد مختلف است که مناسب برای استفاده عادی خانوار است. کابینت آشپزخانه   درب این مواد دارای مزایای مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر نفوذ و مراقبت آسان است. از آنجا که پانل درب کابینت آشپزخانه صاف است، می تواند اثرات سه بعدی مانند ضربه ها و فلز ایجاد نکند، و حس مد بسیار بدتر است، که مناسب تر برای کابینت آشپزخانه است . شرایط ظاهر عمومی است، تمرکز بر دکوراسیون عملیات عملی است. هنگام خرید درب کابینت آشپزخانه آتش نشانی، مصرف کنندگان باید در مورد منشا و ضخامت هیئت مدیره توجه داشته باشند . به دلیل مناطق مختلف صفحه، کیفیت یک شکاف بزرگ است. این به طور کلی بهترین در ایالات متحده است، به دنبال آن کره جنوبی و ژاپن است.

لوازم آشپزخانه کابینت خرید لوازم جانبی

لوازم جانبی سخت افزاری نیز "قطعات اصلی"

من معتقدم که هر کس نمی خواهد که کشو به طور ناگهانی باز شود، یا در داخل کابینت آشپزخانه قرار می گیرد   و آن سقوط می کند. این موارد مربوط به لوازم جانبی سخت افزاری کابینت آشپزخانه است ، بنابراین لازم است کیفیت را هنگام خرید خریداری کنید: برای مثال، لولا باید دشوار باشد. ریشه دار، قوی و قوی، به طوری که توانایی توزین قوی است و وضعیت جدی وجود نخواهد داشت.

علاوه بر لولا، آخرین چیزی که همیشه در سخت افزار است ریل اسلاید است. این مسئله این است که آیا کشوها به راحتی باز و بسته می شوند یا اینکه به اندازه کافی ذخیره می شود. روش تشخیص کیفیت ریل اسلاید نیز ساده است: کشو را به طور کامل از بین ببرید، لبه بیرونی سمت جلو کشو را با دست فشار دهید و شیب جلوی کشو را از طرف دیگر مشاهده کنید. شیب رو به جلو کوچکتر، ظرفیت باربری کشو قوی تر است.

انتخاب کابینت آشپزخانه

اگر این یک کابینت آشپزخانه جامد نیست ، هیئت مدیره که به طور کلی در کابینت آشپزخانه استفاده می شود عمدتا به مقاومت در برابر رطوبت، حفاظت از محیط زیست و تکنولوژی لبه ی لبه ی هیئت مدیره نگاه می کند. اگر فرایند آب بندی لبه به خوبی انجام شود، می تواند به طور موثر جلوگیری از ورود بخار آب به ورقه خود و تأثیر خاصی بر رطوبت داشته باشد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015