info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نکات تعمیر و نگهداری برای آشپزخانه

نکات تعمیر و نگهداری برای آشپزخانه

Jun 28, 2018

نکات تعمیر و نگهداری برای آشپزخانه

نکات تعمیرات کابینت

کابینت آشپزخانه ، راهنمایی نگهداری کف

نگهداری کابینت : حفاظت از محیط زیست از سیاهههای مربوط به طور طبیعی خوب است، اما اکثر تولید کنندگان داخلی از لاک الکل استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که سطح رنگ اثرات. عملکرد زیست محیطی چنین لاک الکل مورد سوال قرار گرفته است. در طی استفاده، رنگ PE به مقدار زیادی از حلالها برای تبخیر نیاز به تشکیل یک فیلم رنگی دارد. چنین فیلم رنگی سخت نیست، زیرا رزین درمان می شود و فرار از محلول باعث آلودگی محیط زیست می شود و همچنین به پرسنل ساخت و ساز مربوط می شود. آسیب سلامت

نگهداری کابینه II: وزن هر یک از جفت کابین های آویزان 120 کیلوگرم (وزن خود کابینه + وزن جسم) است. لطفا اطمینان حاصل کنید که محتویات از محدوده باربری (وزن هر شی موجود در کابین بیش از 30 کیلوگرم نیست، وزن هر قفسه نباید بیش از 10 کیلوگرم باشد) برای جلوگیری از خطرات احتمالی ایمنی تغییر شکل

تعمیر و نگهداری کابینه III: تولید کنندگان داخلی فعلی در سطح کابینت چوب جامد هنوز هم راه طولانی از درب داخلی کابینت داخلی داخلی، در حال حاضر به دلیل فرایند تولید نمی تواند رسیدن، مشکلات تغییر شکل آسان، آسان به خشک، سطح خشن ، حتی در بازار وجود دارد یک جامد مصنوعی چوب ساخته شده از هیئت مدیره متوسط چگالی و چند لایه چوب جامد، به همراه رنگ. توجه داشته باشید هنگام خرید. پانل درب کابینت چوب جامد وارداتی گران است و ظاهری کمتر قابل تغییر است. مارک های وارداتی عبارتند از آلمان، ایتالیا و اسپانیا.

نکات تعمیر و نگهداری وسایل آشپزی

اولین قدم در نگهداری وسایل آشپزی این است که مرتب تمیز کردن خاک را در حفره های آتش نشانی آتش نشانی و جلوگیری از مسدود شدن حفره های آتش سوزی، منجر به احتراق ناکافی گاز شود. پس از آسیب رساندن پوشش اجاق گاز، اطمینان حاصل کنید که لوازم جانبی اصلی را برای جایگزینی انتخاب کنید، به طور خودسرانه جایگزین نکنید، به طوری که باعث نابودی احتراق شود.

گام دوم در حفظ لوازم آشپزی: استفاده طولانی مدت از شلنگ مصرفی سالم و یا آسیب دیده است، ایجاد یک خطر امنیتی. بنابراین، هنگامی که شلنگ ورودی هوا یک پدیده پیری دارد، باید آن را به موقع جایگزین کنید. به یاد داشته باشید که چسب نوار پس از چسباندن نمی تواند استفاده شود.

مرحله سوم در نگهداری لوازم آشپزی: از مواد شوینده خنثی در طول فرآیند تمیز کردن استفاده کنید، از مواد اسیدی (لیمو، سرکه و غیره) استفاده نکنید تا اجاق گاز بخورید.

نکات تعمیرات کف

طبقه را می توان مانند این حفظ کرد. هنگامی که کف چوب جامد نگهداری می شود، مطمئن شوید کف خشک و تمیز نگه داشته شده و از تماس با مقدار زیادی آب جلوگیری شود. برای جلوگیری از آسیب به رنگ، با آب قلیایی، آب صابون یا سایر مایعات خورنده خراش ندهید. از پاک کردن پنبه خرد شده برای پاک کردن استفاده کنید. اگر لکه با پشم فلزی مالش می شود، مایع مرطوب، بنزین، مواد قابل اشتعال و دمای بالا قابل قبول نیست. مایع را پاک کنید

موم در فواصل منظم استفاده می شود. این فاصله به پایان پایان کف بستگی دارد. توصیه می شود حداقل دو بار در سال رفع شود. روش این است که از یک کفپوش نیمه خشک برای تمیز کردن کف و موم استفاده کنید، موم کف به طور یکنواخت به سطح کف و آن را "اشباع"، کمی صبر کنید و بعد از پاک کردن پارچه نرم خشک کنید به عقب و جلو بر روی زمین، تا صاف و شفاف. این یکی از راه های خوب است.

لکه های نفتی، رنگ ها و جوهر ها را می توان با یک روغن مخصوص حذف لکه ها پاک کرد. لکه هایی مانند لکه های خون، آب، شراب قرمز و آبجو باید با یک پارچه مرطوب یا یک مقدار مناسب از پاک کننده کف با یک پارچه پاک شود؛ موم و آدامس باید مدتی در یخ نگه داشته شوند. اجازه دهید آن را یخ زده و کوچک، و سپس به آرامی آن را خراب کردن، و سپس آن را با یک پارچه مرطوب یا با یک پارچه و مقدار مناسب از پاک کننده کف پاک کنید. طبقه ی چوب کامپوزیت با مایعات اسیدی قوی نمی تواند تمیز باشد. ما همچنین می توانیم طبقه را مانند این حفظ کنیم.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015