info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
تعمیر و نگهداری کابینت آشپزخانه سفارشی

تعمیر و نگهداری کابینت آشپزخانه سفارشی

Apr 16, 2018

تعمیر و نگهداری کابینت آشپزخانه سفارشی

1. برای جلوگیری از خراش دادن اشیاء سخت، در طول استفاده روزانه و تمیز کردن، ابزار سخت افزار چاقو مانند این باید توجه داشته باشید که برای جلوگیری از کبودی، به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به فیلم رنگی روی صفحه درب درب کابینت، توجه نکنید.

2. جلوگیری از نور مستقیم خورشید سعی کنید از نور مستقیم خورشید یا نور مستقیم مستقیم خورشید در کابینت چوب جامد اجتناب کنید تا از تغییر رنگ جزئی و ترک در پانل درب جلوگیری شود و بر ظاهر تاثیر بگذارد. پرده را می توان برای پوشش دادن یا نصب پرده های دیگر بدون تاثیر نور اثر استفاده کرد.

3. توجه به رطوبت، کابینت های سفارشی آشپزخانه چوب جامد اگر رطوبت دراز مدت بر روی زندگی آن تاثیر می گذارد بسیار عالی است، نه تنها باعث ایجاد باکتری ها می شود، بلکه می تواند لبه درب آلیس، تغییر شکل، ترک خوردن. اگر در پانل درب کابینت آشپزخانه رطوبت داشته باشد، باید آن را در زمان خود پاک کنید. ظروف کابینت باید در سخت افزار کشش کشیدن خشک شود. اگر با هوای بارانی روبرو شوید، می توانید از پودر آهک آهک در اتاق با کیسه های پارچه ای کوچک یا کیسه های مرواریکی کتانی استفاده کنید، در آشپزخانه و کابینت ها در همه جا قرار دهید، رطوبت را در هوا (نه خیلی خشک) .

4. سطح کابینت آشپزخانه را تمیز کنید، هنگام تمیز کردن به طور معمول از مواد شیمیایی مانند الکل یا بنزین اجتناب کنید. از آب گرم برای نفوذ پنبه نرم به استفاده از آب خشک برای پاک کردن استفاده کنید. شما همچنین می توانید از آب چای زنجبیل برای پاک کردن استفاده کنید. چای حاوی قلیایی ضعیف است و می تواند به راحتی از لکه های نفت خارج شود. اما به یاد داشته باشید که آب چای بیش از حد قوی نیست (همچنین میتوانید بعد از تمیز کردن از لاکهای نازک از موم چوب استفاده کنید، این می تواند درهای آشپزخانه چوب جامد را بیشتر براق کند، باید از موم خاص برای مبلمان چوبی استفاده کند، به یاد داشته باشید موم ناقص).

برخی از تصاویری از کابینت آشپزخانه سفارشی چوب از کارخانه ما وجود دارد.

shimu.png

shimu2.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015