info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طرح کابینت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه

Nov 23, 2018

طرح کابینت آشپزخانه

ابتدا به اندازه اتاق نگاه کنید

در واقع، کابینت آشپزخانه آشپزخانه باید به نظر برسد، بزرگترین آن هنوز هم با اندازه فضای آشپزخانه محدود است. اگر فضای اتاق بسیار کوچک است، نمی توانید یک کابینت آشپزخانه U شکل ایجاد کنید ، بنابراین ابتدا باید اندازه آشپزخانه را تعیین کنیم. آیا می توانید شکل کابینت آشپزخانه را بخواهید؟

یکی از آنها توجه به هر نوع کابینت آشپزخانه است ، فاصله بین کابینت آشپزخانه یک ردیف حداقل 120 سانتیمتر است، یعنی فضای یک نفر باید رزرو شود، بنابراین باید در نظر گرفتن کابینت آشپزخانه ی شکل یا کابینت آشپزخانه ی شکل L ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، عرض آشپزخانه است.

دوم، به تقاضای شما برای ذخیره سازی نگاه کنید

کابینت آشپزخانه U شکل و کابینت آشپزخانه L شکل ، فضای ذخیره سازی بسیار متفاوت است، در مقابل، کابینت آشپزخانه U شکل می تواند فضای ذخیره سازی بیشتری برای کسانی که نیاز به مقدار زیادی از کابینت آشپزخانه ذخیره سازی ، اگر شرایط در صورت امکان، بهتر است یک کابینت آشپزخانه U شکل بگیرد .

بنابراین چه چیزی شما باید در آشپزخانه ذخیره کنید؟ در حقیقت، مهمترین چیز، گلدان ها و ظرف ها، ظروف غذاخوری، برنج روغن، اقلام تمیز کردن و غیره است. در واقع، برای خانواده های متوسط، کابینت آشپزخانه یک خط و L شکل فضای ذخیره سازی به اندازه کافی دارد، در حقیقت، کافی است، با این حال، اگر آن را یک ردیف دو، یعنی یک کابینت آشپزخانه U شکل ، راحت تر از آن استفاده کنید.

علاوه بر این، در خانواده نیز چیزهای بیشتری وجود دارد، بنابراین اگر آن یک کابینت آشپزخانه L شکل باشد ، ممکن است کافی نباشد.

سوم، طراحی خط متحرک (راحتی پخت)

در واقع، هنوز هم یک مشکل وجود دارد، به این معنی، بسیاری از زنان خانه دار بیشتر نگران طراحی طراحی آشپزخانه هستند. به طور نسبی، کابینت آشپزخانه یک خط یک خط طولانی دارد. برای آن خانم های خانه دار که به دنبال بهره وری هستند، هنگام پخت و پز، ممکن است ناخوشایند باشد. در مورد کابینت آشپزخانه شکل U ، بسیاری از چیزها را فقط می توان با چرخاندن آن ها حل کرد. برنامه ریزی خط متحرک منطقی تر است. هنگام پخت و پز، سطح فعالیت کوچکتر است. کابینت آشپزخانه L شکل بین کابینت آشپزخانه یک خط و U شکل است .

چهارم، تقسیم بندی فضایی

اگر از کابینت آشپزخانه ی U استفاده می کنید در خانه، سپس میز پخت که شامل پخت و پز آشپزی نیست، می تواند یک طرف را اشغال کند، در حالی که طرف دیگر می تواند یک طراحی کاربردی با بخار های آشپزی بیشتر، مانند اجاق گاز باشد. تمیز و بهداشتی.

پنج، نمیتوانند کابینت آشپزخانه U شکل بگیرند ، ما می توانیم از کابینت آشپزخانه شروع کنیم

برخی از خانواده ها دارای فضای آشپزخانه محدود یا به اندازه کافی گسترده نیستند، بنابراین آنها نمی توانند کابینت آشپزخانه U را شکل دهند . با این حال، اگر شما می خواهید فضای ذخیره سازی بیشتر، ما می توانیم با کابینت آشپزخانه آویزان شروع ، و هنوز هم مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی وجود دارد.

بنابراین، از لحاظ بالا، کابینت آشپزخانه U شکل دارای مزایای بیشتری است، اما باید فضای خاص آشپزخانه خانواده را در نظر بگیریم. اگر بیش از حد باریک باشد، می توان آن را تنها به یک کابینت آشپزخانه یک شکل یا L شکل داد . اگر فضای کابینت آشپزخانه کافی نباشد، می توانید از کاربرد دیوار و کابینت آشپزخانه آویزان نیز استفاده کنید . تا زمانی که شما به خوبی برنامه ریزی کنید، هیچ آشپزخانه ای زیبا نیست.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015