info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طرح کابینت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه

Jun 29, 2018

طرح کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه شکاف دار

طرح کابینت Chevron این است که همه لوازم الکتریکی و کابینت را روی یک دیوار قرار دهد تا عملیات آشپزخانه بر روی یک خط اجرا شود. این طرح آشپزخانه جمع و جور و باریک مناسب برای خانواده هایی است که فقط یک نفر می تواند در آشپزخانه بخورد . اگر با استفاده از این طرح در یک آشپزخانه بزرگ ممکن است مناسب نباشد، ممکن است به ردیف دو کابینت تنظیم شود، که می تواند از فضای دیوار بسیار استفاده کند.

کابینت آشپزخانه L شکل

کابینت های آشپزخانه L نیز نوع معمولی خانه هستند. منطقه شستشو، منطقه آماده سازی و منطقه پخت و پز می تواند کاملا در یک مثلث طلایی هماهنگ باشد. اگر احساس می کنید فضای کوچک است، می توانید در زیر کنسول نیز چند سطحی را کشف کنید، سبد های گوشه ای را در گوشه ها اضافه کنید، که نه تنها فضا را افزایش می دهد، بلکه باعث فرسایش فضا خواهد شد.

کابینت آشپزخانه U شکل

کابینت های آشپزخانه U شکل شبیه شکل L هستند، اما آنها نیاز بیشتری به فضا دارند، حداقل یک فضای آشپزخانه 2.4 * 2.4 و مرکز آن حداقل 1.2 متر است. مخزن را می توان در زیر U شکل و منطقه پخت و پز قرار داده و منطقه پخت و پز را می توان در هر دو طرف به شکل یک مثلث به طور منظم قرار داده است. عملکرد آشپزخانه U شکل یکپارچه شده است، آماده سازی، عملیات و ذخیره سازی می تواند مورد توجه قرار گیرد، بنابراین منطقه محدود نمی تواند آن را به طور موثر عمل، بنابراین مناسب برای اندازه بزرگتر و یا آشپزخانه مقایسه.

جزیره کابینه

آشپزخانه جزیره کابینت های بیشتری دارد و فضای ذخیره سازی، و آن را برای چندین نفر برای همکاری در آشپزخانه آسان تر می کند. در صورت لزوم، آشپزخانه نیز می تواند با سینک یا اجاق گاز / اجاق مجهز شود. قبل از تصمیم گیری، بررسی کنید که آیا ممکن است کانال ها، مدار ها و کانال های تهویه ی آشپزخانه آشپزخانه را به هم متصل کنید و اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه و سینک ظرف وجود دارد. این طراحی نیاز به فضای آشپزخانه زیادی دارد. حداقل فاصله بین 120 سانتیمتر بین کابینت و آشپزخانه باید وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که فضای کافی برای راه رفتن و درها و کشوها باز است. جزیره آشپزخانه همچنین می تواند به عنوان یک خدمت، میز و یا جدا کننده اتاق استفاده شود.

نکات طرح آشپزخانه کابینت

1. سعی کنید یک دیوار جانبی با یک گروه از وسایل آشپزی نداشته باشید تا از لبه گلدان در برخورد با دیوار جلوگیری شود.

دوم، سمت کابینه باید خط خارجی خط درب را در نظر بگیرد تا از باز و بستن درب، کشو و سبد جلوگیری شود.

3. بین سینک و اجاق گاز باید بین فضای کافی برای استفاده از بیش از 800 باشد، اما نباید خیلی زیاد باشد، که بین عملیات به عقب و جلو حرکت کند.

4. سینک زیر پنجره قرار گرفته است تا هوای خشک و آفتاب را از بین ببرد.

5. موقعیت زباله ها می تواند به کنسول و سینک نزدیک باشد، که می تواند درون کابینت قرار گیرد و درب را باز می کند تا مایع را از بین ببرد. ساخته شده است. با این حال، بسیاری از مردم به آن استفاده نمی شود. همچنین امکان ایجاد یک درب و قرار دادن یک جعبه ذخیره در زیر میز آشپزخانه و قرار دادن سطل زباله به طور مستقیم می باشد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015