info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینت سینک

آشپزخانه کابینت سینک

Jan 30, 2019

آشپزخانه کابینت سینک

سینک برای استفاده روزانه در آشپزخانه ضروری است. این نیز در فرکانس بسیار بالا استفاده می شود و محل تماس با رطوبت است، به ویژه در فصل خیس، که در آن بیشتر مستعد ابتلا به باکتری است.

در حال حاضر اکثر خانوارها از کابینت آشپزخانه ضد زنگ استفاده می کنند   غرق می شود سطح   کابینت آشپزخانه   غرق شده معمولا با تکنیک های مختلف مانند mercerizing، که آنها را زیبا و با دوام تر می کند، درمان می شود. اما حتی اگر از فولاد ضدزنگ عالی ساخته شده باشد، ما باید از آن در فرآیند استفاده استفاده کنیم. یک کار خوب برای تمیز کردن و تمیز کردن انجام دهید.

1 نگهداری روزمره

● تمیز کردن:

1. هنگام تمیز کردن کابینت آشپزخانه   غرق شدن، آثار روغن در مخزن آب باید با مواد شوینده یا آب صابون برداشته شود و سپس با یک حوله نرم تمیز شود تا اجتناب از چسباندن روغن.

2. هنگام تمیز کردن کابینت آشپزخانه   هر زمان بخوابید، به یاد داشته باشید که بعد از کارتریج فیلتر، قسمت گردن لوله را تمیز کنید تا از تجمع گریس در تجمع درازمدت اجتناب شود. اگر گریس در مدت زمان طولانی در لوله سینک انباشته شده، آن را آسان شستشو نمی کند. سعی کنید بخشی از مواد شوینده آشپزخانه را به آن اضافه کنید   غرق کردن کابینت آشپزخانه ، آن را با آب گرم شستشو دهید، سپس آن را با آب سرد شستشو دهید.

● تعمیر و نگهداری:

با توجه به مواد مغذی باقی مانده در سطح سینک و موقعیت شیر در طول استفاده روزانه، هنگامی که برای مدت زمان طولانی تمیز نمیشود، قالب و زنگ می شود. در این روش روزانه ما می توانیم از خمیر دندان، پودر پنج پودر یا تمیزکننده فولاد ضدزنگ استفاده کنیم تا از یک حوله یا پارچه نرم در لکه های زنگ و یا لکه ها استفاده کنیم و بعد از آن مالش آن را با مواد شوینده خنثی شستشو دهید.

2 عملیات یادآوری

● اشیا را بر روی سطح کابینت آشپزخانه برش ندهید   سینک یا استفاده مستقیم از توپ فولادی برای پاک کردن سطح سینک. این موجب می شود که سطح پوشانده شود و بر ظاهر تاثیر بگذارد.

● مخزن آب را با مایعات خورنده شستشو ندهید، که به راحتی می تواند به سطح مخزن آب آسیب برساند و باعث آسیب شود.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015