info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینت دستگیره

آشپزخانه کابینت دستگیره

Dec 10, 2018

آشپزخانه کابینت دستگیره

از ظاهر، دسته دارای شکل لوله ای، شکل نوار، شکل کروی و اشکال مختلف هندسی، و همچنین یک نوع سر، نوع دو سر، یک نوع در معرض و نوع بسته است.

در واقع، انتخاب دسته باید بر اساس سبک، عملکرد و محل کابینت آشپزخانه باشد. به طور کلی، رابطه بین دستگیره و مبلمان دو اصل درمان دارد، یعنی آشکار یا پنهان.

طراحی جلوی ساخته شده

کابینت آشپزخانه به سطح کل کابینت آشپزخانه کشیده شده است   درب بدون هیچ گونه پیشانی هنگام باز کردن کابینت آشپزخانه   درب، درب باید از بین برود. این عمل باعث می شود تا قسمت دسته به سختی نسبت به دسته محدب، تمیز تر شود، اما به خصوص برای خانواده های با نوزادان در خانه، به طور کامل از اجتناب از ضربه ها، مزیت متمایز دارد.

طراحی دسته محکم

جریان اصلی به سختی از سخت افزار برخوردار است و راه اصلی راه اندازی آن کابینت آشپزخانه محدب است   دستگیره کابینت آشپزخانه محدب ، که می تواند از ظاهر و بافت دستگیره خوب استفاده کند و نقاط اضافی را به زیبایی آشپزخانه اضافه کند.

طراحی دسته پنهان

پس از طراحی مدرن بیشتر و ظریف تر، نیازهای مردم شروع به کوچک و زیبا می کنند. به عنوان مثال، برای زیبایی و ایمنی تمام کابینت آشپزخانه ، برخی از مردم می خواهند کابینت آشپزخانه   برای مدیریت نصب پنهان

بصری، نمی توانید ببینید که در آن دسته ها با نگاه کردن به آنها پنهان می شوند. در واقع، اکثر آنها دستگیره های بسته است که پس از فشار دادن ظاهر می شود. یکی این است که در نظر بگیریم که فرکانس باز کردن درب در اینجا کم است و دوم اینکه اطمینان حاصل شود که جنبشهای مردم درگیر نباشند.

طراحی تزئین مدرن

موقعیت نصب دسته نیز بسیار خاص است. مانند کابینت آشپزخانه بزرگ ، دستگیره بالایی باید در گوشه پایین تر درب قرار بگیرد و دسته پایین تر باید در گوشه بالای گوشه قرار گیرد. این نه تنها برای هنجارهای ارگونومیک بلکه برای زیبایی شکل بصری است.

امروزه نصب و راه اندازی مبلمان دستگیره در بازار اساسا مطابق با الزامات است، اما اغلب در اتاق نشیمن مردم دیده می شود که دستگیره های مبلمان ساخته شده در سایت به درستی نصب نشده است، که بسیار غیر منتظره است.

دسته دمبلنج باستان

کابینت آشپزخانه   دستگیره ها را می توان برای دسته های فلزی در معرض دید قرار داد که رنگ های مشابه به اجزای الکتریکی و یا صفحات میز تلویزیون مانند سیاه و سفید، خاکستری، سبز تیره یا طلای پوشیده شده است.

آشپزخانه های کوچک، مخصوصا کسانی که از راهروهای شلوغ استفاده می کنند، از دسته های برون سپاری استفاده می کنند که مقرون به صرفه و نسبتا امن هستند.

دسته بندی مس مسطح

کابینت آشپزخانه استاندارد   یک دستگیره کابینت آشپزخانه بالا ، یک دسته مس با رنگ مجزا یکپارچهسازی با سیستمعامل، اغلب بخشی از دکوراسیون کلیدی آشپزخانه، دسته آشپزخانه بزرگ می تواند بر دکوراسیون آن تاکید کند، در یک دکوراسیون متقارن دو دسته لوکس و زیبا را بر روی در، درب.

برای کابینت ها و غیره، شما باید یک دست یک دست با یک رنگ نزدیک به هیئت مدیره را انتخاب کنید. این مبلمان مبتنی بر مبلمان باید دسته ای داشته باشد که پنهان شده باشد تا در استفاده صاحب دخالت نکنند.

دسته گرد

درب های آشپزخانه آشپزخانه کوچک در آشپزخانه های کوچک وجود ندارد. مناسب برای جمع آوری دسته های سرامیک و یا پلکسی گلاس با یک توپ تک سر یک میکرو شکل است. رنگ یا مواد باید شبیه به کابینت آشپزخانه باشد. گاهی اوقات، به دنبال دسته ای است که همان شکل یا منحنی به عنوان کابینت آشپزخانه ارتباط بین کابینت آشپزخانه و دسته به خصوص هماهنگ.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015