info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
ارتفاع کابینت آشپزخانه

ارتفاع کابینت آشپزخانه

Mar 07, 2019

ارتفاع کابینت آشپزخانه

ارتفاع جدول با توجه به ارتفاع بدن تنظیم می شود. ارتفاع کابینت آشپزخانه برای ارتفاع آشپزخانه مورد استفاده مناسب است. ارتفاع آشپزخانه 80-85 سانتیمتر است. فاصله بین میز آشپزخانه و پایین کابینت آشپزخانه حدود 50 تا 60 سانتی متر است. و ارتفاع آشپزخانه با اجاق دوقلو بیش از 60 سانتیمتر نیست.

میزهای آشپزخانه باید به اندازه های مختلف طراحی شوند تا بسته به محل کار. بهتر است که بعضی از ستون های جدول را کم کنید. اگر دوست دارید کنده کاری کنید، کنسول هایی که اغلب برای ساخت ماکارونی استفاده می شود می توانند ارتفاع را تا 10 سانتی متر کاهش دهند. با این حال، در طراحی کابینت آشپزخانه   نمی تواند بیش از حد تغییرات بالا و پایین را دنبال کند، به ویژه در آشپزخانه کوچک، تغییرات زیادی در زیبایی شناسی کلی تاثیر می گذارد.

به طور کلی، ارتفاع آشپزخانه کابینت آشپزخانه آشپزخانه   باید همان باشد، که آشپزخانه را زیبا و سخاوتمندانه می سازد. با این حال، اگر ارتفاع یک آشپزخانه مناسب است و پخت و پز بسیار کم است، سپس شمارنده آشپزخانه می تواند بر روی آشپزخانه نصب شود. مناطق مختلف کاری برای ارتفاع های مختلف طراحی شده اند. در چنین طبقه های بالا و پایین، ارتفاع بخش خرد شدن، آشپزخانه آشپزخانه یا سینک متفاوت است، و کابینت آشپزخانه   هزینه بر این اساس افزایش خواهد یافت، اما یک وارونگی بالا و پایین وجود دارد، ظاهر تغییر خواهد کرد و به نظر می رسد زیباتر است. با این حال، در یک آشپزخانه بسیار کوچک، تغییرات بیش از حد ممکن است زیبایی شناسی کلی طراحی آشپزخانه را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، طراحی کابینت آشپزخانه آشپزخانه نباید بیش از حد بالا و پایین باشد، و باید براساس طرح کلی و آسایش شخصی باشد.

محاسبه اندازه کابینت آشپزخانه   با توجه به شرایط فردی فرد، همان نیست. کابینت آشپزخانه بسیار مناسب می تواند با دست باز شود و کابینت آشپزخانه به طور مستقیم با زمین ارتباط ندارد. در مورد لنگرهای زیر، ارتفاع عرشه نیز به ارتفاع جعبه لنگر افزوده می شود. در حال حاضر رایج ترین 80cm، 75cm، 65cm است، که 80cm ارتفاع مقطع کابینت آشپزخانه استاندارد است . در عمق 60 سانتی متر ترجیح داده می شود.

هنگام طراحی کابینت آشپزخانه ، ما باید بسیاری از عوامل طراحی را در نظر بگیریم. ارتفاع کابینت آشپزخانه آشپزخانه ذکر شده در اینجا شامل ارتفاع کابینت آشپزخانه آشپزخانه است   و حداکثر ارتفاع کابینت آشپزخانه . هنگام طراحی ارتفاع این دو جنبه، باید ارتفاع فردی را که در خانه آشپزی می کند ترکیب کنیم. به طور کلی، ارتفاع کابینت آشپزخانه آشپزخانه   هنگامیکه خانوار ایستاده است باید ارتفاع پایه حوضه باشد. اگر خیلی بالا باشد، احساس خستگی می کند. اگر خیلی کم است، مردم احساس درد اسید را احساس خواهند کرد.

میز کار به نمرات بالا و پایین تقسیم می شود. به طور کلی، اندازه های بزرگ بین 890 تا 900 میلی متر است که اندازه ای است که معمولا در کشورهای غربی استفاده می شود. اندازه کار کم 8 تا 840 میلی متر است که معمولا در منطقه اداری هنگ کنگ مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه جدول؛ در حال حاضر، برخی از کابینت های آشپزخانه آشپزخانه می توانند پا را تنظیم کنند تا جدول به ارتفاع مناسب برسد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، چین. 310015