info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
دانش آشپزخانه کابینت آشپزخانه

دانش آشپزخانه کابینت آشپزخانه

Jan 11, 2019

کابینت آشپزخانه   دانش Countertop

آشپزخانه فضای خانه است که ما باید هر روز وارد کنید. هیچ محدودیت خاصی در انتخاب میزهای آشپزخانه وجود ندارد. فقط با توجه به عادات پخت و پز مناسب را انتخاب کنید. پس اندازه مناسب آشپزخانه چیست؟ چه نوع مواد باید انتخاب کنم؟ چه نوع مهارت های نصب وجود دارد؟ چگونه باید انجام تمیز و نگهداری مربوطه را انجام دهم؟

1 چگونه می توان آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه را اندازه گیری کرد ؟

انتخاب اندازه کابینت آشپزخانه بسیار مهم است. کابینت آشپزخانه آشپزخانه نه تنها زیبا است، بلکه زمانی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار راحت است. سری کوچک زیر شما نیاز به یادگیری در مورد اندازه کابینت آشپزخانه قبل از خرید کابینت آشپزخانه است .

کابینت آشپزخانه   اندازه 1: کابینت آشپزخانه طبقه   ارتفاع

با توجه به ارگونومی، باید 780mm مناسب تر باشد.

کابینت آشپزخانه اندازه 2: عرض کابینت آشپزخانه

این مربوط به اندازه سینک است. می توان آن را در عرض بزرگترین سینک و عرض نرمال قرار داد. بزرگترین سینک (حوضچه شستن) نیز 470mmX880mm است. بهتر است کابینت آشپزخانه را در حدود 600 تا 650 میلیمتر قرار دهید و زیباتر باشد.

کابینت آشپزخانه سه اندازه: ضخامت جدول

انواع مختلفی از ضخامت سنگ 15، 20، 25، 30 میلیمتر و غیره وجود دارد، می توان با توجه به نیازهای سفارشی، کابینت آشپزخانه   سطح مقطع می تواند سنگی ضخیم تر از 25 میلی متر، کابینت آشپزخانه با دوام و قوی را استفاده کند   اندازه.

چهار: ارتفاع جدول

اگر کابینت آشپزخانه مناسب باشد، باید 780 میلی متر باشد.

چه نوع مواد باید برای 2 آشپزخانه انتخاب کنم؟

آشپزخانه یک بخش ضروری از کابینت آشپزخانه است . به عنوان یک پلت فرم عملیات پخت و پز، آن را اغلب در آشپزخانه استفاده می شود، و همچنین با روغن و آب رنگ آمیزی بسیار آسان است. بنابراین، صفحات ضد آب با کیفیت خوب هستند و نسبتا آسان برای تمیز کردن و نگهداری.

پس چگونه میز آشپزخانه درست را انتخاب می کنید؟ معمولا مورد استفاده در بازار کابینت آشپزخانه ، میزهای مصنوعی سنگ است. علاوه بر این، سنگ طبیعی (سنگ مرمر، گرانیت)، سنگ کوارتز و صفحات فولادی ضد زنگ همچنین نسبت بازار خاص را اشغال می کنند. این مقاله تجزیه و تحلیل مواد را با یک آشپزخانه سنگ مرمر انجام می دهد.

سنگ مرمر طبیعی یک سنگ دگرگونی است که توسط درجه حرارت بالا و فشار بالا سنگ اصلی در پوسته زمین تشکیل شده است. به طور کلی، دارای سنگ مرمر طبیعی، با وضوح بالا و طبیعی است.

تجزیه و تحلیل مزایا و معایب سنگ مرمر طبیعی

مزایا: سنگ طبیعی طبیعی، الگوی زیبا، براق و نرم، بافت همیشه تغییر می یابد و احساس بازگشت به طبیعت وجود دارد. بافت سخت است، مقاومت خراش برجسته است، و مقاومت در برابر سایش خوب است.

معایب: طول سنگ طبیعی کوتاه است، باید بالای جدول بلند باشد، و جوش واضح است. پردازش سنگ طبیعی در آشپزخانه دشوار است و یا عبور از لوله دشوار است. تراکم سنگ طبیعی بزرگ، سخت و سخت است و کشش ناکافی است. در صورت ضربه سنگین و یا تغییرات ناگهانی دمای، ترک رخ خواهد داد. و دشوار است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015