info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه کلید (3)

کابینت آشپزخانه کلید (3)

Sep 15, 2018

کلید های طراحی کابینت آشپزخانه (3)

1. چگونه می توان لوله های آشپزخانه را ترتیب داد.

1) لوله آب بالا: در دیوار یا سقف دفن شده است، متر آب نیز در کابینت آشپزخانه گنجانده شده است .

2) لوله پایین: لوله تخلیه را در زیر سینک وارد لوله پایین کنید، یک شکاف در وسط وجود دارد، چه چیزی باید با بوی در فاضلاب انجام دهم؟ شکاف در دو لوله را با چسب مهر و موم کنید.

3) لوله دود هود: این باید جامع در نظر گرفته شود. اول از همه، سوراخ های محافظت شده از بسیاری از لوله های دودکش کم هستند. اول، آن را تا آنجا که ممکن است به سقف حرکت، و به طور کلی به سقف حرکت می کند. در روز سقف، پرسنل تولید کننده هود نیز حضور داشتند. آنها ابتدا باید لوله اگزوز بالا را نصب کنند. پس از اتمام سقف، لوله در داخل سقف پنهان می شود. این یک مشکل است که آسان است به غفلت، زیرا به طور کلی اولین سقف و سپس کابینت آشپزخانه است   نصب شد. هنگام نصب کابینت آشپزخانه ، کاپوت نصب شده است. اگر لوله در این زمان نصب شود، نمی توان آن را در داخل سقف قرار داد. توجه داشته باشید که هنگام نصب لوله، یک سوپاپ مجزا باید اضافه شود. این می تواند دود های خارجی را مسدود کند و از خانه ی همسایه خود اجتناب کند. این می تواند توسط Taobao خریداری شود. توصیه می شود بهترین خرید را داشته باشید. اگر نصب شده باشد، آن را حذف نخواهد کرد.

4) لوله اگزوز آبگرمکن گاز: این به طور کلی به سمت خارج گسترش یافته است، مانند لوله هود، در داخل سقف باید پنهان شود.

5) Gas meter and gas pipe: راننده می تواند در کابینت آشپزخانه پنهان شود ، و لوله افقی باید زیر سقف قابل مشاهده باشد.

2. کابینت آشپزخانه آجدار توصیه نمی شود:

فضای رها کردن: همان فضا، اگر شما یک سازنده را برای ساخت کابینت آشپزخانه پیدا کنید ، می توانید فضای بیشتر را بدست آورید، زیرا کابینت های آشپزخانه آجری بسیار ضخیم هستند.

مخلوط کردن خاک آسان است: کابینت آشپزخانه آجر از ونیز کاشی ساخته شده است، و فاصله بین کاشی و کاشی برای تمیز کردن بسیار دشوار است. پس از یک دوره طولانی استفاده از کابینت آشپزخانه آجری، شکاف زیادی وجود دارد که باعث ایجاد زیستگاه حشرات انگلی مانند سوسک ها و مورچه ها می شود. تاثیر سلامت

قادر به استفاده از سخت افزار کابینت آشپزخانه بالا نیست

کابینت آشپزخانه آجر واقعا ارزان است، اما انتخاب آجر   کابینت های آشپزخانه هنوز هم باید محتاط باشند، پس از همه، تمام کابینت آشپزخانه   محصول زمان است. در واقع، سالها پیش (قبل از اینکه کل کابینت آشپزخانه ظاهر شد)، هر خانوار از کابینت آشپزخانه آجر استفاده کرد . اجازه ندهید کیفیت زندگی به خاطر حرص و طمع به عقب برود.

3. آیا آجر پشت کابینت آشپزخانه وجود دارد ؟

بسیاری از شهروندان فکر می کنند که آجر در پشت کابینت آشپزخانه می تواند هزینه های دکوراسیون را نجات دهد. در واقع، این یک سوء تفاهم است. اول از همه، جایی که کاشی ها در لعاب قرار نمی گیرند نمی توانند از بین بروند. کارگران دکوراسیون باید محاسبات دقیق را با توجه به اندازه کابینت آشپزخانه انجام دهند ، و قطعاتی که کاشی کاری نیستند، باید با ملات سیمان هموار شود. کار کاشی کاری مشکل تر است و هزینه کارگران کارگران دکوراسیون را نمی توان کاهش داد (کاشی ها، کارگران دکوراسیون باید هزینه های کار آجر را پرداخت کنند)، در حالی که تعداد کاشی هایی که می توانند ذخیره شوند بسیار محدود است تخمین زده می شود 10-20 کاشی.

آجر در پشت کابینت آشپزخانه دیوارها را سخت تر می کند، که برای پختن کابینت آشپزخانه و تنظیم کابینت آشپزخانه مناسب است . توصیه می شود که پشت بهتر است برای کاشی کاری نیز هست.

سپس، یک راه بهتر این است که کاشی های ارزان قیمت را بپوشانید. هر بازرگان کاشی دارای یک محصول پردازش کاشی (کالاهای فنی مهندسی) برای فروش است. در بسیاری از موارد، یک کاشی یک دلار است. البته شما می توانید چنین کاشی خرید، البته، شما باید همان اندازه را انتخاب کنید. توصیه می شود در یک معامله گر کاشی های مشابه سفارش دهید. این باعث صرفه جویی در هزینه کاشی حمل و نقل.

4. سعی کنید حداکثر در کابینت آشپزخانه انجام دهید :

چنین مشکلاتی وجود دارد، محوطه آشپزخانه من نسبتا بزرگ است، آیا لازم است کابینت های آشپزخانه در همه جا انجام شود؟ پاسخ این است که کابینت آشپزخانه   باید انجام شود تا آنجا که ممکن است. با گذشت زمان، در آشپزخانه، گلدان ها و ظرف ها، بطری ها و قوطی ها، مجموعه کارد و چنگال، غذا، استفاده و شستن ظروف بیشتر و بیشتر خواهد شد. همچنین وسایل آشپزخانه زیادی در کابینت آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند . وضعیت کلی این است که تعداد کابینت آشپزخانه کافی نیست. هاله هات

کارخانه کابینت آشپزخانه شما را به مقرون به صرفه ترین کابینت آشپزخانه حمام می دهد .

حوضه حوضه حمام چیست؟ هنوز یک کابینت آشپزخانه حمام است ؟ من فکر می کنم بهتر است از کابینت های آشپزخانه حمام استفاده کنیم ، زیرا محوطه پایه بسیار کوچک است و برای زنان از بطری ها و شیشه ها استفاده نمی شود. میزهای حمام بزرگتر هستند و می توانند داخل کابینت آشپزخانه قرار گیرند .

آیا خوب است برای خرید کابینت آشپزخانه حمام به پایان رسید ؟ یا سفارشی کابینت آشپزخانه حمام ؟ البته، سفارشی ساخته شده است. کابینت های آشپزخانه سفارشی می توانند از فضای کامل استفاده کنند، در حالی که کابینت های آشپزخانه حمام به پایان رسید   کوچک و خشن هستند پیکربندی ثابت مخازن و حوضچه های سرامیکی اغلب از کیفیت پایین است.

صرفه جویی در هزینه های ساخت کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه حمام است . کابینت آشپزخانه پانل درب می تواند نیازهای ضد آب و ضد آتش را برآورده کند و می تواند با صفحات ضد آب مجهز شود و همراه با کابینت های آشپزخانه تحویل داده شود تا مانع از اضافه بار شود. هاله هات

بهتر است از زیر حوضه زیر استفاده کنید تا حوضه بالادست بالا. شما برای رفتن به هتل می روید، تمام حمام ها از زیرزمینی زیر استفاده می کنند. عمدتا به دلیل مراقبت خوب، اگر روی میز آشپزخانه چیزی کثیف باشد، آن را با یک دستمال کاغذی آن را در حوضچه سرامیکی پاک کنید. اگر آن حوضه بالادست بالا باشد، جایی که لبه حوضچه سرامیک در تماس با آشپزخانه است، آسان است برای پنهان کردن. زمان طولانی و سیاه است. توصیه می شود که حوضچه های زیر را به کابینت آشپزخانه ارسال کنید   کارخانه، به طوری که آنها می توانند حوضچه سرامیک روی میز آشپزخانه پیش، که محکم تر است.

علاوه بر این، به شدت توصیه می شود که از کاسه استفاده نکنید، که برای استفاده مناسب نیست. هنگام استفاده از آب آسان است. علاوه بر این، هنگام تمیز کردن، شما باید علاوه بر داخل حوضه، خارج را تمیز کنید. مشکل خیلی زیاد

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015