info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
جزئیات نصب کابینت آشپزخانه

جزئیات نصب کابینت آشپزخانه

Jan 08, 2019

جزئیات نصب کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه همواره یک منطقه بوده است که بسیاری از مردم در انتخاب آن مشکل دارند. از آنجا که آشپزخانه یک منطقه تقسیم شده از خانه است پس از همه، چه زمانی باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه توجه کنید ؟ به عنوان مثال، رنگ، کیفیت، نوع و غیره از صفحات باید قبل از دکوراسیون در نظر گرفته، در غیر این صورت آن را در زندگی آینده باعث مشکلات غیر ضروری است.

در تطبیق رنگ کابینت آشپزخانه ، شما می توانید رنگی را انتخاب کنید که به سبک لباس دکوراسیون داخلی مطابقت داشته باشد، یا می توانید شخصی سازی آشپزخانه را به صورت جداگانه در نظر بگیرید. همچنین سبک های مختلف آشپزخانه را با توجه به اندازه آشپزخانه انتخاب کنید و طبق عادات غذای خانواده، کابینت آشپزخانه باز یا کابینت آشپزخانه بسته را انتخاب کنید . اگر خانواده ترجیح می دهد مواد غذایی روغنی و تحریک کننده (مانند فلفل)، توصیه می شود نوع بسته را انتخاب کنید. آشپزخانه، نه، شما می توانید یک آشپزخانه باز را انتخاب کنید.

سپس در آشپزخانه، به طور کلی تنها پانل های کابینت آشپزخانه دارای هیئت مدیره ذره ای و هیئت مدیره اکولوژی، و همچنین تخته چند لایه است که با توجه به نیازهای مختلف و محیط های مختلف انتخاب می شوند که هر کدام دارای مزایا و معایب آن هستند. علاوه بر این، این صفحات نیز بیشتر از آب، به خصوص تخته خرده چوب ترس است. هنگام انجام دکوراسیون اولیه آشپزخانه، باید از آبراهه برای جلوگیری از خطر پنهان نشت آب استفاده شود.

شکل کابینت آشپزخانه همیشه در حال تغییر است، و مواد نیز انواع مختلف، عمدتا کابینت آشپزخانه رنگ   درب، درب کابینت آشپزخانه پلاستیکی، کابینت آشپزخانه کریستال شیشه ای شیشه ای   درب، کابینت آشپزخانه اکریلیک، کابینت آشپزخانه شیشه ای   درب، و غیره، و آشپزخانه آشپزخانه پنجره کابینه درب انتخاب سبک بیشتر است. توصیه می شود برای انتخاب یک تمیز و آسان برای تمیز کردن، درب پلاستیکی توصیه نمی شود، زیرا در آشپزخانه دود های بیشتری وجود دارد، درب های پلاستیکی برای تغییر رنگ آسان است.

تطبیق رنگ دیوارهای آشپزخانه و کاشی های دیوار نیز بسیار خاص است. اگر شرایط دارید، می توانید یک طراح برای کمک به طراحی پیدا کنید. هیچ کس نمی تواند تصاویر مشابه در اینترنت پیدا کند. تأثیر آشپزخانه نیز بسیار مهم است. اگر روشنایی خوب نیست، توصیه می شود از آجر بازتاب سفید استفاده کنید.

میزهای آشپزخانه آشپزخانه نیز بسیار مهم هستند. هنگام تزئین، مطمئن شوید که صفحات سنگ کوارتز را با کیفیت بهتر انتخاب کنید. هرگز میزهای سنگی مصنوعی را انتخاب نکنید. صفحات سنگ کوارتز نمیشوند سپس ما باید طراحی نوار سه پایه حفظ آب را نیز انجام دهیم، بنابراین قبل از نوسازی، باید جزئیات جزئی تهیه شود.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015