info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
سخت افزار کابینت آشپزخانه

سخت افزار کابینت آشپزخانه

Jul 27, 2018

سخت افزار کابینت آشپزخانه

دستگیره انواع مختلفی از دسته در بازار وجود دارد مانند پلاگین، ساخته شده و پنهان.

آنچه ما اغلب می بینیم پلاگین است

مواد آن آلیاژ روی، مس، آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، پلاستیک، سیاهههای مربوط، سرامیک و غیره است.

به طور کلی، تمام مواد مس و فولاد ضد زنگ بهتر است، آلیاژهای روی و آلیاژهای آلومینیوم ضعیف هستند، و پلاستیک ها در آستانه حذف هستند. بهتر است یک دسته را انتخاب کنید که آبکاری شده و الکترواستاتیک بوده و برای حفاظت از سایش و خوردگی استفاده شود.

به طور کلی، خانواده های دارای فرزندان در خانواده تمایل دارند که دسته های خطی را نصب کنند تا کودک از دست رفتن دسته های نشت جلوگیری کند، زمانی که آنها بدبخت باشند.

با این حال، با پیگیری زیبایی پاک و زیبای کابینه، بسیاری از مردم یک دسته پنهان را انتخاب می کنند . این نوع دسته به طور کلی بر روی درب کابینت فشار داده شده است. از نقطه نظر بصری، غیرممکن است ببینیم کدام دسته چیست.

همچنین برخی از کابینت ها و درب های کمد وجود دارد که هیچ دسته ای ندارند. آنها از دمپر استفاده می کنند و درب را می توان با فشار دادن آن باز کرد. ویژگی های ساده و کارآمد آن بسیار محبوب هستند. با این حال، اغلب فشرده شده و عمر مفید ممکن است طولانی باشد.

کمربند کشویی درب، ریل راهنمایی و لباس از طریق کلیدهای کشویی مشترک لوازم جانبی سخت افزاری سخت افزاری مشابه کابینت است، اما در حال حاضر کمد لباس به طور عمده کشویی درب کشویی، سخت افزار کمد لباس به طور کلی شامل: کشویی درب کشویی، ریل کشویی و لباس.

کمربندهای گنجه به طور کلی به یک چرخ بالایی و چرخ پایین تقسیم می شود. وظیفه اصلی چرخ فوقانی این است که درب کشویی را به طور مساوی حرکت دهید و چرخ پایین مسئول وزن باشد.

راهنماهای درب کشویی کمد، شیارها یا رشته های ساخته شده از فلز یا سایر مواد مورد استفاده برای هدایت و تعریف قرقره است. ریل های هد درب کشویی نیز خیس می شوند، معمولا در ریل های بالایی نصب می شوند، و هر طرف با یک می شود. تابع اصلی این است که باطل ضد برخورد برخورد شود.

Yitong نیز به عنوان راه آهن لباس شناخته می شود. این ساختار به وسیله صندلی و لباس، از طریق میله، تقسیم می شود. این به طور کلی از مواد آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که دارای سختی بالا و ظرفیت تحمل قوی است.

بسیاری از پوشاک یک خط فرآیند را به سطح اضافه می کند که نه تنها دارای اثر تزئینی است بلکه دارای اثر ضد لغزش است.

امروزه لباس های دوار روی بازار وجود دارد که می توان آن را چرخاند تا لباس های بیرونی را به جلو تبدیل کند، که بسیار راحت است.

و این می تواند تعداد زیادی از لباس های حلق آویز ذخیره، مقدار ذخیره سازی حدود 3 برابر از لباس های تک. البته قیمت نیز نسبتا گران است و برای خانوارهای عمومی توصیه نمی شود.

مارک های سخت افزاری چیست؟

نامهای تجاری با سخت افزار بهتر آلمان Hettich، Blum اتریش، BMW Case Case آلمان و DTC داخلی است.

اما سخت افزار Hettich بیشتر در صنعت استفاده می شود، و در حال حاضر بیشتر شناخته شده برند در بازار Blum است.

بسیاری از کابینت های با نام تجاری بزرگ مانند اروپا، Zhibang، Hinges Aidefajia و راهنمای کشو، توسط Blum استفاده می شود. طول عمر آن می تواند تا 100 هزار بار، 365 روز در سال باشد، حتی اگر آن را 20 بار در روز باز کنید، آن را می توان برای 20 سال باز کرد.

در کابینه عمومی، ریل های کشو و لولا همان نام تجاری هستند، اما به دلیل هزینه های ریل های کشو بسیار بالا است، برخی از بازرگانان در این سمت، مانند Blum برای لولا، صرفه جویی می کنند، اما راهنماهای کشو توسط خودشان اگر از Blum درخواست می کنید، مارک ها یا علامت های تجاری دیگر، باید پول اضافی را اضافه کنید. هنگام خرید یک کابینه، باید از آن خواسته شود.

سبد ها اساسا بلوم نیستند و مارک های رایج سبدهای شامل موارد Baume، Gaogao، Kabe و غیره هستند. امروزه بسیاری از کابینت های با نام تجاری بزرگ در بازار، مانند خانوارهای اروپایی و ادفا، از آلمان هستند.

چگونه برای خرید سخت افزار؟

لولهای عمومی لازم نیست که به صورت جداگانه خریداری شوند و در بسته کابینت و کمد لباس قرار گیرند. با این حال، دمپر به طور کلی در بسته نیست! باید به طور جداگانه خریداری شود قیمت گران نیست، قیمت دمپر Blum حدود 10 یوان است.

کابینت های عمومی و کمربند های کمد شامل پشتیبانی گاز نیست، حتی اگر آن را نیز شامل می شود، همچنین کمتر ارسال می شود، مانند کابینت های دوست داشتنی برای ارسال دو پشتیبانی گاز.

نام تجاری پشتیبانی گاز متفاوت است، و تفاوت قیمت ها کمی بزرگ خواهد بود. "توقف رایگان" معمولی بیش از 100 یوان هزینه خواهد داشت و قیمت "توقف رایگان" بلوم ممکن است هزینه بیش از 900 یوان باشد.

کابینه عمومی 3 متر طول دارد و 3 بطری را می فرستد. اگر شما می خواهید بیشتر کشو، شما نیاز به خرید آن به طور جداگانه. ریل پایین محرک Blum نیاز به حدود 300-500 یوان.

بسته بندی کلی کابینت شامل سبد کشویی نیست. اگر شما آن را به تنهایی خریداری کنید، یک سبد پر بار با قیمت حدود 400 یوان هزینه خواهد شد و یک سبد Case Bazaar هزینه ای حدود 700 تا 1000 یوان خواهد داشت.

دستگیره های خارجی معمولا در بسته کابینت قرار می گیرند. خریدار نیازی به ارزش بیش از حد برند ندارد. کیفیت هر نام تجاری مشابه است. سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید

نصب سخت افزار

همانطور که می گوید، "سه امتیاز برای خرید، هفت امتیاز برای نصب"، کیفیت نصب سخت افزار سخت افزار به طور مستقیم بر استفاده از توابع کابینه .

اگرچه اغلب لوازم جانبی سخت افزاری توسط خودشان نصب نمی شوند، اما هنگام نصب کابینت ها حرفه ای نصب می شوند، اما آنها همچنین باید تنقلات بخورند و نباید "دستگیره های مغازه دار" باشند. در غیر این صورت، پس از نصب، یک مشکل وجود دارد، و باید آن را پرتاب کرد.

نصب سخت افزار باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

1 لولا ، گاز باقی مانده، دستگیره ها و سایر سخت افزارها نیاز به حفاری دارند و قبل از اینکه نقاش کار کند باید حفاری انجام شود.

2 اطمینان حاصل کنید که فاصله سوراخ قبل از حفاری باشد. فاصله سوراخ به طور کلی به فاصله بین دو سوراخ پیچ از پایه سخت افزاری مانند لولا و دسته اشاره دارد. مشخصات عمومی 32 میلی متر است، در غیر این صورت آن 32 عدد است. عمق سوراخ و پیچ باید به شدت متصل شوند. اگر نصب قوی نیست، لولا در چند روز لغزش خواهد شد.

3 دستگاه نصب باید ارگونومیک باشد. نگران نباشید، این کار آسانی نیست برای انجام این کار، با دسته زیر خم نشوید و از نردبان با دسته بالا استفاده نکنید.

4 سخت افزار رنگ شده باید با یک پارچه ضخیم پوشانده شود، در غیر این صورت رنگ را آسان می کند.

5 سبد معمولا به اندازه کابینه سفارشی می شوند. اگر سبد خرید به طور جداگانه خرید کنید، اندازه کابینت به فروشنده باید دقیق باشد.

6 جعبه و سبد باید تا آنجا که ممکن است نصب شده، به طوری که شما می توانید فضای استفاده و چیزهای بیشتری را بسته بندی کنید. توجه کنید که سطح کشش کشویی در طول نصب را بررسی کنید و به نظر نمی رسد که از یک طرف بالا و پایین در طرف باشد.

7 سبد سبدهای معمولا نیاز به برخی از upswings برای اطمینان از اینکه پیچ پیچیده تر است. اگر پیچ پیچ خورده نیست، به راحتی سبب می شود سبد سبب سقوط شود.

8 سبد تقسیم بندی بهتر است در سمت راست اجاق گاز قرار داده شود، لذا هنگام پخت و پز مناسب است. پانل سبد پلاستیکی کاسه و سبد نیز بهتر است با پیچ و مهره افزایش یابد، زیرا سبد و پانل قبل و بعد از آن بسیار دشوار است، زمان طولانی است، و پیچ به راحتی کشیده می شود.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015