info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طراحی خوب کابینت آشپزخانه

طراحی خوب کابینت آشپزخانه

Jan 09, 2019

طراحی خوب کابینت آشپزخانه

آشپزخانه، این محل گرم و کاربردی، همیشه وقتی که قلب شما خالی است، آرام تر و آرام تر می شود.

کابینت آشپزخانه ، به عنوان قلب آشپزخانه، باید با دقت طراحی شود. با توجه به فضا، برنامه ریزی منطقی و طراحی دقیق، کابینت آشپزخانه می تواند زیبایی و قدرت واقعی تبدیل شود.

کابینت آشپزخانه   طراحی، اصل شما باید دنبال کنید

طراحی کلی توجه به عملکرد را به خود جلب می کند

اولین نکته ضروری طراحی مبلمان باید برای افرادی باشد که بتوانند از آن بهره ببرند، راحتی کلید است که همان چیزی است که ما اغلب می گوییم «اولین عملکرد». بنابراین، نخستین پیشفرض طراحی کابینت آشپزخانه ، نمایش عملیات عملی است. طراحی بر روی عقلانیت طرح فضایی تأکید دارد. در حین تضمین فضای عملیاتی کافی، همچنین نیاز به یک فضای ذخیره سازی غنی است.

کابینت آشپزخانه   طراحی ارگونومیک است

کابینت آشپزخانه که کاربر را ارضاء می کند باید با در نظر گرفتن عوامل مختلف کاربر طراحی شود. از کابینت آشپزخانه   به مقابله، ارتفاع کابینت آشپزخانه باید همراه با ارتفاع شخصی و عادت های عملیاتی طراحی شود.

استاندارد کلی ارتفاع کابین آشپزخانه t : ارتفاع 165CM، ارتفاع پایین تر از 165CM 80CM است؛ ارتفاع بالای 165CM 85CM است.

در شرایط عادی، ارتفاع کابینت آشپزخانه بین 50CM و 60CM است و فاصله از زمین باید بین 145CM و 150CM باشد. این ارتفاع مناسب برای ارتفاع بسیاری از کاربران است و می تواند بدون هیچ گونه تلاش برای خرید اقلام در کابینت آشپزخانه .

ارتفاع آشپزخانه آشپزخانه استاندارد 80 سانتیمتر است، اما طراحی باید شرایط واقعی کاربر را در نظر بگیرد. بنابراین ما می توانیم از فرمول زیر استفاده کنیم تا محاسبه دقیق تر انجام شود.

فرمول 1: نیمه ارتفاع + (5 ~ 10 سانتی متر)، با توجه به ارتفاع 165CM به عنوان مثال، نتیجه محاسبه ارتفاع جدول برابر 82.5 + 5 = 87.5 و ارتفاع ایده آل 90CM است.

فرمول 2: ارتفاع × 0.54، با در نظر گرفتن ارتفاع 165CM به عنوان مثال، نتایج محاسبات ارتفاع جدول: 165 × 0.54 = 89.1، ارتفاع ایده آل 90CM است.

انتخاب N برای مواد آشپزخانه کابینت آشپزخانه

مبلغ اسمی: سینی های چوب جامد

کابینت آشپزخانه آشپزخانه ساخته شده از مواد چوب جامد یکی با بالاترین هزینه و ارزش کلی است. بافت و بافت چوب جامد بدون نیاز به دکوراسیون پر از سبک است. یک زیبایی غیر قابل توصیف در سبک ظریف و ساده وجود دارد که خلق و خوی با شکوه و شیک است.

اگر چه سطح جامد مواد چوب جامد فوق العاده بالا است، اما برای محیط اطراف بسیار مورد نیاز است. باید در مرحله اول استفاده از آن باید مهر و موم شده و ضد باکتری و ضد آب باشد. در غیر این صورت، ترک خوردگی ریخته گری یک دقیقه است.

Temperament: میزهای سنگی طبیعی

صفحات ضد آب ساخته شده از سنگ های طبیعی مانند سنگ مرمر، گرانیت و جید سخت پوشیدن و مقاومت در برابر سایش خوب است، و آنها را اولین انتخاب برای بسیاری از مردم است. بافت طبیعی و بافت گرم سنگ، با خلق و خوی ذاتی ذاتی، اجازه دهید میدان گاز آشپزخانه باز شود.

سنگ طبیعی برش خورده است. تعداد زیادی از شکاف های اسپلایسینگ به طور خاص پنهان و اسمیر بسیار آسان است و سختی زیاد است. هنگامی که آسیب دیده است، نمی توان آنرا تعمیر کرد. بنابراین، نه تنها لازم است که در زمان تمیز کردن، بلکه به دقت محافظت از آشپزخانه را نیز حفظ کنیم.

مسئولیت عملی: میزهای مصنوعی سنگ مصنوعی

آشپزخانه سنگ مصنوعی نوعی از مواد آشپزخانه است که امروزه بسیار محبوب است. این به دو نوع تقسیم شده است: درز و بدون درز. در شمارنده های شمارنده، میزهای بدون درز مصنوعی سنگ اغلب استفاده می شود. آشپزخانه این مواد ساده و تمیز است، با حس افتتاح، اما به طور ناخودآگاه فضای گرم را گرم می کند.

مزایای زیادی از سنگ مصنوعی وجود دارد که نوعی از مواد است که برای تمیز کردن آسان تر است، اما به دلیل اینکه مخلوطی از مواد چندگانه است، در مرحلۀ بعدی، در معرض شکستگی است و این در انتخاب باید در نظر گرفته شود.

وظیفه بالا: ضد کف آشپزخانه ضد آب

میزهای فولادی ضد زنگ مواد رایج در بادهای صنعتی امروز هستند و طراحی بدون درز، کل کابینت آشپزخانه را احساس می کند. بافت نسبتا سرد، زیبایی آرام و آرام را نشان می دهد.

اگر چه گفته می شود که میزهای ضدعفونی کننده فولاد ضد زنگ، ساده ترین مواد تمیز هستند، آنها نیز بیشتر مستعد ابتلا به باکتری هستند، بنابراین باید همیشه در معرض تمیز و پاکیزگی قرار گیرند.

طراحی کابینت آشپزخانه   خشک است، امیدوارم همه بتوانند کابینت آشپزخانه را که دوست دارند انتخاب کنند تا یک تجربه راحت برای پخت و پز روزانه ایجاد کنند تا آشپزخانه بتواند سبک خود را داشته باشد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015