info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه محیط زیست

کابینت آشپزخانه محیط زیست

Aug 06, 2018

کابینت آشپزخانه محیط زیست

مردم مدرن، کابینت آشپزخانه را خریداری می کنند ، 80 درصد از آنها به حفاظت از محیط زیست اولویت می دهند و سپس برند، هیئت مدیره، طراحی، سبک و غیره را در نظر می گیرند، پس چگونه می توان از کابینت آشپزخانه های سازگار با محیط زیست استفاده کرد ، ما توصیه می کنیم که توجه کنیم کابینت آشپزخانه ، لبه مهر و موم جزئیات از جمله کشو و کشویی به شما کمک می کند تا یک کابینت آشپزخانه به خصوص محیط زیست را انتخاب کنید .

لبه هیئت مدیره خوب یا بد است، که به طور مستقیم عملکرد محیطی را تعیین می کند. پانل های جانبی شرکت های رسمی در چهار طرف پانل های جانبی متمرکز شده اند. ضخامت بیش از 1 میلی متر است. دستگاه لبه مهر و موم با چسب مایع گرم وارد شده همسان است. خوب، صاحب باید با دقت قدرت تولید نام تجاری را بررسی کند. از لحاظ جزئیات، لطفا توجه داشته باشید که یک سوراخ حفاری در کابینت آشپزخانه داخلی کابینت آشپزخانه وجود دارد . اگر پوشش وجود نداشته باشد، حتی اگر ورق خود را مطابق با الزامات زیست محیطی، فرمالدئید در کابینت آشپزخانه   به آرامی در امتداد سوراخ کوچک نشت می کند. کابینت های آشپزخانه با محیط زیست با سوراخ پر می شوند تا مقدار فرمالدهید آزاد شده از کابینت آشپزخانه کاهش یابد .

9de705ebb4c84cd3846d7bfaa61feb9c.jpg

شایان ذکر است که بسیاری از کابینت آشپزخانه   شرکت ها از صفحات MDF تک تک یا پلیاروید استفاده می کنند به عنوان مواد پایه برای کابینت آشپزخانه . این مواد پشتی در یک طرف روکش می شود و از طرف دیگر لخت می شود. این سطح در معرض آزاد شدن فرمالدئید را از بین نمی برد. اگر یک سازمانی استاندارد تولید باشد، پشت صندلی کابینت آشپزخانه   باید کاغذ دیواری دو طرفه باشد، این چیزی است که تاجر اغلب در مورد تخته خرده چوب رودخانه لوشویی می گوید.

f21b2c65626e48649dd74c11c6fbea38.jpg

علاوه بر این، آیا کابینت آشپزخانه سازگار با محیط زیست است و نه محدود به مسئله هیئت مدیره است، و سر و صدا پانل درب همچنین یک نوع آلودگی است. در استفاده از کابینت آشپزخانه ، تعداد باز و بسته شدن درب های پانل بیشتر است و کیفیت لولا بسیار مهم است. اغلب، فروشنده شما را به «ما لوازم جانبی Blum» معرفی می کند. "Bailon" در واقع یک نام تجاری با کیفیت خوب است. با این حال، اگر شما به کابینت آشپزخانه اختصاص دهید ، باید بدانید که این لوازم لزوما "استاندارد" نیست. بسیاری از نمایندگی ها ابزار «سرقت ستون ها» را بازی خواهند کرد. شما باید توجه داشته باشید که کابینت آشپزخانه   لوازم جانبی مارک های شناخته شده به طور کلی با یک آرم LOGO خاص چاپ می شود. علاوه بر این، به منظور کاهش تاثیر درب و کاهش نویز تولید شده در هنگام بسته شدن درب، درب با دمپر لولا مجهز به کاهش سرعت باز شدن درب و به طور موثر طول عمر را افزایش می دهد. نوار ضد برخورد می تواند اموال آب بندی کابینت آشپزخانه را افزایش دهد   هیئت مدیره و جلوگیری از تغییر شکل تخته در اثر رطوبت.

a07e9cdeb7d24722be5064e8a9efceed.jpg

به اشتراک گذاری یک دانش دیگر، جایگزین ساختار چوبی با پشتیبانی فلز در زیر آشپزخانه نیز یک راه موثر برای گسترش زمان استفاده از countertop است. ساختار انعطاف پذیر فلزی مارک شناخته شده، اتصال منحصر به فرد از مسیر زیر سطح و کارت قفل می تواند جلوگیری از آشپزخانه سنگ مصنوعی. تغییر شکل و ترک خوردگی

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015