info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه مواد مختلف

کابینت آشپزخانه مواد مختلف

Aug 15, 2018

کابینت آشپزخانه مواد مختلف

اول، کابینت آشپزخانه چوب جامد

طبق گفته های نامناسب آشپزخانه پانل چوب جامد از چوب جامد ساخته شده است. کابینت آشپزخانه چوب جامد طبیعی، عالی و زیبا است، به مردم احساس بازگشت به طبیعت. علاوه بر این، کابینت آشپزخانه چوب جامد نیز از مواد افزودنی رایگان است، بنابراین کابینت آشپزخانه جامد بسیار سازگار با محیط زیست و غیر آلاینده است و با دوام است. با توسعه مداوم فن آوری، الگوهای و سبک های پانل چوب جامد نیز در سبک های مختلف در دسترس هستند. درمان توری و حکاکی و رنگ لاک، کابینت آشپزخانه چوب جامد را رنگی تر می کند.

با این حال، لازم است تأکید کنیم که قیمت کابینت آشپزخانه چوب جامد نسبتا بالا است. برای یادگیری آنها، آنها نباید کورکورانه در برخی از فروش های بازار اعتقاد داشته باشند. سطح چوب جامد می تواند به طور کلی بافت واقعی چوب، ساده و آرام، گره های گاه به گاه درخت مشاهده کنید. چهره چهره همچنین مواد طبیعی تازه و طبیعی را نشان می دهد و بو می تواند بوجود آید. هیئت مدیره جامد به طور کلی بوی عجیب و غریب ندارد. اگر شما دارای بودجه کافی و ارزش حفاظت از محیط زیست خانه خود را دارید، سپس کابینت آشپزخانه چوب جامد را انتخاب کنید .

دوم، تمام کابینت آشپزخانه آلومینیومی

کابینت آشپزخانه آلومینیومی از مواد آلومینیوم ساخته شده است. در محیط دود سبز نفت در آشپزخانه، از آب ترسید و از نفت نمی ترسد. همچنین دارای مزایای مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت به اسید، تمیز کردن خوب، مقاومت در برابر روغن و مقاومت در برابر خراش است. کابینت آشپزخانه ساخته شده از مواد آلیاژ آلومینیومی آسان است برای پردازش و آسان برای تمیز کردن، و سخت و سخت است. ضعف آن این است که بافت سخت و نسبتا سرد است و ضریب حفاظت از محیط زیست نسبتا بالا است، اما آن را دوست ندارد.

سوم، آشپزخانه آشپزخانه از جنس استنلس استیل

سازگار با محیط زیست از کابینت آشپزخانه ضد زنگ باید به خوبی شناخته شود، فرمالدئید واقعی فرمالدئید. از آنجا که فولاد ضد زنگ از رزین اپوکسی ساخته نشده است و هیچ تابشی از گرانیت طبیعی وجود ندارد، بنابراین نگران فرمالدئید نیست که باعث صدمه زدن به خانواده شما شود.

با این حال، کمبود کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل است که نمی توان با توجه به سبک مورد علاقه خود طراحی کرد. آنها نسبتا ساده، بی رنگ و پر هزینه هستند. آنها باید با توجه به استقامت اقتصادی خود انتخاب شوند. برای کسانی که سبک خاصی ندارند، می توانند آن را در نظر بگیرند. حفاظت از محیط زیست هنوز بسیار خوب است.

چهارم، کابینت آشپزخانه هیتر

هیئت مدیره مقاوم در برابر آتش نیز تخته هیئت مقاوم در برابر آتش نامیده می شود و سطح با مواد مقاوم نسوز تزئین شده است. این ساخته شده از هیئت مدیره متوسط چگالی، تخته خرده چوب و دیگر مواد با کیفیت بالا است و با درجه حرارت بالا و فشار بالا در فرایند آغشته سازی تشکیل شده است.

کابینت آشپزخانه ساخته شده از هیئت مدیره مقاوم در برابر حرارت دارای درجه حرارت بالا، ظاهر زیبا، جذب صدا در برابر صدا و عمر طولانی است که می تواند به طور موثر مانع رشد باکتری ها شود. در مقایسه با قیمت هیئت مدیره چوب جامد، میزان آزاد شدن فرمالدئید نسبتا کوچک است و همچنین نسبتا محیط زیست ایمن است. .

پنج پانل پانل آشپزخانه پانل

کابینت پانل پانل از مواد ورق پلاستیکی ساخته شده است. این دارای رنگ روشن و سختی ورق پخت است، مقاوم در برابر سایش، آسان برای تمیز کردن، آسان برای خراش، و مقاومت در برابر رطوبت خوب است. این انتخاب خوبی برای مناطق مرطوب است زیرا صفحه پلاستیکی به دمای بالا مقاوم است و عمر کوتاهی دارد. بسیاری از کیفیت در بازار خوب نیست و عامل حفاظت از محیط زیست به اندازه کافی برای رقابت با کابینت آشپزخانه آلومینیومی کافی نیست .

شش کابینت آشپزخانه نقاشی شده

سطح هیئت مدیره لعابی جلا، سطح پایان بسیار بالا است، و اثر آینه بسیار خوب است. کابینت آشپزخانه ساخته شده از چنین صفحه دارای رنگ روشن و پر از بی عیب و نقص است، که اثر بصری قوی را به ارمغان می آورد.

هیئت مدیره لاک معمولا نیازی به لبه مهر و موم ندارد، که باعث صرفه جویی در مصرف غیر ضروری می شود و سطح آن جامد می شود، بنابراین سطح کثیف و آسان برای تمیز کردن، بدون روغن و تقریبا ناپدید می شود. تنها بدی این است که سطح بیش از حد شکننده است و از اشیاء سخت به ضربه زدن و خراش رنج می برد و طوفان بلند مدت کابینت آشپزخانه تغییر رنگ خاصی را ایجاد می کند.

کابینت آشپزخانه رنگی طول می کشد تا تولید کند، سطح فرآیند تولید پیچیده و خواستار است، نیازهای فنی تولید کننده بالا است و قیمت آن کم نیست. و روش اصلاح آن باید درمان شود، بنابراین فرمالدهید صفر غیرممکن است که غیر قابل مقایسه با کابینت آشپزخانه ضدزنگ است .

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015