info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مواد مختلف برای آشپزخانه کابینت آشپزخانه

مواد مختلف برای آشپزخانه کابینت آشپزخانه

Sep 25, 2018

مواد مختلف برای آشپزخانه کابینت آشپزخانه

کل کابینت آشپزخانه   جزء اصلی آشپزخانه مدرن است و میز آشپزخانه جزء اصلی کابینت آشپزخانه است . امروزه، میزهای رایج ترین کابینت آشپزخانه   میزهای سنگی کوارتز هستند. علاوه بر این، میزهای کمری اکریلیک، صفحات ضد زنگ ضد آب و میزهای چوبی نیز وجود دارد.

1. میز آشپزخانه کوارتز کابینت آشپزخانه

مواد مورد استفاده در صفحات آشپزخانه چیست؟

در حال حاضر، بیش از 80٪ از میزهای کابینت کل کابینت آشپزخانه باید از سنگ کوارتز استفاده کنند. صفحات سنگ کوارتز سنگی از کابینت آشپزخانه دارای مزایای مشخصی است که در حال حاضر جریان اصلی آن است.

سختی کوارتز بسیار زیاد است و از روی خراش بر روی اشیای تیز نمی ترسد.

اسید و قلیایی مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، گلدان سوخته مستقیما بدون مشکل قرار می گیرد.

غیر سمی، غیر تابشي، امن و با دوام؛

بسیاری از رنگ ها و اثرات بافتی که می توان انجام داد، وجود دارد و ارزش رنگ با کابینت آشپزخانه آسان است .

برای اینکه بگوییم که کاستی های سنگ کوارتز مانند درزها نیز وجود دارد، دستیابی به «یکپارچه بدون درز» دشوار است. به طور مشابه، اگر شما می خواهید یک مانع آب را در مقابل پلت فرم ایجاد کنید، زیبایی شناسی به زیر میز اکریلیک نازک خواهد بود.

2. میز کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل

مواد مورد استفاده در صفحات آشپزخانه کابینت چیست؟

صفحات ضد زنگ ضد آب از کابینت آشپزخانه دارای مزایا و معایب واضح تر است، که باعث می شود افرادی که آنها را دوست دارد بسیار شبیه به آن است. افرادی که آن را دوست ندارند قطعا انتخاب نخواهند کرد.

مزایای استفاده از صفحات ضد زنگ ضد آب از کابینت آشپزخانه   بهتر است با سنگ کوارتز و سایر مواد یکپارچه شود، هیچ مشکل "درز" سنگ کوارتز وجود ندارد، و اگر شما "تحت تکنولوژی حوضه" هستید، شما به طور مستقیم می توانید سینک فولاد ضد زنگ و countertop جوش کنید. آیا "انتگرال". تمیز کردن بسیار راحت است. هرگز نگران نباشید که سس سویا به آشپزخانه نفوذ کند و از درجه حرارت بالا نترسد.

معایب ستون های ضد زنگ ضد آب از کابینت آشپزخانه همچنین واضح است، خراش، خراش نمی تواند تعمیر، اگر فولاد ضد زنگ با یخ سطوح برجسته این مشکل را کاهش می دهد. همچنین یک ماده فولاد ضد زنگ وجود دارد که آشپزخانه را مانند آشپزخانه هتل می بیند و سردی کافی نیست.

3. صفحات چوبی کابینت آشپزخانه

صفحات چوبی چوبی بیشتر مواد خام است. مزیت اصلی این است که آشپزخانه می تواند گرم تر و گرم تر نگاه کند. با این حال، هنوز هم نگرانی های زیادی در مورد آشپزخانه هایی که اغلب و عملی استفاده می شوند وجود دارد. برای مثال، مقاومت چوب نیز خیلی بدتر است. اگر چه سطح را می توان با لاک الکل یا تکنیک های دیگر محافظت کرد، احتمال مشکلی در طول زمان افزایش می یابد.

علاوه بر این، چوب جامد با تراکم بالا عمدتا گران است. برآورد شده است که گران تر از سنگ و فولاد ضد زنگ است. اگر از آشپزخانه بیشتر استفاده کنید، باید آن را با دقت بررسی کنید.

مهم نیست که چه نوع مواد استفاده می شود، اول از همه، سفید یک رنگ متنوع است. مردم بیشتر انتخاب می شوند، اما سفید نیز برای حفظ آن سخت تر است. این که آیا آن کوارتز یا اکریلیک است، ممکن است آلوده باشد، بنابراین شما باید در طول استفاده از آن توجه داشته باشید. اگر لکه دار باشد، زمان آن را پاک کنید و احتمالا آن را نفوذ دهید، اگر چند روز آن را مالش ندهید. یا شما همچنین می توانید یک میز کابینت تیره را با یک کابینت آشپزخانه رنگی در نظر بگیرید.

آهن نیز روی میز وجود دارد که توجه به محیط تمیز و مرطوب را آسان می کند تا زنگ زدگی کند، اگر چه سنگ به خودی خود زنگ نمی کند، اما زنگ آهن، اگر آن را نفوذ کند، ذخیره آن اساسا دشوار است.

ارتفاع آشپزخانه به طور کلی می تواند با توجه به ارتفاع ÷ 2 به علاوه ارتفاع 2-5 سانتی متر طراحی شود. علاوه بر این، طراحی countertop را می توان به عنوان بالا در نظر گرفته. سطح آشپزخانه منطقه آماده سازی می تواند کمی بالاتر باشد. برش سبزی نمی تواند خم شود منطقه پخت و پز می تواند کمی پایین تر، پخت و پز را می توان بدون دست استفاده می شود، تفاوت 5-10 سانتی متر را ببینید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015