info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طراحی کابینت آشپزخانه دیواری

طراحی کابینت آشپزخانه دیواری

Jul 03, 2018

طراحی کابینت آشپزخانه دیواری

وقتی که بسیاری از افراد به کابینت ها سفارش می کنند ، اگر هیچ الزامات خاصی وجود نداشته باشد، کابینت ها به طور کلی بالا نیستند. حتی اگر برخی از دوستان به شدت از بالا درخواست کنند، سازنده به شما می گوید که این استاندارد برای کابینت ها است . بعضی از مردم می فهمند که کابینه سقف بالا است، واضح است که فروش و سود کسب و کار باید بالاتر باشد، چرا استاندارد آن بالا نیست؟ قبل از پاسخ دادن به این سؤال، ابتدا باید فرم اولیه کابینت را بدانیم: قسمت های فوقانی، میانی و پایین تر سه بخش کابینه، منطقه مرکزی و کابینۀ آویزان است.

اول از همه، ابتدا به کابینه نگاه کنیم . در شرایط عادی، برای ارتفاع بسیاری از افراد، متوسط ارتفاع کابینت 800 میلی متر است که برای استفاده مناسب تر است. این اندازه استاندارد اکثر سازندگان کابینت است . البته، در عمل واقعی، ارتفاع آشپزخانه 750 و ارتفاع سینک 850 ارگونومیک ترین است، اما این یک استاندارد نیست و اندازه دقیق براساس ارتفاع و کاربردهای معمول کاربر تعیین می شود. اگر بیش از حد بالا باشد، وقت آن رسیده که نوشیدنی بخورید، و بازو درد خواهد داشت. اگر کم است، برای فردی که دارای بیماری کمر باشد، هنگام شستن سبزیجات، به راحتی خم شود.

بیایید به منطقه مرکزی نگاه کنیم: ارتفاع بین کابین دیوار و کابینت پایه

اول از همه، برای دیدار با 2 شرایط:

(1) کابین حلق آویز به طور کلی به دو قسمت تقسیم می شود و بخش های پایین باید راحت جا بگذارند.

(2) هنگام شستن سبزیجات و بریدن سبزیجات، سر باید خم شود، برای دیدار با مردم برای دیدار

بنابراین، تحت محدودیت های این دو شرایط، اندازه کابین حلق آویز معمولا 300-350 است و ارتفاع از جدول 700 میلی متر است. به علت اندازه فوق، تقریبا همه تولیدکنندگان هود درحال توسعه و طراحی کاپوت هستند. مقدار طراحي و مصرف سيمان با توجه به ارتفاع كابينت حلقة و ارتفاع كامپيوتر 700 طراحي شده است. اگر آن را برداشته و يا كاهش داده ايد، مشكلات را با مش و يا اثر ناخوشايند يا سيگار مواجه مي كنيد. در نهایت، بیایید نگاهی به کابین حلق آویز کنیم. چرا ارتفاع کابینت دیوار به جای 700 بالاتر طراحی شده است؟ دلایل به طور کلی زیر است:

(1) ارتفاع کابین آویز 700 است و لبه پایین تر از شبکه بالا به طور کلی حدود 1900 است. برای افرادی که دارای ارتفاع عادی هستند، می توانند به جای 1 بدون مدفوع بروند.

(2) توصیه نمی شود چیزهایی را در کابین حلق آویز قرار دهید. در غیر این صورت، آسان است برای گرفتن و قرار دادن، و آن را آسان به دست.

(3) کابینت آویزان نباید اشیای سنگین داشته باشد.

خوب، در کنار اطلاعات فوق، می توانیم دریافت کنیم: کابینت کف 800+ مرکز مساحت 700+ کابینت دیوار 700 = 2200 (به استثنای خط بالا) و اکثر آشپزخانه ها به طور کلی ارتفاع خالص حدود 2400 دارند، بنابراین حدود 200 فضا باقی مانده است . علاوه بر این، شما ممکن است این توضیح را شنیده باشید:

(1) اگر کابینت دیوار 900، مرکز مرکز 700 و کف کابینت 800 باشد، یک احساس سنگین تر وجود خواهد داشت.

(2) کابینت سقف به بالا است، که مناسب برای نگهداری سطح بالا نیست.

(3) از آنجا که کابینه دیوار پس از اتمام سقف نصب شده است، فاصله بین سقف و سقف وجود دارد.

با این حال، به طور کلی، بسیاری از کابینت های حلقوی در بازار مشکل استفاده آسان را حل نمی کند.

درک دلیل اینکه کل کابینه حلق آویز بالا نمی آید، اجازه دهید ما در مورد ناراحتی هایی که نمی توانیم از کابین حلق آویز استفاده کنیم بحث می کنیم:

(1) کاهش بخشی از فضای ذخیره سازی (البته، تاثیر بر روی آشپزخانه بزرگ است بسیار بزرگ نیست)

(2) آسان تر از بالای کابین حلق آویز تمیز نیست، که دود و گرد و غبار نفتی را که غیر بهداشتی است، تحویل می دهد.

البته برخی از دوستان فکر می کنند این یک اثر روانشناختی است. تا زمانی که روزنامه قدیمی در بالای کابینه حلقوی قرار گیرد، می توان آن را به طور مرتب تمیز کرد، اما Xiao Bian فکر می کند که این بسیار بهداشتی نیست. پس از همه، آشپزخانه جایی است که غذا ذخیره و تولید می شود و گرد و غبار سپرده در شرایط خاصی قرار دارد. (باد، ارتعاش) نیز بر کیفیت هوا آشپزخانه تاثیر می گذارد. اگر یک آشپزخانه باز یا نیمه باز باشد، این نیز بر تاثیر بصری کل فضا تاثیر می گذارد. بنابراین، Xiao بیان هنوز احساس می کند که کابینت سقف در بالای صفحه بهتر است، و احساس کلی کابینت به سمت بالا بهتر است، و از رسوب بخا و گرد و غبار می توان اجتناب کرد.

حالا که شما می دانید اشکالات کابینت دیوار بالا نیست، آیا راهی وجود دارد که بتوان آن را به هر دو بالا و راحت کرد؟ چند راه وجود دارد که می توانم شما را معرفی کنم:

(1) اضافه کردن خط لبه

برای برخی از کابینت هایی با ورقه های سیمانی به سبک اروپایی به پایان رسیده، موقعیت ارتفاع و نصب کابینت های دیوار را می توان به طور مناسب تنظیم کرد و صفحه بالا طراحی شده است تا لبه مهر و موم شده باشد. اگر هیئت مدیره تمام نشده باشد یا سبک کابینه انتخاب شده با هیئت مدیره به پایان برسد، شما همچنین می توانید خط بالا مواد مشابه درب کابینت را سفارشی کنید.

(2) ارتفاع سقف محلی را کاهش دهید

اکثر آشپزخانه های خانگی دارای ارتفاع سقف است که مسطح است. اگر سقف را در بالای کابینت دیوار پایین بیاوریم، می توانیم بدون نیاز به ارتفاع کف تمام فضای آشپزخانه، سقف را به نیازهای سقف برسانیم.

دو روش فوق فقط برای دوستانی است که می خواهند ذخیره سازی را افزایش دهند. این فقط یک راه حل موقت است. اگر کابینت 900 درجه بالا طراحی شده باشد، استفاده از آن ناخوشایند است و انتخاب سبد کشویی (بلند کردن) می تواند کبود شدن کابینه "گلدان" را از بین ببرد. تا زمانی که بخش متوسط / پایین کابینت را لمس کنید، می توانید به راحتی به تمام موارد موجود در کابین دسترسی پیدا کنید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015