info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه

Aug 25, 2018

طراحی کابینت آشپزخانه

توجه به حفاظت از محیط زیست

کابینت آشپزخانه باید سازگار با محیط زیست باشد و عمدتا بر روی صفحات قرار دارد. چسب استفاده شده برای صفحات چسب رزین ادرار آلدهید است. در خانه بیشتر از یک نوع ورق فلز وجود دارد و آلودگی آن با هم مخلوط می شود. راه حل این است که به حداقل رساندن مقدار فرمالدئید آزاد شده از تمام مواد انتخاب شده.

انتخاب آشپزخانه

آشپزخانه بخش مهمی از آشپزخانه است. اگر آشپزخانه خوب نیست، ظاهر خواهد شد: خش، نفوذ، و شکستن جدول.

صفحات ضد آب در بازار عمدتا سنگ کوارتز است و جزء اصلی سنگ کوارتز در واقع شن و ماسه کوارتز نامیده می شود. محتوای شن و ماسه کوارتز بالاتر، سختی بالاتر و تراکم بالا است، و کمتر احتمال دارد که آن را شکستن و خونریزی کنید.

خط منطقی

کابینت آشپزخانه به خوبی طراحی شده ، اول از همه، خط آشپزخانه باید روشن و منطقی باشد. انواع آشپزخانه های مشترک عبارتند از: یک کلمه، U شکل و L شکل. این نوع ها نقطه ای خوب یا بد در معنی دقیق ندارند و شما می توانید ساختار متناسب با خانه خود را انتخاب کنید.

به عنوان مثال، آشپزخانه بلند برای کابینت های آشپزخانه صاف مناسب است و فضای آشپزخانه بزرگتر و بزرگتر است و می توان از کابینت آشپزخانه U شکل استفاده کرد. با این حال، بدون توجه به اینکه خط متحرک، منطقه ذخیره سازی، منطقه آماده سازی و منطقه پخت و پز بر اساس روند پخت و پز تقسیم می شوند. یک خط آشپزخانه منطقی اولویت است.

کابینت آشپزخانه   فضا

استفاده کامل از اندازه کابینت آشپزخانه آشپزخانه ، انتخاب مناسب انتخاب کابینت آشپزخانه می تواند آشپزخانه بدون مرده پایان، سینی های کارد و چنگال چاقو و چنگال محل خود را دارند، قفسه لوازم خانگی اجازه اندازه لوازم خانگی به منظور کابینت آشپزخانه تخلیه کاسه های دیگر را خیس می کند پارتیشن کابینت آشپزخانه مخلوط اجازه می دهد تا بطری ها و قوطی ها به صورت مرتب قرار داده شود. جدول کاملا تمیز و مرتب است و هیچ مشکلی نیست!

سخت افزار را انتخاب کنید

کابینت آشپزخانه   درب و شوی کابینت آشپزخانه اغلب برای سوئیچینگ استفاده می شود، بنابراین لولا، ریل اسلاید، دم، و کیفیت این سخت افزار کابینت آشپزخانه تاثیر زیادی بر دوام کابینت آشپزخانه دارد .

انتخاب سخت افزار را می توان از چهار جنبه بررسی کرد: لولا درب، دسته، کابینت آشپزخانه   اتصال و راهنمای راه آهن. لولای درب خوب از یک آلیاژ شش تایی با سطح صاف ساخته شده است. با توجه به پوشش ضخیم روی سطح، زنگ زدگی آسان نیست، پایدار و قوی است و دارای ظرفیت تحمل قوی است که باعث می شود کابینت آشپزخانه   درب آزادانه آزاد می شود و هیچ بسته جدی درب وجود ندارد.
تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015