info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه

Aug 03, 2018

طراحی کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه خاکستری نازک با میزهای سنگ مرمر همپوشانی دارد که بسیار ظریف و شیک هستند. کابینت آشپزخانه U شکل است و می تواند از فضای آشپزخانه مناسب استفاده کند.

1 (1).jpg

آشپزخانه یک طرح باز و بسیار بزرگ است. کابینت آشپزخانه Nordic و idyllic است. آنها بسیار تازه و شیک نگاه می کنند. پانل های کابینت آشپزخانه سفید با مرز سبز تیک همسان هستند که بسیار تازه و زیبا هستند. کابینت آشپزخانه زیبا و ظریف است و کابینت آشپزخانه دیوار آویز از پانل های شیشه ای ساخته شده است. تحت نور نقطه، آنها بسیار ظریف و زیبا هستند.

2.jpg

در این طرح، آشپزخانه یک پنجره بزرگ و بزرگ است که می تواند یک اثر نورپردازی عالی برای آشپزخانه فراهم کند. کاشی با کیفیت بالا خاکستری با کابینت آشپزخانه جامد چوب تیره ، بسیار گرم است. کابینت آشپزخانه U شکل و آشپزخانه قرار گرفته است. استفاده از حداکثر سازی فضای بسیار روشن است و تقسیم هر منطقه بسیار منطقی است.

3.jpg

آشپزخانه یک طرح باز با کاشی های خاکستری دودی بر روی دیوارها و کاشی های کف خاکستری دارد. نگاه کلی بسیار شیک است. کابینت آشپزخانه قهوه نور با دستگیره های آلومینیوم هماهنگ است. کابینت آشپزخانه پخت و پز در دو طرف بالا نیز می تواند بسیاری از اقلام را اداره کند.

4.jpg

آخرین مجموعه ای از کابینت آشپزخانه بسیار مناسب برای واحدهای کوچک است، به نظر می رسد فوق العاده گرم، دیوارها با کاشی های مات رنگی روشن پوشش داده شده، به نظر می رسد پر از بافت، با کابینت آشپزخانه درجه بالا خاکستری ، بسیار شیک، کابینت آشپزخانه بسیار ظریف و زیبا به نظر می رسد. این فضای بسیار زیاد را ندارد، اما بسیار عملی است.

5.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015