info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه

Jul 28, 2018

طراحی کابینت آشپزخانه

انتخاب ازکابینت آشپزخانهفقط مهم است. علاوه بر ارائه ظرفیت ذخیره سازی خوب کابینه خود را چشم انداز زیبا است که می تواند لذت بردن از پخت و پز است. آشپزخانه باز است. طراحی کاشی سفید و سفیدکابینت آشپزخانه، آشپزخانه تمام بسیار روشن و راحت به نظر می رسد.

1.jpg

این طراحی بسیار مناسب برای آپارتمان های بزرگ به اندازه است. آشپزخانه طراحی باز است. Theکابینت آشپزخانهدر برابر دیوار قرار گرفته. بسیار ظریف است و سفیدکابینت آشپزخانهو دیوارکابینت آشپزخانهبه خوبی ترکیب شده است. بسیار غنی و نفیس و بسیار قوی ارائه می کنند. ظرفیت ذخیره سازی و سفیدکابینتهای آشپزخانهپانل با دسته آلیاژ آلومینیوم نیز بسیار زیبا است.

2.jpg

این مناسب تر برای طراحی های کوچک است ظاهر کلی بسیار ظریف است سفید کاشی بر روی دیوار و زمین تحت نور، بسیار روشن است رنگ چوبکابینتهای آشپزخانهبه نظر می رسد بسیار تازه با درجه بالا نگاه آشپزخانه بسیار زیبای خاکستری.

3.jpg

دیوار کاشی نور خاکستری که در تضاد با طبقه بالا خاکستری ساخته شده است. بسیار شیک و زیبا است. انتخاب ازکابینت آشپزخانهبسیار مشخص است. سبزکابینت آشپزخانهنگاه بسیار تازه و طبیعی با نوار خاکستری. بسیار شیک به نظر می رسد و نوار خود را بسیار عملی است.

4.jpg

در نهایت، من می خواهم به توصیه مجموعه طراحی آشپزخانه اپن مناسب برای آپارتمان های بزرگ به اندازه. آشپزخانه تمام تصویب سبک خاکستری درجه بالا و طراحی سینک و نوار در وسط است. ظاهر کلی بسیار لوکس است. زیباکابینت آشپزخانهمی توانید با حلق آویز همسانکابینت آشپزخانه. ظرفیت ذخیره سازی بزرگ فراهم می کند.

5.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

تماس: جمع Landy

افزودن: اتاق 538 واحد C و جاده Kangyuan شماره 16 مرکز جواهر و Hangzhou، China.310015