info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه

Jun 11, 2018

طراحی کابینت آشپزخانه

1، یک فرآیند تجویز برای پخت و پز، عمدتا برای شستن و شستن سرخ شدن، طراحی آشپزخانه شما باید این روند را دنبال کنید. بهترین طراحی فضای فضای سبز و طراحی اجاق گاز در یک خط فرآیند است. اوه، مانند خط مونتاژ.

2، چقدر بالا میز آشپزخانه است؟

بر روی ارتفاع استاندارد به اصطلاح آشپزخانه کابینت آشپزخانه T تکیه کنید. ارتفاع استاندارد آشپزخانه کابینت آشپزخانه استاندارد است. با این حال، قد و عادت هر فرد استاندارد نیست. آنها کورکورانه از ارتفاع استاندارد به منظور ساخت کابینت آشپزخانه استفاده می کنند. در نهایت اگر پخت و پز موضوع احساس دست است، یعنی برش سبزیجات خسته است.

روش علمی ترین است برای پیدا کردن آشپزخانه کابینت آشپزخانه تقریبا بالا، با چسباندن چیزهایی تقریبا به همان ارتفاع، و سپس قرار دادن ظرف پخت و پز بر روی آن، شبیه سازی عمل سرخ کردن، پیدا کردن راحت ترین اندازه برای شما، استفاده از این اندازه منه قاب ارتفاع مناسب ترین ارتفاع برای کف آشپزخانه خود را به سقوط است.

به طور کلی، هنگام بریدن سبزیجات، این ارتفاع مناسب است. اگر این ارتفاع برای سبزیجات شما مناسب نیست، می توانید ارتفاع میز را در کابینت آشپزخانه خود، یعنی ارتفاع بخش برش سبزی و اجاق گاز پخت و پز، بالا ببرید. ارتفاع قطعات یکسان نیست. این هزینه بالاتر خواهد بود، اما تمایل دارد نگاه زیباتر شود. عکس:

3، آشپزخانه طراحی و عادات غذایی مرتبط است.

آیا خانواده شما غذاهای غربی یا غذاهای چینی را دوست دارند؟ عملکرد غذای غربی و مواد غذایی چینی کاملا متفاوت است. الزامات دستگاه دود و اجاق نیز مشابه نیست. اگر طراحی کابینت آشپزخانه را می توان آغاز کرد، بهتر است تعیین توابع و اندازه های خاصی از دستگاه دود و اجاق گاز باشد. طراحی کابینت آشپزخانه نقاشی دقیق تر خواهد بود. واحدهای عجیب و غریب تمایل به ساخت 2 آشپزخانه دارند، آشپزخانه بیرونی است و داخل آشپزخانه غربی است.

اگر شما هر روز کابینت آشپزخانه بخورید، یک نمایشگر است، آه، اصل طراحی کابینت آشپزخانه شما بر اساس زیبایی شناسی است.

4، استفاده از طراحی برای کاهش بخاری های آشپزخانه.

مردم چینی عادت سرخ کردن را دارند. بدترین چیز این است که بخار آشپزخانه است. طعم بسیار بد است، و دیوارها را بسیار کثیف می کند. اگر بالکن و آشپزخانه دارید بهتر است اجاق گاز را به بالکن منتقل کنید. درب بالکن می تواند گازهای جداگانه را نگه دارد، موقعیت اجاق گاز را حرکت دهید، لوله گاز را حرکت دهید و قدرت آن را بردارید. مهم نیست که لوله اگزوز طولانی تر باشد. دودکش خارج از خانه شما طولانی تر از بخشی در داخل خانه شما است و قسمت اصلی لوله دودکش بالای سقف است که ارتفاع آشپزخانه شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

بسیاری از صاحبان آشپزخانه باز و آشپزخانه های باز، مکان هایی را ذخیره می کنند. با این حال، اگر شما نمی توانید فضای بسته آشپزخانه را حفظ کنید بهتر است آشپزخانه ها را باز نکنید.

اگر بالکن آشپزخانه وجود ندارد، توصیه می شود که اجاق گاز را در گوشه آشپزخانه ترتیب دهید، مخصوصا اگر گوشه ای از دیوار بهترین باشد، و بهتر است میزان خورش را کاهش دهید. (دود پراکنده اصلی سه طرفه دود پراکنده دو طرفه می شود).

درب آشپزخانه بهتر است که از درهای کشویی استفاده نکنید، بسته به شدت، به طور عمده مسیر کشویی درب، پس از چند ماه خواهد چرب و مرده، دشوار برای باز کردن و بستن درب. بهتر است از ریل های کشویی با درب های کشویی استفاده شود.

توجه: بعضی از مردم برای عبور دادن ظروف مناسب هستند و اجاق گاز را نزدیک درب قرار می دهند. هنگام باز کردن و بستن درب، باد می تواند به آسانی از آتش خاموش شود و دود به راحتی می تواند به رستوران برسد. بعضی افراد اجاق گاز را در زیر پنجره قرار می دهند تا گازهای فرسوده پراکنده شوند، که بسیار خطرناک است. محل اجاق گاز باید نزدیک به دیوار بیرونی باشد تا نصب کاپوت آسان باشد. مکان در مقابل پنجره بهتر است به ایستگاه تهویه مطبوع منتقل شود، زیرا این قسمت از کار زمان بیشتری را صرف می کند، به دنبال چشم انداز در خارج از پنجره، دمیدن باد گرم، به طوری که اپراتور خلق و خوی خوب است

5، لوازم آشپزخانه علمی و منطقی طراحی شده است.

هنگام طراحی کابینت آشپزخانه ، در نظر طراحی لوازم آشپزخانه که باید در موقعیت مناسب استفاده کنید، و سوئیچ سوئیچ را ترتیب دهید. آشپزخانه می تواند بسیاری از لوازم الکتریکی کوچک را نگه دارد، آنچه که آنها فکر می کنند را می نویسید: ماشین های ظرفشویی، تصفیه آب، اجاق های مایکروویو، اجاق های برنج، پردازنده های آشپزخانه، کتری های برقی، اجاق های القایی، ماشین های نان، کوره های الکتریکی، دستگاه های قهوه ساز، کوره الکتریکی، کابینت آشپزخانه ضد عفونی، یخچال و فریزر. تاکید بر طراحی محل لوازم الکتریکی، برای ترتیب کارهای تبدیل مدار. این وسایل معمولا در همان زمان استفاده نمی شوند، اما بسیار ضروری است که تعداد زیادی از رسانه ها را ترتیب دهند.

تصفیه کننده های آب به طور کلی در زیر سینک قرار می گیرند، توجه به قدرت و آب ماندن.

اجاق گاز را می توان در زیر اجاق قرار داد، بدون اجاق، دیگ را می توان در زیر اجاق قرار داده و شما می توانید آن را با دست آماده کنید.

سبد های ادویه یا مکان هایی که ادویه جات قرار دارند باید به آشپزخانه نزدیک باشد.

6، طراحی چراغ های آشپزخانه، این چراغ، شستن ظروف، خرد کردن سبزیجات را می توان به وضوح دیده می شود.

لامپ در سمت راست تصویر بالا، نور عملیات آشپزخانه است. اجازه دهید طراح آن را با شما طراحی کند، عمدتا مدار. این نوع سوئیچ نور ناخوشایند و زیبا نیست. چراغ های آشپزخانه طراحی شده توسط خود به شرح زیر است:

خرید دو یا سه سانتی متر ضخامت لنز چشم گاو در بازار 2-3 2-3، در سوراخ پایین شستشوی آشپزخانه آشپزخانه دقیقا همان است که قطر لامپ چشم بوقلمون، لامپ چشم گاو مجهز به سوراخ و اتصال سیم، به طوری که تولید کنندگان کابینت آشپزخانه برای انجام بیشتر پایین تر از یک کابینت آشپزخانه کابینت از داخل کابینت آشپزخانه بالایی در هنگام نصب پوشانده شده است.

پس از وصل کردن کابل، آن را به سوکت محافظت شده در سمت بالا وصل کنید. سوئیچ روبر بزرگ بین کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه و کابینت آشپزخانه پایین تر برای کنترل خروجی بالا نصب شده است. به این ترتیب، وقتی دستم پر از آب است، می توانم از آرنج استفاده کنم تا روشنایی آشپزخانه را روشن کنم. نور عملیاتی را نمی توان در همه دیده، بنابراین طراحی زیبا تر است. البته، این طراحی باید از قبل ساخته شده است تغییر شکل.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015