info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت آشپزخانه

Aug 17, 2018

رنگ از   کابینت آشپزخانه

چه رنگی برای کابینت آشپزخانه مناسب است ، نه تنها باید بر اساس سبک دکوراسیون منزل، بلکه همچنین رنگ خود را برای انتخاب مردم انتخاب کند، به عنوان مثال، سبز می تواند مردم را احساس رضایت، گرما کند. همچنین یک زرد کمرنگ است، می تواند بسیار احساساتی و هنوز ظریف باشد. به طور عمده به تنظیمات دکوراسیون شما بستگی دارد.

1. تطبیق رنگ و انتخاب کابینت آشپزخانه

در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن ، علاوه بر توجه به کاربرد عملی، ما نیز باید تطبیق رنگ را در نظر بگیریم. رنگ های گوناگون تاثیرات خود را بر حواس و احساسات مردم می گذارند. رنگ های گرم مانند آبی، سبز و بنفش عملکرد عقب نشینی و تضعیف دارند. انتخاب کابینت های آشپزخانه نسبتا کم رنگ در سیستم رنگی می تواند فضای کابینت آشپزخانه را روشن تر، طراوت و فضای قابل تمیز کند. رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی یک اثر حرکتی رو به جلو را با رنگ های تیره مانند بنفش، سیاه و سفید، برجسته زرق و برق و کامل بودن آشپزخانه. تنهای خنثی مانند سفید، خاکستری و سیاه می توانند اساسا به رنگ های دیگر برسند.

کابینت آشپزخانه رنگ و اشتها: رنگ کابینت آشپزخانه   با روشنایی بالا می تواند یک فضای دلپذیر و تمیز را نشان دهد، در نتیجه افزایش تمایل مردم به غذا را افزایش می دهد. رنگ سفید، زرد و وابسته به آن، شبیه به رنگ زرده تخم مرغ، میوه ها و سبزیجات، شیر، کرم و سایر غذاها، یادآور غذای خوشمزه است؛ رنگ های آبی، سبز و دیگر رنگ احساس خنک و طراوت دارند، به طوری که مردم به طعم نوشیدنی های سرد فکر می کنند. قرمز رنگی وسوسه انگیز و بدون گرسنگی است. قهوه به راحتی با شکلات ارتباط دارد و باعث اشتها می شود.

رنگ کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سفید : سفید رنگ بی نظیر، خالص و تمیز است. کابینت آشپزخانه سفید ساده، ظریف و بهداشتی است، مخصوصا برای کسانی که دوست دارند از یک زندگی آرام و تمیز لذت ببرند. سفید می تواند هر رنگ دیگری را مطابقت دهد و اثر متفاوتی ایجاد کند، هماهنگ با سیاه و سفید، دادن احساس کم کلید و آرام، آرام و نرم است.

کابینت آشپزخانه سر : سیستم رنگ قرمز روشن، مورد استفاده در کابینت آشپزخانه برای نشان دادن عشق مردم به زندگی، به ویژه برای عروس جوان، پر از احساسات جالب و لغزنده، بیان شخصیت و حیاتی مشخص. علاوه بر این، کابینت آشپزخانه مطابق با رنگ قرمز و سفید نیز یک ویژگی غنی برای آشپزخانه را اضافه کرده و اشتها را با نرم شدن رنگ قرمز و رنگ قرمز یکنواختی افزایش می دهد.

کابینت آشپزخانه زرد : کابینت آشپزخانه زرد گرم تمیز، ظریف و گرم، اضافه کردن گرما به فضای آشپزخانه و تاکید بر حس هماهنگی است. علاوه بر این، سیستم رنگ نیز می تواند برخی از رنگ ها مانند آبی و سبز را برای رسیدن به اثرات مختلف مطابقت دهد.

کابینت آشپزخانه با رنگ چوب: آشپزخانه کابینت رنگی دارای فضای طبیعی، رنگ سیاهههای چوبی، خلق و خوی ساده و ظریف آشپزخانه، خستگی بصری مردم است، به ویژه برای سالمندان مناسب است، برجسته کردن شخصیت پایدار. این رنگ با نور آبی و سبز تیره مطابقت دارد تا یک اثر گرم را بیان کند.

کابینت آشپزخانه سبز : سبز طبیعی تازه و روشن است و همیشه مناظر طبیعی را منعکس می کند. در چنین آشپزخانه، مردم می توانند تمام مشکلات را دور بریزند و بی سر و صدا می خوابند. سبز روشن با نور آبی، آشپزخانه دارای سرزندگی و سرزندگی است.

کابینت آشپزخانه آبی : کابینت آشپزخانه این رنگ، روشن، روشن و خالص است، به ویژه کابینت آشپزخانه آبی ضعیف ، یادآور طعم و مزه اقیانوس، مرموز، آرام، دور از فشار و شلوغی از خارج، غرق شدن در دل برای لذت بردن از خوشمزه است. این کابینت آشپزخانه رنگی   با زرد رنگ هماهنگ شده است که تحت نور، ثابت و گرم است؛ با نارنجی قرمز، آن را یک vitality می افزاید.

تطبیق رنگ کابینت آشپزخانه محبوب

آبی + سفید: ظاهر کلی طراوت و آرام است، با یک جفت عینک که هم آبی و سفید است، ایجاد فضای ناهار خوری سرد روی میز، مخصوصا برای تابستان مناسب است.

زرد + نارنجی: این دو رنگ با روشنایی بالا در کابینت آشپزخانه برای افزایش گرما و گرما ترکیب می شوند. به عنوان مثال، رنگ نارنجی غنی از ویتامین C روی میز در بعدازظهر زمستان دارای اثر اشتها آور است.

نارنجی + قرمز: بر خلاف ترکیبی از آبی و سفید، این طرح رنگی گرم و مناسب برای زمستان است که آشپزخانه گرم و هماهنگ است و رنگ های روشن باعث افزایش اشتها می شود.

کابینت آشپزخانه   نقاط تطبیق رنگ

رنگ فضای آشپزخانه محدود به سه رنگ سفید و سیاه محسوب نمی شود. حتی اگر برخی از طراحان حرفه ای بتوانند عمق رنگ را کنترل کنند، ممکن است از سه و فقط یک یا دو رنگ تجاوز کند.

آشپزخانه با فضاهای کوچکتر، استفاده از کابینت های آشپزخانه سیاه آسان نیست و احساس کاهش سطح فضای وجود دارد. استفاده از رنگ های سبک می تواند احساس سرکوب کننده فضا را جبران کند، و فضا را بزرگ تر می کند.

انتخاب رنگ کلی کابینت آشپزخانه ، بهتر است که از رنگ های خنثی استفاده نکنید، باید رنگ روشنایی بیشتری مانند سفید، شیری، سبز، سبز، آبی، زرد روشن و غیره را انتخاب کنید. علاوه بر این، رنگ نارنجی قرمز، نارنجی زرد، قهوه ای و دیگر رنگ پریدن می تواند اشتها را تحریک کند، که به عنوان گریم استفاده می شود، می تواند نقطه شروع باشد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015