info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت آشپزخانه

Aug 09, 2018

رنگ کابینت آشپزخانه

روزنکابینتهای آشپزخانه طرفداران مفهوم "طراحی زندگی" توجه به درک زندگی مشتریان و متعهد به ارائه طراحی حرفه ای تر تر انسانی رتبهدهی پیکربندی و لذت بیشتر برای مصرف کنندگان از زمینه های مختلف زندگی، بنابراین که زندگی آشپزخانه شما پر از لذت است. رنگارنگ!

با این حال، مهم نیست چقدر خوبکابینتهای آشپزخانهsنمی روند دنبال از نظر دکوراسیون، لباس نرم باید دقیق باشد، مطابق مبلمان رنگ مطابق و هماهنگی سبک توجه به پرداخت می شود باید. امروز, زیباکابینتهای آشپزخانهsگفت: به بحث در مورد رنگ آشپزخانه مطابق با مهارت. .

رنگ چوب خالص و سفیدآشپزخانهکابینتsرنگ تطبیق دادن احساس طبیعی و تازه به همراه دیوار زرد و نارنجی رنگ سبک ساده کشور اروپایی به وضوح نمایش داده می شود، آوردن احساس نرم به دید کنار ترک فشار و شلوغی از رنگ باعث می شود افراد احساس کنند در آرام آرامش.

خامه سفید آشپزخانهکابینتsانتخاب اول برای بسیاری از کارگران یقه سفید شهری است. ساده و ظریف است و آن را بی عیب و مردم آرامش باعث می شود. بژ چند منظوره همراه با بالا پایان نقره ای و سیاه و سفید پخت و پز, سبک کلی آشپزخانه شیک جو را افزایش می دهد.

صورتی و سفید و رنگیآشپزخانهکابینتs، عاشقانه و ساده، تعبیه وسایل آشپزخانه نقره ای-خاکستری عاشقانه بدون از دست دادن بافت; جزیره صورتی کمرنگ، احاطه شده توسط شراب نور در شراب شیککابینتهای آشپزخانه، پخت و پز می تواند همچنین پور فنجان الکل قرمز شراب خوشمزه است مردم تمایلی به ترک شده است!

عمق رنگ قهوهآشپزخانهکابینتsمی دهد حس فضای اصلی و اهنگ داغ آشپزخانه بسیار تمیز نگاه می کند. این سبک توسط بسیاری از مردم که به دنبال طعم زندگی را دوست داشت. باز سادهکابینتهای آشپزخانه و سفید آشپزخانه تمام آشپزخانه برجسته تر در خلق و خوی اروپا است

چشم و بدن و ذهن می تواند به خوبی soothed انرژی سبز و پر جنب و جوش و سبزِ احساس آرامش، دادن. با ترکیبی از نقره ای و سفید پخت و پز و یخچال ویژه کوچک و تازه احساس می کنید? احساس رایگان; احساس خداحافظی به چرب، تمام عمر زنده است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

تماس: جمع Landy

افزودن: اتاق 538 واحد C و جاده Kangyuan شماره 16 مرکز جواهر و Hangzhou، China.310015