info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت آشپزخانه

May 31, 2018

رنگ کابینت آشپزخانه

علاوه بر ارزش عملی کابینت آشپزخانه ، رنگ نیز بسیار مهم است، زیرا به طور مستقیم بر خلق و خوی ناهار خوری مردم تاثیر می گذارد. در ابتدای طراحی، مردم باید بر اساس تنظیمات خاص خود، و سپس از طریق تنه اصلی تفسیر احساس آشپزخانه و رستوران.

سفید: خالص و بدون شک، تمیز و بی نظیر، کابینت آشپزخانه با رنگ سفید ساده، ظریف و تمیز است. برای کسانی که تمایل و آرامش دارند، بدون شک بهترین انتخاب است. کنتراست سفید و سیاه یک اثر کاملا آرام ایجاد می کند، سفید و هر رنگ بسیار هماهنگ خواهد بود.

زرد: حس سنتی زرد، نمادی از اشراف است. زرد خالص می تواند با رنگ های مختلف برای تولید یک اثر رضایت بخش مانند آبی، سبز، قرمز و غیره استفاده شود. زردآلو جوانه را ایجاد می کند. مفهوم هنری.

آبی: این یک رنگ فوق العاده است، به مردم احساس روشن و عاشقانه. آبی در پس زمینه سفید بسیار شیک و زیبا است. این پر از طعم های تزئینی است و روح سفره را به بندر آرام می آورد. به خصوص برای کارگران کارگران یقهدار استرس مناسب است. مسابقه آبی و زرد، احساس نور، به خصوص بیدار شدن. کابینت آشپزخانه آبی با پرتقال طلایی شده است، به طوری که یک عمیق تر و پر جنب و جوش اضافه می شود. استفاده جسور از رنگ خاکستری آبی باعث خلق و خوی پر طراوت می شود.

سبز: آرامش بخش و طراوت، لذت بردن از چشم اولین تصور سبز می دهد. تغییر عمق سبز مردم را آرام و خوشحال می کند. از سبز به سبز مایل به سبز و سپس سبز تیره تغییر می کند. رنگ در فضای باز و داخلی به تدریج بیش از حد است. چراغ سبز کف زمین است، کابینت آشپزخانه زرد مثل برگ های پاییزی است و میز سبز تیره مانند یک سوزن کاج است. مناظر طبیعی باعث می شود مردم احساس روشن و باز کنند. ترکیبی از نور سبز و آبی نور می تواند آشپزخانه را پر از حیاتی کند.

رنگ وودی: این یک نوع رنگ پشتی به عقب است که در فضای ایجاد شده توسط چوب جامد ساده به علاوه گل و تزئینات ساخته شده است، زندگی فضای روستایی بیشتری را برای سلامتی جسمی و روحی ایجاد می کند. بسیاری از سالمندان و شخصیت های پایدار و صاحبان آنها کابینت های آشپزخانه رنگی رنگی هستند. هنگامی که انرژی به دست می آید، مکمل ساده چوب آن آبی روشن و سبز تیره است که می تواند احساس گرم را برجسته کند.

قرمز: پرشور، شاد و موفق، این روح قرمز است. Newlyweds قرمز را به عنوان مناسب ترین، بیشتر قادر به نشان دادن حیات زندگی می کنند، و قرمز می تواند اشتها را تحریک کند. قرمز و سفید می تواند تمام ثروتمندتر و پر جنب و جوش باشد. ترکیبی از قرمز و زرد دارای شور و شوق شدید است و استفاده از مبلمان قدیمی به منظور جلب استفاده از روش های رنگی کابینت آشپزخانه فضای جدیدی از رونق را نشان می دهد.

نقره ای خاکستری: به نظر می رسد از فضا آمده است. این محصول تمدن مدرن است و نشان دهنده بازدهی، سلامت و مثبت است. خاکستر نقره سنگین وزن را در سادگی نشان می دهد و آرامش ذهن را احیا می کند. این رنگ به فضای کابینت آشپزخانه برش متصل است، مثل اینکه هواپیما در فضا پرواز کند.


تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015