info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
تمیز کردن و نگهداری کابینت های آشپزخانه

تمیز کردن و نگهداری کابینت های آشپزخانه

Jun 01, 2018

تمیز کردن و نگهداری کابینت آشپزخانه

گام اول: تمیز کردن و نگهداری جدول

مواد مختلف روش های مختلف تمیز کردن دارند. کابینت آشپزخانه با سنگ مصنوعی و ضد زنگ باید با پد های سخت افزاری، توپ های فولادی، مواد شیمیایی یا قلم های فولادی تمیز شود. با استفاده از یک حوله نرم یا پاشیدن نرم نرم برای پاک کردن با آب و یا پاک کردن با روشن کننده، در غیر این صورت باعث خش. یا فرسایش

کابینت مواد ضدعفونی کننده می تواند از پاک کننده های خانگی استفاده کند، از قلم نایلون یا توپ نایلون استفاده کنید، سپس با پارچه گرم و مرطوب پاک کنید؛

میزهای سنگی طبیعی باید از پد تمیزکننده استفاده کنند، نمیتوانند با مواد شوینده تولوئن پاک شوند؛ در غیر اینصورت، حذف لکه های سفید گل دشوار است.

اگر کابینه از سیاهههای مربوط ساخته شده باشد، ابتدا گرد و غبار را با یک جفت انگشتر تمیز کنید، سپس آن را با یک پارچه خشک یا یک لوسیون مخصوص مراقبت از چوب پاک کنید. از پارچه های مرطوب و پاک کننده های روغن استفاده نکنید.

مرحله دوم: تمیز کردن و نگهداری درب

مواد از پانل درب شبیه به countertop است، بنابراین تعمیر و تمیز کردن آن شبیه به آشپزخانه است . در همان زمان برای جلوگیری از جریان آب از روی میز به خمیر به درب، در غیر این صورت طولانی مدت درب تغییر شکل خواهد یافت؛ درب چوب جامد می تواند از تمیز کردن و تعمیر و نگهداری موم استفاده شود.

مرحله سوم: تمیز کردن و نگهداری کابینت آشپزخانه

ظروف باید تمیز و داخل کابینت قرار گیرد. توجه ویژه باید به تمیز کردن ظروف خشک شود؛ سخت افزار در کابینت آشپزخانه باید با پارچه خشک پاک شود تا از قطره های آب بر روی سطح ظروف جلوگیری شود تا باعث ایجاد علامت های آب شود.

غرق شدن از میز پخت برای جلوگیری از مسدود شدن لوله های آب توسط خرده و ضایعات کوچک می توان از جعبه فیلتر داخلی با رشته ها استفاده کرد.

گام چهارم: تمیز کردن و تعمیر و نگهداری سخت افزار

سخت افزار آشپزخانه عمدتا شامل سیلندر برنج، سبد های فلزی، لولا، اسلاید و ... می باشد و مواد آن به طور کلی از فولاد ضد زنگ یا سطح فولاد اسپری می شود و اسپری می شود. در اصل، تمام سخت افزار باید تمیز و خشک نگه داشته شود. اگر مرطوب باشد، باید آن را در زمان برای جلوگیری از علامت های آب یا زنگ زدگی پاک کنید.

مرحله 5: تمیز کردن و تمیز کردن سینک

هنگام تمیز کردن سینک در هر زمان، به یاد داشته باشید که گردن لوله را در پشت جعبه فیلتر تمیز کنید تا مانع تجمع روغن در طولانی مدت شود. اگر ذخایر نفت در مدت زمان طولانی در مخزن انباشته شود، شستشو آسان نیست، سپس سعی کنید آن را در نان بریزید. برخی از پاک کننده های گریس آشپزخانه با آب گرم شسته شده و با آب سرد شستشو می شود.

kitchen cabinets.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015