info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
انتخاب کابینت آشپزخانه جامد

انتخاب کابینت آشپزخانه جامد

Mar 06, 2019

انتخاب آشپزخانه آشپزخانه جامد

با سرعت شتاب زندگی، هر کس بیشتر مایل به بازگشت به طبیعت در طراحی کابینت آشپزخانه ، به ویژه در انتخاب مواد است. کابینت آشپزخانه جامد به مردم احساس بازگشت به اصل، و حفاظت از محیط زیست و آلودگی، این مزایا کابینت آشپزخانه جامد تبدیل به نماینده کابینت آشپزخانه بالا در چشم هر کس.

ما از دیدگاه های مختلف از جمله انتخاب مواد و طراحی، به جزئیات آن نگاه خواهیم کرد.

kitchen cabinets 1

اول، کابینت آشپزخانه هر دو مد کلاسیک است

تصور اینکه کابینت آشپزخانه سنتی چوب جامد معمولا یکسان است، رنگ ساده است و شکل ساده است. روزن عناصر مد بیشتر به طراحی سبک و جزئیات کابینت آشپزخانه سنتی چوب جامد اضافه کرده است .

به عنوان مثال، علاوه بر این از حکاکی و مشبکها، پانل های درب را رنگی تر می کند و کابینت آشپزخانه همه کاره تر می شود. علاوه بر این، زاویه توری کابینت آشپزخانه و رنگ رنگ نیز دقیق تر است.

کابینت آشپزخانه چوب جامد در سبک کلاسیک و شیک طراحی شده است، مخصوصا برای انتخاب سبک سنتی و اروپایی چینی، چه در اتاق نشیمن قرار می گیرد و چه در رستوران، انتخاب خوبی است.

kitchen cabinets 2

دوم، یک بستر خوب برای ساخت کابینت آشپزخانه مناسب

کابینت آشپزخانه جامد Rosen اغلب چوب جامد چوب چند لایه و چوب جامد طبیعی را در انتخاب مواد انتخاب می کند. در حال حاضر، در کابینت آشپزخانه چوب جامد ، مواد کابینت آشپزخانه عمدتا شامل تخته خرده چوب، تخته خرده چوب جامد، MDF، تخته چند لایه چوب جامد و هیئت مدیره چوب جامد.

بستر چوب جامد رزن که عمدتا از اروپا وارد شده، خاکستر وارداتی یا اکالیپتوس وارداتی، پردازش خوب سیاهههای مربوط، نقص طبیعی طبیعی مانند پهلوها، در مقایسه با سایر چوب جامد طبیعی، سختی متوسط، مقاومت در برابر سایش و مقاومت به خوردگی بالا است.

علاوه بر این، بستر چوب جامد طبیعی دارای سرعت خشک شدن سریع و ثبات بالا در هنگام ماشینکاری است، به طوری که ورق به راحتی ترک خورده و تغییر شکل پذیر نیست. علاوه بر این، بافت داخلی چوب طبیعی چوب جامد نیز خوب و یکنواخت، آسان برای پردازش و آسان رنگ، به طوری که رنگ countertop می تواند متنوع تر، و سفارشی سازی شخصی می تواند به طور کامل تحقق یابد.

kitchen cabinets 3

سوم، پانل درب برای کاهش خطر پنهان تغییر شکل کابینت آشپزخانه ضخیم است

در انتخاب پانل درب، تمام کابینت های آشپزخانه کابینت آشپزخانه Rosen از ورق های ضخیم 18 میلی متر ساخته شده اند که می تواند به طور دقیق زمان استفاده کابینت آشپزخانه را تضمین کند .

یکی دیگر از مزایای ورق ضخیم 18 میلی متر این است که مقاومت در برابر تغییر شکل و جلوگیری از رطوبت چوب جامد را از ایجاد دمای کابینت آشپزخانه ناپایدار و تغییر شکل با رطوبت. علاوه بر این، Rosen کابینت آشپزخانه چوب جامد   مواد مطابق با استانداردهای بین المللی محیطی هستند و همیشه می توانند از سلامت شما و خانواده شما محافظت کنند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، چین. 310015