info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مزایای کابینت آشپزخانه سفارشی

مزایای کابینت آشپزخانه سفارشی

Dec 15, 2018

مزایای استفاده از کابینت آشپزخانه سفارشی

اول، پرتو برای جلوگیری از ستون دشوار نیست

در یک فضای کوچک، کابینت آشپزخانه سفارشی می تواند به حل مشکل پرتوهای پرتابل کمک کند. تیرهای ناهموار و ستونها در آشپزخانه توسط کابینت های سفارشی آشپزخانه سفارشی شده اند که از فضای خالی استفاده می کنند و فضای بسیار زیادی را ذخیره می کنند. این نیز زیبا تر است.

دوم، استفاده از فضای شکل برای به حداکثر رساندن

در مورد فضاهای نامنظم، کابینت های آشپزخانه سفارشی، کابینت های آشپزخانه یا آشپزخانه دیوار را می توان به طور کامل اجتناب کرد و یا بدون صرف مقدار کمی از فضای مورد استفاده قرار گرفت. چنین کابینت های آشپزخانه سفارشی نه تنها تاثیر کلی آشپزخانه را افزایش می دهد، بلکه راحت تر از آن نیز استفاده می شود.

سوم، دستگاه آشپزخانه، زیبایی شناسی را افزایش داده است

کابینت آشپزخانه سفارشی نیز می تواند در انواع لوازم خانگی، کابینت آشپزخانه ضد عفونی ، کوره، یخچال و فریزر، کابینت آشپزخانه شراب ، و غیره می تواند در کابینت آشپزخانه پنهان شود ، ساختن کابینت آشپزخانه یکنواخت و زیباتر است.

طبقه بندی پانل های درب آشپزخانه آشپزخانه :

اول، روکش دو طرفه

این یک هیئت مدیره ملامین است که معمولا از تخته خرده چوب چوب جامد به عنوان یک ماده پایه ساخته شده است و سطح لایه ای که توسط غوطه وری و خشک شدن در آب چسب ملامین درمان می شود، با دمای بالا و فشار بالا بر روی یک مطبوعات ویژه متصل می شود. می تواند رنگ بیشتری داشته باشد و همچنین بیشتر شرکت های کابینت آشپزخانه استفاده می شود .

دوم، پانل درب های رنگ شده

ظاهر زرق و برق دار است، رنگ روشن است، و اثر کلی خوب است. هیئت مدیره چارت چند منظوره به عنوان بستر مورد استفاده قرار می گیرد و سطح پشت آن روکش ملین است. فرایند کاری پیچیده است، چرخه پردازش طولانی است و قیمت نسبتا بالا است.

سوم، پانل درب چوب جامد

این به مردم احساس بازگشت به اصل، متعلق به پانل درب درجه بالا است. سطح پانل درب را می توان در الگوهای مختلف ساخته شده است. زیبا و ظریف است، آن را توسط افراد بالا پایان در خانه و خارج از کشور دوست داشتنی است.

طبقه بندی صفحات آشپزخانه کابینت

اول، میزهای مصنوعی سنگ مصنوعی

سطح صاف و دارای بافت قوی است، سختی خوب است، اسپلینگ بدون درز است، شکل قابل تغییر است، رنگ متنوع و نرم است، و مشکلات تعمیر آسان است.

دوم، میزهای سنگی کوارتز

سنگ کوارتز از 93 درصد کوارتز طبیعی (SiO2) به عنوان ماده اصلی تشکیل شده است. در مقایسه با سنگ مصنوعی، مقاومت حرارت بالا، سختی بالا و مقاومت در برابر خراش، تراکم بالا و آسان بودن خونریزی، مقاوم در برابر سایش، تمیز کردن آسان، ضد پیری و ضد فشرده سازی است.

سوم، طب سنتی سنگ طبیعی

دکوراسیون منزل عمدتا از سنگ مرمر با سختی کم، آسیب پذیری، تخلخل و نفوذپذیری و سنگ گرانیت سخت است که بسیار مناسب برای ساخت صفحات چوبی است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015