info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت کابینت آشپزخانه مصنوعی و کوارتز

کابینت کابینت آشپزخانه مصنوعی و کوارتز

Nov 12, 2018

آشپزخانه آشپزخانه مصنوعی و کوارتز آشپزخانه

آشپزخانه آشپزخانه مصنوعی : میز آشپزخانه آشپزخانه مصنوعی توسط پودر سنگ معدن طبیعی به همراه چسب رزین و رنگدانه در دمای بالا و فشار بالا تولید می شود.

طبقه بندی مواد آشپزخانه آشپزخانه مصنوعی :

نوع پلی استر: از رزین اشباع شده، هیدروکسید آلومینیوم و رنگدانه طبیعی تشکیل شده است.

کابینت آشپزخانه اکریلیک کامپوزیت نوع: افزودن بعضی از MMA به رزین های غیر اشباع معمولی برای افزایش عملکرد ضد پیری، سختی و مقاومت خمشی روی میز آشپزخانه مصنوعی.

نوع آشپزخانه اکریلیک خالص (PMMA): مواد اصلی اصلی شامل متیل متاکریلات (MMA) و هیدروکسید آلومینیوم (ATH) و رنگدانه های طبیعی است.

مزایای آشپزخانه مصنوعی   کابینت آشپزخانه :

A، آسان برای تمیز کردن، anti-fouling؛

B، سطح صاف است و باند بدون درز است؛

C، مقاوم در برابر ترک خوردگی، شکستن، ترک خوردگی.

D دارای یک مقاومت حرارتی خاص است.

E، دارای ظرافت خوب است؛

F، غیر سمی، بدون بو در دمای اتاق؛

G، تعمیر و نوسازی تکراری؛

H، شفافیت بالا، کدورت پایین، عملکرد پردازش خوب،

I. می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، نور ماوراء بنفش، نور خورشید قوی،

J، حفاظت از محیط زیست می تواند در تماس مستقیم با غذا باشد.

پردازش کابینت آشپزخانه آشپزخانه : صفحه کل → برش (با توجه به طراحی ورق) → چسب زدن به پایین ← آب مسدود کردن پس از splicing → چسب بلوک تقویت کننده در آشپزخانه و سینک → باز کردن

کوارتز:

آشپزخانه آشپزخانه کوارتز - میز آشپزخانه آشپزخانه کوارتز از مواد معدنی کریستال طبیعی کوارتز انتخاب شده است. محتوای سیلیس آن بیش از 99.9 درصد است و در طول فرآیند تولید، دفع می شود. مواد خام حاوی هیچ فلز ناخالصی های سنگین است که ممکن است باعث ایجاد اشعه، 93٪ شود. کریستال کوارتز و افزودنی های رزین بوسیله دمای بالا و فشار بالا شکل می گیرد.

مزیت:

A، طبیعت و زیبایی بی نظیر - کابینت آشپزخانه کوارتز با کریستال کریستال آن، 36 سطح جلا، شبیه به بافت گرانیت طبیعی، با زیبایی طولانی مدت، براق بودن سطح کریستال، طول عمر تمیز و جدید است.

B. Scratch یک گل نیست - آشپزخانه کابینت آشپزخانه کوارتز دارای محتوای کوارتز تا 93٪ است. کریستال کوارتز یک ماده معدنی طبیعی است و سختی دوم تنها به الماس در طبیعت است. در شرایط عادی استفاده، آهن مورد استفاده در خانه به اندازه کافی خراشیده و پوشیدن آن نیست.

C، بدون آلودگی - کوارتز   آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه تحت شرایط خلاء ساخته شده است، مانند مواد کامپوزیتی متراکم و غیر متخلخل، میزان جذب آب نه تنها بیش از 0.03٪، چای سرکه روغن و نمک نمی تواند به داخل آن نفوذ کند.

D، سوختن صدمه نمی بیند - کریستال طبیعی کوارتز یک ماده ی مقاوم در برابر حرارت است، نقطه ذوب آن تا 1300 درجه و یا بیشتر است، 93 درصد کوارتز آشپزخانه ساخته شده از کوارتز طبیعی کاملا بازدارنده شعله است. سوزاندن میز آشپزخانه آشپزخانه در خانواده، باقی مانده از سوزن سیگار و پایین قوری است.

E، باکتری ها متولد نمی شوند - آشپزخانه کابینت آشپزخانه کوارتز یک تکنولوژی ضد باکتری ماتریکس اضافه کرده است که در فرایند تولید می تواند به طور موثر جلوگیری از رشد باکتری ها بر روی سطح میز و داخلی ماده، اثر ضد باکتریایی برای مدت زمان طولانی ، خسته نخواهد شد، مصرف خواهد شد و یا شسته شود. عوامل ضد باکتری مانع بازتوزیع باکتری ها می شوند.

F، غیر سمی و غیر تابشی - سطح کوارتز آشپزخانه کابینت آشپزخانه صاف و صاف است، و بدون احتباس خراش وجود دارد. ساختار مواد متراکم و غیر متخلخل باعث می شود که باکتری ها هیچ جایی برای پنهان شدن نداشته باشند، در تماس مستقیم با غذا باشند و کاملا غیر سمی باشد.

G. مقاومت در برابر خوردگی - مقاوم در برابر خوردگی آشپزخانه کابینت آشپزخانه کوارتز بهترین در میان تمام مواد آشپزخانه است. pH مورد استفاده در زندگی به اندازه کافی برای آسیب رساندن به آشپزخانه کافی نیست.

H. ضد پیری - توانایی آشپزخانه کابینت آشپزخانه کوارتز برای مقاومت در برابر پیری می تواند در مقایسه با آشپزخانه طبیعی برای سال ها مشاهده شود.

I. Anti-fading - رنگ آشپزخانه کابینت آشپزخانه کوارتز اگر چه چند ماده ای وجود دارد که به صورت مصنوعی ساخته می شوند، رنگدانه یک رنگدانه معدنی است و توانایی ضد انعقاد آن بسیار زیاد است. اگر در مدت زمان طولانی تحت نور شدید نور خورشید قرار نگیرید، تفاوت رنگ با چشم غیر مسلح دشوار است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015