info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت کابینت آشپزخانه

کابینت کابینت آشپزخانه

Oct 29, 2018

رد پشتیبانی   کابینت کابینت  

میله پشتیبانی (همچنین به عنوان درب نگهداری، پشتیبانی گاز) از کابینت آشپزخانه شناخته شده است یک طلا سخت افزار مهم برای کل کابینت آشپزخانه مدرن ، عمدتا حمایت، بافر، ترمز و تنظیم زاویه در کابینت آشپزخانه .

طبقه بندی

پشتیبانی پنوماتیک عمودی، زمانی که پانل درب کابینت آشپزخانه به حدود 10 سانتیمتر باز می شود، پانل درب به صورت خودکار به صورت عمودی بالا می رود، به طوری که فضای داخل کابینت آشپزخانه   می تواند حداکثر شود، و درب را می توان به آرامی بسته شدن، بدون ضربه و سر و صدا بسته است.

پشتیبانی تاشو این است که هنگامی که درب کابینت آشپزخانه بالا برود ، دو درب را می توان برش خورده و پشتیبانی برای صرفه جویی در فضا و قوی تر زمانی که درب بسته است. قفسه نیز می تواند در کابینت آشپزخانه قرار داده شود تا حجم های مختلفی از اقلام را جای دهد.

پشتیبانی از ارتجاعی هیدرولیکی و پشتیبانی از چرخش عمودی پنوماتیک در قدرت باز و ترمز کابینت آشپزخانه کنترل متفاوت است   در، درب. زاویه افتادن درب پشتی صاف 60 درجه است و پانل درب و پانل بالا را می توان بدون لولا یا لولا متصل کرد.

1. انتخاب یک نام تجاری: در حال حاضر اکثر وسایل برقی داخلی داخلی تنها می توانند به 10،000 تا 20،000 بار برسند و تعداد پشتیبانی گاز وارداتی حدود 50،000 است. قیمت محصولات وارداتی تنها 20 تا 30 یوان بیشتر از محصولات داخلی است. (اما برخی از کابینت آشپزخانه   فروشگاه ها قیمت را حتی بیش از یک صد یوان افزایش می دهند)

2. بندر بازرسی: به عنوان مثال، میله ی نگهدارنده ی فشار هوا ی آشپزخانه باید رنگ رنگ در انتهای سیلندر را بررسی کند، درجه ی صاف بودن، درجه ی جوشکاری پاشنه های فلزی، ظاهر و صاف بودن رنگ. از آنجا که چاقو های بلند دارای بخش مهمی از اتصال درب کابینت آشپزخانه هستند ، همچنین موقعیت کلیدی در حمل گرانش در موقعیت واضح بازی می کند.

3. نگاهی به قطب: بررسی کنید که آیا یک حفره در سطح میله پشتیبانی از کابینت آشپزخانه وجود دارد . به علت مشکل گودال و خراش، دستگاه سیلندر در داخل سیلندر هنگام استفاده از آن آسیب می بیند، به طوری که پس از مدت زمان استفاده از آن، فشار ایجاد نمی شود و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد.

نگهداری

1. برای جلوگیری از خوردگی میله پشتیبانی، باز و بسته شدن کابینت آشپزخانه   درب صاف نیست لازم است از لکه های آب از میله پشتیبانی یا دود روغن جلوگیری شود و به طور مرتب روغن را روغن می کند.

2، میله پشتیبانی از کابینت آشپزخانه لوازم جانبی پیشرفته است، قطعات داخلی نسبتا پیچیده است، بنابراین شما باید مراقب باشید. هنگامی که دستگاه پنوماتیک (هیدرولیک) آسیب دیده است، عملکرد صحیح خواهد بود. بنابراین، باید اجتناب شود که اشیاء سنگین را ببندید، بکشید یا بر روی میله پشتیبانی نگه دارید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015