info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
بعضی نکات درباره کابینت آشپزخانه

بعضی نکات درباره کابینت آشپزخانه

Dec 03, 2018

بعضی از نکات کل کابینت آشپزخانه

1. کل کابینت آشپزخانه نمی تواند بیش از حد ارزان باشد، مقدار صفحات مورد استفاده در کل کابینت آشپزخانه   کاملا قابل توجه است و فضای آشپزخانه و محیط گرم و مرطوب به طور کلی کوچک هستند و امکان آزاد شدن فرمالدئید افزایش می یابد. بنابراین حفاظت از محیط زیست هنوز بسیار مهم است.

2، درب با دوام ترین خانه حیوان خانگی است، زندگی کوتاه تاول زده شده است، گران ترین چوب جامد است، ارزان ترین دو برابر است.

3، نقره ای کمتر و به ندرت به آشپزخانه می آیند و به اثر نگاه می کنند، پلاستیکی را انتخاب می کنید، می توانید انواع چوب های جامد را برای شکل دادن به آن ها ایجاد کنید.

4، نقره کمتر و اغلب به آشپزخانه بروید، حیوان خانگی یا دو پایان، دوام و عملی را انتخاب کنید.

لبه مهر و موم درب کابینت کلی بهتر است برای استفاده از ABS، با دوام تر است.

6، کلی کابینت آشپزخانه کابینت کابینت آشپزخانه بسیار مفید نیست، می تواند بیش از حد سنگین، بلکه ناخوشایند را، بسیار کمتر از یک کابینت آشپزخانه 40 درب   به بالا.

7. استفاده از شیشه به عنوان درب لازم نیست. صنایع مینای دندان در کل کابینت آشپزخانه وجود ندارد . آنها همه باقی مانده های چرب، شور و سرکه هستند. هنگامی که در معرض دید قرار دارد دشوار است. در صورت لزوم بهتر است گلها یا اسکرابها را انتخاب کنید. .

8. صفحه کابینت آشپزخانه را نمی توان بارها و بارها به بالا و پایین، به طوری که در ابتدا سخت افزار کمی استفاده کنید.

کابینت آشپزخانه کلی   دستگیره درب باید دست دست یا دست دست به دست باشد، بنابراین بهترین انتخاب یک دسته بزرگتر است.

10. غذاهای چینی باید بیشتر از غذاهای غربی قرار گیرد. فراموش نکنید که فضا را برای برنج، نودل، روغن و دیگر دانه ها بگذارید.

11. اگر کابینت آشپزخانه ضد عفونی   و کوره در کل کابینت آشپزخانه جاسازی شده است ، دیوارهای کابینت آشپزخانه در اطراف این لوازم باید با کاغذ فویل آلومینیومی نصب شود یا با چهار دیوار برای کاهش عمر کل کابینت آشپزخانه کباب می شود .

12، کنسول در یک لامپ دیواری عملیاتی کوچک قرار گرفته است، بسیار عملی است.

13، دو سبد بیشتر عملی هستند، یکی برای قرار دادن کاسه، یکی برای قرار دادن گلدان.

14، بهتر است که سبد نباید به پانل درب متصل شود، درب به مدت طولانی برای تغییر شکل آسان است و پانل درب دیگر در سطح صاف نیست.

15، کشویی بسیار عملی است، اما نه به اندازه ممکن (قیمت بسیار گران است)، در واقع، بسیاری از شیاردارها مناسب نیست، توصیه می شود که پارتیشن کوچک را در کشو در نظر بگیرید.

16، سینک باید یک سبد برای جلوگیری از مسدود کردن آب و آسان برای تمیز کردن داشته باشد.

17، غرق باید به S خم شود، در غیر این صورت به طعم بازگشت.

18. اگر خانواده دارای جمعیت بزرگی باشد، مجرای بزرگ بزرگ برای زندگی مناسب تر خواهد بود.

19. اگر آشپزخانه فاضلاب را نداشته باشد، ماشین لباسشویی نباید در آشپزخانه قرار گیرد.

20. در هنگام بازسازی نیروگاه برق آبی، باید در مورد چیدمان کابینت آشپزخانه و الزامات الکتریکی فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که سوکت های کافی داشته باشید بهتر است که سوکت ها را روی دیوارهای جلو و عقب قرار دهید. جعبه ضد آب لازم نیست.

21، نقاشی را در آشپزخانه، سرامیک، گل جعلی، چشمک زدن، می توانید کاشت کمی گیاهان گلدانی، کشورهای خارجی مانند گیاهان در آشپزخانه، نعناع یا چیزی، شما می توانید برخی از در ظروف استفاده کنید هروقت.

22، اگر شما نیاز به استفاده از آشپزخانه اغلب، شما باید این نقطه را پیش از درک، عملکرد آشپزخانه است که عمدتا استفاده می شود، قطعا تناقض با زیبایی وجود دارد، باید وجود دارد برخی از انتخاب، مگر اینکه آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرد.

23، گاز نباید کشته شود، باید محل بازرسی و نگهداری را ترک کند.

24، علاوه بر کل شیر، برای اجاق گاز، آبگرمکن های گاز، و غیره، بهتر است یک شیر جداگانه را تنظیم کنید، مشکلات به راحتی بستن است.

25. بعد از دو سال شلنگ باید جایگزین شود.

26، اگر اکثر خطوط لوله گاز به کل کابینت آشپزخانه بسته بندی شود ، بهتر است ترک یک سوکت زنگ گاز، شما می توانید از زنگ هشدار در آینده یا در حال حاضر استفاده کنید.

27، آشپزخانه یک میله حلق آویز می شود، بچه های معمولی را آویزان می کند، استفاده از آن بسیار راحت است.

28، کالیبراسیون آجر آشپزخانه و برجسته هنوز هم نسبتا خوب برای تمیز کردن، اما مات یا مات را انتخاب کنید.

29، مگر اینکه آشپزخانه کوچک باشد، به طور کلی شما می توانید رنگ خارج از سفید را امتحان کنید، ترجیحا با رنگ گرم، شما می توانید دو رنگ، حس خانه را بدون از دست دادن احساس رستوران مورد توجه قرار دهید.

30، کاشی های آشپزخانه باید بدون لغزش، بهتر است که یک تشک در منطقه عملیاتی قرار دهید. آینه پنجره ی آشپزخانه می تواند تا حد امکان گسترده تر شود و می تواند بسیاری از چیزهایی را که عملی تر است، قرار دهد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015