info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نکاتی جهت نصب کابینت آشپزخانه

نکاتی جهت نصب کابینت آشپزخانه

Dec 20, 2018

برخی از نقاط برای نصبtheKitchenکابینت

کابینت آشپزخانههیئت مدیره skirting

همه ما می دانیم که آشپزخانه در محیط نسبتا مرطوب است. ما را چه نزول در آشپزخانه و یا حرارت پخت و پز آشپزخانه معمولاکابینتهای آشپزخانهبیشتر مستعد ابتلا به آسیب رطوبت. به منظور ایجادکابینتهای آشپزخانه تماس مستقیم زمین برای افزایش breathability آن بیشتر خواهد شد صاحبان طراحیکابینتهای آشپزخانهطولانی و معلق است. فاصله بینکابینتهای آشپزخانه و زمین به طور کلی حدود 5 سانتی متر است. در این فاصله، ما معمولا اضافه گیج یا گمراه کردن، که در ظاهر زیباتر به نظر می رسد و همچنین می تواند مسدود آب خارج از جریان بهکابینتهای آشپزخانه. به عمرکابینتهای آشپزخانه.

2-هود شاملکابینتهای آشپزخانه

برخی از دوستان به بسته هود در بالا استفاده می شودکابینتهای آشپزخانه خاطر ظاهر زیباتر در آشپزخانه. با این حال، این نیاز دارد که بالای ماکابینتهای آشپزخانهصدر باید. زشت تر خواهد بود اگر آن کمتر از نیمی از بالا. شیائو Bian توصیه می کند که هر کس هنوز هود محدوده است یا نه، بدانید کهکابینتهای آشپزخانه محدوده هود بسیار سخت برای تمیز کردن است.

3-کنسول تفاوت ارتفاع

بسیاری از دوستان هنوز اختلاف ارتفاع منطقه پخت و پز هنگامی که سفارشی در نظر نمیگیرندکابینتهای آشپزخانه. بسیار ناخوشایند برای استفاده از زمانی که پخت و پز آشپزی خواهد بود زمانی که با استفاده از آن. شیائو Bian پیشنهاد کرد که همه جدول پخت و پز می باید کمتر از 10 سانتی متر از آشپزخانه نزول ما. ارتفاع آشپزخانه خاص با توجه به ارتفاع آشپز ما اغلب طبخ تعیین می شود.

4-دیوار کاشی صاف ساخته شده است.

به منظور تمیز کردن دیوار آشپزخانه در آینده آن ساده تر و سریع تر است. زمانی که تزئین دیوار آشپزخانه باید صاف و بزرگ کاشی را انتخاب کنید. کاشی با بیش از حد بسیاری از pockmarks یا الگوهای را انتخاب نکنید. کاشی موزائیک قابل قبول نیست.

5. نصب فن اگزوزکابینتهای آشپزخانه

بسیاری از دوستان فکر می کنم که بدون نیاز به نصب اگزوز فن هود محدوده در خانه وجود دارد وجود دارد. این ایده اشتباه است. وقتی دود آشپزخانه نسبتا بزرگ است، حذف همه دود توسط هود محدوده آن دشوار است. در این زمان اثر کار هود محدوده و اگزوز فن سریع تر و واضح تر شود.

6. شیشه درب آکاردئونکابینتهای آشپزخانه

اگر چه هر کس بسیار حسود از آشپزخانه اپن، چون دود بیش از حد بزرگ رستوران اتاق روغنی را به آشپزخانه باز مناسب برای آشپزی سنتی چینی، نیست. بنابراین ما بهتر درب آکاردئون را نصب کنید. وقتی که پخت و پز، آشپزخانه بسته شدن فضای جداگانه است. هنگامی که شما طبخ, شما می توانید باز کردن درب و نمایش احساس آشپزخانه باز. همچنین کمک می کند تا گردش هوا به آشپزخانه. 

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

تماس: جمع Landy

افزودن: اتاق 538 واحد C و جاده Kangyuan شماره 16 مرکز جواهر و Hangzhou، China.310015