info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
برخی از جزئیات نصب کابینت آشپزخانه

برخی از جزئیات نصب کابینت آشپزخانه

Sep 20, 2018

برخی از جزئیات نصب آشپزخانه کابینه

برخی از جزئیات کوچک به هنگام نصب آشپزخانه آگاه هستند   کابینه

1، کتاب در پیش است

مجتمع مداری آب اولین گام در نوسازی خانه است و مدار آب در آشپزخانه بسیار ویژه است، بنابراین ما باید از محل نصب کابینت آشپزخانه از ابتدا تعیین کنیم و اندازه را با توجه به مکان تعیین کنیم برای رزرو کابینت آشپزخانه. این در نظر گرفته شده است که ساده تر در کابینت آشپزخانه نادیده گرفته شود   جزئیات نصب بعضی ها فکر می کنند که کابینت آشپزخانه لازم نیست پیش از آن رزرو شود، اما این نیست. از آنجا که پس از کتاب، تولید کنندگان برای درک وضعیت واقعی آشپزخانه خود، و سپس طراحی. اگر کتابی نپرسیده اید، زمان ساخت را به تاخیر می اندازید.

2، ناظر باید در صحنه باشد

این که آیا شما یک بسته بزرگ برای شرکت دکوراسیون هستید، شما هنوز هم سفارشی کسب و کار شما دنبال آن هستید. هنگام نصب، لطفا به شخصا به سایت بپیوندید، اولین کار این است که این کار را نظارت کنید، صاحب آن در صحنه است، کارگران جرئت نمیکنند بیش از حد مرتکب شوند. دوم، برخی از جزئیات باید بر روی سایت تأیید شود، تا اینکه بعدا تغییر نکند. سوم، اگر مشکل را پیدا کنید، می توانید در زمان ارتباط برقرار کنید و آن را به موقع حل کنید. هنگامی که برای پول پرداخت می کنید و مشکل را پیدا می کنید، تغییر آن بسیار دشوار است.

3. یک سایت بزرگ را برای جمع کردن پانل های کابینت آشپزخانه آماده کنید

منطقه آشپزخانه بزرگ نیست. هنگامی که کابینت آشپزخانه جمع شده، آنها در اتاق نشیمن انجام می شود. کف بهتر است با یک لایه محافظ مانند پوسته کاغذ پوشانده شود. اگر از سینی های ضدزنگ فولادی انتخاب کنید، در هنگام برش، مقدار زیادی از مریخ وجود خواهد داشت و گرد و غبار بیشتر خواهد شد.

4، صفحات ضد آب باید به خوبی انتخاب شوند

هنگامی که شما در حال ساخت کابینت آشپزخانه ، شما نیاز به انتخاب countertops. ما متوجه خواهیم شد که اکثر مردم میزهای سنگ مرمر را ترجیح می دهند، اما مواد برای صفحات ضد آب نه تنها سنگ مرمر، بلکه همچنین سنگ مصنوعی و کوارتز است. این دو ماده مزایای نسبتا خوبی دارند. بزرگترین مزیت این است که ما می توانیم آنها را به راحتی در زمانی که از آنها استفاده می کنیم تمیز کنیم و سطوح بسیاری از باکتری ها را پرورش ندهیم. مهمترین چیز این است که زندگی طولانی تر است، بنابراین اجازه دهید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه   مواد اولیه، شما می توانید سنگ مصنوعی و سنگ کوارتز را در نظر بگیرید.

اندازه گیری کابینت دیوار آشپزخانه

کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه دیوار می تواند یک دیوار یا یک ساندویچ باشد، به طوری که برای استفاده موثر از فضای بدون تغییر شکل، اما بالا و پایین باید افقی و عمود بر یکدیگر باشد. اگر خطایی وجود داشته باشد، سوراخ لازم است که چپ و راست باشد. اختلاف ارتفاع جانبی کمتر از 5 میلی متر است و چرخ پایین درب گنجه می تواند خطا را از طریق سیستم اشکالزدایی جبران کند.

6، نصب درب گنجه

اول، ریل بالا از درب گنجه ثابت است، سطح جلو جلو ریل در همان سطح از سطح کابینت آشپزخانه است، و ریل بالا و پایین در یک موقعیت رزرو قرار داده شده است؛ سپس دو درب در ریل قرار می گیرند و عمودی بدن درب با یک خط کش افقی یا یک خط کش مستقیم اندازه گیری می شود. موقعیت ریل بالا و پایین را تنظیم کرده و آنها را ثابت کنید. مجددا بررسی کنید که آیا بدن درب موازی با دو طرف است. شما می توانید بدن درب را با تنظیم چرخ پایین برای رسیدن به سطح قاب و هر دو طرف تنظیم کنید. سرانجام، دستگاه ضد جهش را رفع کنید و کتاب حفاظت از کیفیت را ارائه دهید.

7، ارتفاع کابینت آشپزخانه   ارتفاع نصب در محل تأیید

نسبت های نقاشی مناسب است و ممکن است مناسب برای رفتن به سایت باشد. در این زمان، ما باید به ارتفاع کابینت آشپزخانه توجه کنیم ، آیا بالا است؟ به بالا می تواند گوشه مرده حمام را کاهش دهد و زیبا نگاه کند. نه به بالا، راحت است که همه چیز را در کابینت آشپزخانه بیاورید ، و ظاهر بدتر است.

8، مهر و موم سخت افزار باید به خوبی انجام شود

نصب لوازم جانبی سخت افزاری در نصب کابینت آشپزخانه بسیار مهم است. مانند جکهای، کشیدن سبد و غیره، ما همچنین باید از نصب آنها جلوگیری کنیم تا از آسیب برنخوریم. شلنگ زیر سینک باید باز شود، اجتناب از انباشت آب و ریختن آب. اینترفیس ها نیز باید مهر و موم شده باشند. در غير اين صورت، هنگاميکه آب سيلاب شده است، پشيمان خواهد شد.

9، خروجی آشپزخانه

یک مکان برای لوازم مختلف آشپزخانه را تنظیم کنید یا رزرو کنید و مکان های قدرت را در مکان های مناسب تر تنظیم کنید. پیشگیری از آتش و مقاومت در برابر حرارت، عوامل ایمنی هستند که باید در انتخاب دکوراسیون آشپزخانه مورد توجه قرار گیرند. هرگز محل برق را در یک کابینت آشپزخانه چوبی قرار ندهید که برای جلوگیری از آتش سوزی های کوتاه مدت مورد استفاده قرار نگرفته است.

اگر یک استخر در جلو پنجره وجود دارد، ارتفاع مخزن را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که اگر پنجره به سمت چپ باز شود، سوپاپ باید در سمت راست نصب شود تا از فن پنجره جلوگیری شود. در غیر این صورت، سوپاپ در سمت چپ قرار دارد و صندوق باید به سمت راست باز شود. یک پنجره مرده را در زیر قرار دهید و از ضربه زدن جلوگیری کنید.

10، جزئیات نصب دیگر

قبل از نصب کابینت آشپزخانه کاشی های آشپزخانه باید قبل از تکمیل، و کف و دیوار سطح آشپزخانه آشپزخانه کابینت   باید تمیز شود

موقعیت نور سقف آشپزخانه باید برای جلوگیری از کابینت آشپزخانه توجه داشته باشید   درب کابینت آشپزخانه آویز برای جلوگیری از مبارزه. لازم است یک پد تحت آشپزخانه اضافه کنید تا قدرت حمایت کفپوش بهبود یابد. پانل آشپزخانه را پیش از نصب قرار دهید و موقعیت دیواره آب را برای مخفی کردن لوله نشان دهید تا از خط لوله در هنگام نصب جلوگیری شود.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015