info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مواد آشپزخانه آشپزخانه جامد

مواد آشپزخانه آشپزخانه جامد

Feb 27, 2019

مواد آشپزخانه آشپزخانه جامد


با توسعه فن آوری پردازش چوب، کابینت آشپزخانه جامد امروز رنگی تر شده است. سبک و مواد آشپزخانه کابینت بسیار تغییر کرده است.

امروز یک کابینت آشپزخانه چوب جامد معرفی می کند، چوب گیلاس نوعی مواد زرق و برق دار است. چوب کابینت آشپزخانه دارای یک ویژگی منحصر به فرد است - زمان طولانی تر، رنگ تیره تر و دانه چوب، (به نفع کابینت آشپزخانه ) مانند شراب، و تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر در طول زمان.

 

خصوصیات و کاربردهای چوب گیلاس شمال امریکا

 

1، مشخصات کابینت کابینت آشپزخانه

 

هسته چوب چوب گیاهی کابینت از قهوه ای عمیق به قهوه ای مایل به قرمز روشن و چوب بافت جامد مستقیم است. چوب گیلاس دارای خواص خم خوب، قدرت کلی و مقاومت در برابر بار است. این برای کابینت آشپزخانه مناسب است . چوب گیلاس آسان است با دست پردازش، چوب سخت نیست، و از دست دادن تجهیزات نسبتا کوچک است. من هم خوب است برای کابینت آشپزخانه .   علاوه بر این، چوب گیلاس مواد آشپزخانه آشپزخانه پس از خشک شدن کاهش می یابد، اما این بار، عملکرد پس از خشک شدن بسیار پایدار است، و کاربرد بسیار گسترده است.


2، محدوده استفاده از چوب گیلاس شمالی آمریکای شمالی

 

این گونه های درخت همچنان سودمند هستند، با برخی از تلخ در میوه، اغلب در تولید نوشیدنی ها، ژله ها و گیلاس استفاده می شود. می توان به عنوان کف پارکت، کابینت حمام ، ساز موزیک، کابینت آشپزخانه ، کارخانجات چوبی با کیفیت بالا، دکوراسیون داخلی دریایی استفاده کرد. مناسب برای ساخت قطعات ماشین یا حکاکی. سیاههها انتخاب شده را می توان برای ساخت روکش چوب آشپزخانه ، پانل درب چوبی آشپزخانه ، سایدینگ و درب های براق استفاده کرد.


Hangzhou Rosen Industy & Trading Co.Ltd

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

ADD: اتاق 213، واحد C، Jewel Center No.16 Kangyuan Road، Hangzhou، China 310015