info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
شش دلیل برای انتخاب کابینت آشپزخانه سفارشی

شش دلیل برای انتخاب کابینت آشپزخانه سفارشی

Apr 16, 2018

شش دلیل برای انتخاب کابینت آشپزخانه سفارشی

1. عقبنشینی کابینت اغلب از ورقه ورقه های معمولی و لوازم جانبی سخت افزاری معمول برای ساخت کابینت های آشپزخانه معمولی استفاده می شود که از آن برای ساخت کابینت های آشپزخانه استفاده می شود و در آشپزخانه مقاومت در برابر مواد خیس، گرم و خوردگی بسیار دشوار است. کابینت آشپزخانه سفارشی حرفه ای از پانل های مقاوم در برابر آتش مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده است، به راحتی تغییر شکل نمی دهند و تمیز کردن آنها آسان است. بنابراین، پس از چند سال استفاده توسط کابینت های آشپزخانه ساخته شده توسط تولید کنندگان حرفه ای، تغییر سبک پانل درب معادل تغییر یک مجموعه جدید از کابینت آشپزخانه است .

2. در شرایط عادی، یک آشپزخانه کامل شامل بخش های بزرگی مانند کابین، اجاق گاز و استخر های تمیز، و همچنین اجزای کوچک مانند لباسی، کابین های کوچک و وسایل مختلف مانند یخچال، کوره، اجاق های مایکروویو و ماشین های ظرفشویی . درجا. "جناح تهاجمی" معتقد است که آشپزخانه به طور کلی طراحی و ساخته شده توسط متخصصان برای از بین بردن انواع خطرات ایمنی در آشپزخانه های سنتی و درک ادغام کامل آب و آتش، برق و گاز است.

3. کابینت های آشپزخانه به طور کلی در نوسازی مسکن، دکوراسیون نجاری در تولید کابینت ها، انواع فرایندهای تولید ناگزیر خشن و سازندگان حرفه ای کابینت های آشپزخانه همه تولید صنعتی، از برش، پرداخت به نصب، البته با توجه به هنجارهای فرآیند محصول، البته بهتر از "خانگی" است.

4. مجموعه ای از کابینت های آشپزخانه سفارشی با کیفیت بالا می تواند عمر مفید بیش از 8 سال داشته باشد و می تواند در صورت نیاز ترکیب شود، تنظیم و انتقال یابد. اکثر کابینت های آشپزخانه شرکت دکوراسیون در محل ساخته می شوند و به طور مستقیم به دیوار می آیند. اگر تغییری وجود داشته باشد، نمی توان پردازش کرد.

5. به طور کلی بهترین بیان محتوای تکنولوژیکی کابینت های آشپزخانه سفارشی، عملکرد و طراحی آنهاست. کابینت های معمولی آشپزخانه عموما تنها توابع ذخیره سازی اولیه دارند و جنبه های بسیاری از جمله نحوه چیدن و قرار دادن اقلام و چگونگی به حداکثر رساندن استفاده از فضای وجود دارد. کابینت های آشپزخانه سفارشی تولید شده توسط تولیدکنندگان حرفه ای، از لحاظ طراحی عملکرد، دقیقا در نظر گرفته می شوند: غرق، کوره و غیره طراحی شده برای جاسازی شده، زیبا؛ کمربندها همه اسلایدها را نصب کرده اند، وزن سبک؛ استفاده از لوازم جانبی کاربردی مختلف، می تواند به طور موثر استفاده از فضا، دسترسی آسان است.

6. کابینت های آشپزخانه خود را به طور کلی کیفیت موثر تضمین نمی کند. تعهد "نجاری" مسئولیت و اعتبار قانونی ندارد. برای شما روشن است که دشوار است. پس از دو ماه استفاده، مسائل مربوط به کیفیت پنهان که اغلب نادیده گرفته می شوند اغلب منجر به پشیمانی می شود، زیرا هیچ شکایتی وجود ندارد و هیچکس تعمیر نمی کند.

图片1.png

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015