info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه

May 09, 2018

صفحات سنگ کوارتز کابینت آشپزخانه

صفحات سنگ کوارتز کابینت آشپزخانه   از شیشه های شکسته و شن و ماسه کوارتز ساخته شده اند. مزیت سنگ کوارتز این است که آن را از ابتلا به ترس نیست، مقاومت گرمایی خوب را می توان برای گسترش دیوار در یک منطقه بزرگ استفاده می شود، و می توان آن را برای کابینت های مختلف آشپزخانه استفاده می شود. مفاصل بویژه واضح نیستند (قابل مشاهده است بازرسی پذیرش استاندارد)، و دوام یک انتخاب خوب برای کابینت آشپزخانه است .

مزایای:

1. بدون خراش

کوارتز دارای محتوای کوارتز تا 90-95 درصد است. کریستال کوارتز یک ماده معدنی طبیعی است که تنها به الماس در طبیعت دوم است و سختی سطح آن می تواند تا 7.5 درجه سختی Mohs باشد و جدول را عملی تر و زیبا تر می کند.

2. کثیف

کوارتزیت یک ماده کامپوزیتی متراکم و غیر متخلخل است که تحت شرایط خلاء تولید می شود. سطح کوارتز آن دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی اسید و قلیایی در آشپزخانه است. استفاده روزانه از مواد مایع به داخل سنگ کوارتز نفوذ نمی کند. مایع روی سطح را می توان با استفاده از یک پارچه فقط با استفاده از آب پاک یا تمیزکننده مانند جی لیانگ پاک کنید. در صورت لزوم، مجددا سطح را می توان با یک تیغه پاک کرد.

3. نمی تواند قدیمی باشد

سطح براق و براق سنگ کوارتز یک فرآیند تکمیل پیچیده چند کاناله است که با تیغه خراشیده نخواهد شد و از طریق مواد مایع نفوذ نخواهد کرد و باعث ایجاد زردی و تغییر رنگ نخواهد شد. تمیز کردن روزانه فقط نیاز به آب کردن آب دارد. بله، ساده و آسان است. حتی پس از یک دوره طولانی استفاده، سطح آن به همان اندازه یک آشپزخانه تازه نصب شده است که نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد.

4. نمیتوانم بسوزم

کریستال طبیعی کوارتز یک ماده مقاوم در برابر حرارت است، نقطه ذوب آن تا 1300 درجه است و سنگ های کوارتز 90-95٪ ساخته شده از کوارتز طبیعی به طور کامل شعله عقب مانده است، به دلیل تماس با دمای بالا سوخته نمی شود و همچنین دارای سنگ مصنوعی و میزهای بی نظیر دیگر است. مقاومت در برابر دمای بالا.

5. غیر سمی و غیر اشعه

سطح سنگ کوارتز صاف، صاف و بدون خراش باقی می ماند. ساختار مواد متراکم و غير متخلخل باعث مي شود باكتري ها در هيچ جا پنهان نباشند و بتوانند با غذا، امن و غير سمي باشند.

سنگ کوارتز با کیفیت بالا از مواد معدنی کریستالی طبیعی کوارتز استفاده می کند، محتوای SiO2 آن بیش از 99.9 درصد است و در طول فرآیند تولید پاک شده است. مواد خام شامل هیچگونه ناخالصی های سنگین است که ممکن است باعث اشعه، 94 درصد کریستال های کوارتز و دیگر مواد افزودنی رزین شود، سنگ های کوارتز را از خطر آلودگی رادیواکتیو آزاد می کند.

معایب: با توجه به تکه های سنگ کوارتز کابینت آشپزخانه، سختی بیش از حد قوی برای پردازش و شکل بیش از حد تک (صنعت مدرن پردازش عمیق). قیمت بالاتر است

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015