info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت کابینت دکوراسیون یادداشت ها

کابینت کابینت دکوراسیون یادداشت ها

Jun 08, 2018

کابینت کابینت دکوراسیون یادداشت ها

1، نام تجاری

در حال حاضر مردم چیزهایی مانند کالاهای مارک دار خرید می کنند و کابینت های آشپزخانه هیچ استثنائی ندارند. برخی از بازرگانان از این نقطه استفاده کرده اند. در هنگام فروش کابینت آشپزخانه، برخی از مارک های زیرین و تقلید از کارگاه های کوچک خریداری شده با علامت های تجاری مارک های شناخته شده بزرگ و با قیمت های بالا به عنوان کابینت های آشپزخانه مارک به فروش می رسد. بنابراین، هنگامی که مصرف کنندگان کابینت آشپزخانه را خریداری می کنند، نه تنها باید به علامت های تجاری خود نگاه کنند، بلکه باید گزارش بازرسی کابینت آشپزخانه را بررسی کنند تا مطمئن شوند که آیا آنها واقعی هستند.

2، قیمت

مصرف کنندگان مانند قیمت های پایین، کسب و کار برای ارائه انواع پیشنهادات ویژه برای جذب مصرف کنندگان. در عین حال، برخی از بازرگانان سیاه پوست قیمت های فوق العاده پایین را برای جذب مشتری جذب می کنند و سپس این فرصت را به فروش می رسانند که برخی از کابینت های آشپزخانه نابالغ. قیمت تمام کابینت آشپزخانه به طور کلی چند هزار دلار است و گرانتر از آن ارزش ده ها هزار دلار دارد. برای کل کابینت آشپزخانه با چند صد یوآن، ما هنوز توصیه میکنیم که آن را بخرید. این نوع چیز واقعا یک پنی و یک قطعه کالای است.

3، صفحه

صفحه کلیدهای کابینت آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت کابینت آشپزخانه دارد. مصرف کنندگان که به طور کلی تمام کابینت های آشپزخانه را خریداری می کنند، باید شنیده باشند که فروشندگان می گویند: "ما از این کابینت آشپزخانه استفاده می کنیم و برای اثبات رطوبت مناسب است، اما ما به شما می گویم که روند پخت رطوبت ساده تر از پانل های دیگر. برخی از ذرات رطوبت را در تخته چگالی معمولی اضافه کنید. فن آوری پردازش صفحات مقاوم در برابر رطوبت، لوازم جانبی، و غیره به عنوان صفحات دیگر خوب نیست.

4، سخت افزار

کیفیت لوازم جانبی سخت افزار مربوط به استفاده صحیح از کابینت آشپزخانه و عمر مفید آن است. از جمله لوازم جانبی سخت افزاری مهم، لولا درب و ریل های کشویی است. انتخاب این دو لوازم جانبی عمدتا بر مبنای راه های مختلف باز کردن درب درب کابینت آشپزخانه است : راه آهن اسلاید چفت و بست و راست جعبه درب کشویی، لولا درب لوازم جانبی برای درب کابینت آشپزخانه که در داخل و خارج باز . اگر این دو لوازم جانبی محصولات پایین تر باشند، استفاده طولانی مدت قطعا منجر به باز شدن درب های کابینت آشپزخانه خواهد شد .

5، فرآیند تولید

انتخاب کابینت آشپزخانه کیفیت کابینت آشپزخانه را تحت تاثیر قرار می دهد و روند تولید آن تاثیر زیادی بر کیفیت دارد. بعضی از کابینت های آشپزخانه ممکن است پس از مدت زمان استفاده از پانل درب، تغییر شکل و غیره داشته باشند. این به این علت است که درهای کابینت آشپزخانه هنگام تولید آنها مهر و موم نمی شوند. هنگام خرید کابینت ها، تمام مصرف کنندگان نباید فقط مهر و موم لبه خود را از کابینت آشپزخانه رعایت کنند، بلکه از آدرس و تجهیزات تولید سازنده نیز بپرسید.

6، خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش یک مشکل است که مصرف کنندگان در حال حاضر بسیار نگران آن هستند. کابینت های آشپزخانه پس از فروش همچنین نیاز به توجه به کسب و کارهای مختلف دارند. با توجه به بسامد استفاده از کابینت های آشپزخانه، شکستن کفپوش ها و افتادن درب های کابینت آشپزخانه می تواند مشکلات زیادی برای مصرف کنندگان ایجاد کند. بنابراین، در زمان خرید، مصرف کنندگان باید در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش کابینت آشپزخانه و شرایط دیگر خوش بین باشند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015