info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه ملایم

کابینت آشپزخانه ملایم

May 08, 2018

کابینت آشپزخانه ملایم

پانل درب های دوبل (MELAMINE به عنوان MFC نامیده می شود) (به سبک سازگار با محیط زیست، پایدار و سخاوتمندانه)

روکش دو طرفه (همچنین هیئت مدیره آمونیاک سه گانه هیدروژنه نامیده می شود) معمولا از چوب چوب به عنوان ماده پایه استفاده می کند، پس از غوطه ور شدن و خشک شدن در چسب ملامین، لایه سطحی (درجه رنگ کاغذ پوشش) را می گیرد و پرس گرم را در دمای بالا و بالا می گذارد فشار. متصل شده امروزه بسیاری از تابلوهای موجود در بازار وجود دارد و کیفیت آن بسیار متفاوت است. تفاوت قیمت نیز بسیار متفاوت است. موضوعاتی که امروزه بیشتر مردم نگران آن هستند عبارتند از: محتوای فرمالدئید، نیروی نگهداری ناخن از هیئت مدیره (که ما معمولا می گویند ناخن) و جذب آب.

در حال حاضر فرمالدئید بسیار مضر است. بهترین تخته ملامین در چین تخته خرده چوب Jilin Forest Industry Lushuihe (استانداردهای زیست محیطی می تواند تا استانداردهای اروپایی E1 یا E0 باشد). بستر هر هیئت مدیره از 100٪ چوب سخت طبیعی ساخته شده است، بنابراین بسیار سخت و صاف است.

همچنین از تخته های کافی در آشپزخانه موجود در بازار وجود دارد. در بازار مصالح ساختمانی، برای فروشندگان بسیار دشوار است به روکش در قیمت 70-80 یوان به استاندارد E1 برسند. همچنین بسیاری از تولیدکنندگان کابینت برای استفاده از جعبه، کاهش هزینه ها، کاهش قیمت ها استفاده می کنند! مارک های وارداتی امروز علامت های تجاری شناخته شده تر هستند: اتریش EGGER بلژیک UNLIN آلمان PELEIDERER؛ چوب این صفحات از منطقه جنگلی مستقل اروپا، کل فرایند تولید می آید. همه آنها اقدامات نظارتی دقیق دارند. محصولات آنها توسط سازمان های تخصصی اندازه گیری شده و با استانداردهای E1 حفاظت از محیط زیست اروپا مطابقت دارند.

روکش ملامین سطحی کابینت آشپزخانه مقاوم در برابر شعله باز 15 تا 20 ثانیه است، مقاومت در برابر ضربه (500 گرم توپ فولاد از 200 میلی متر، به طور قابل توجهی به سطح آسیب نمی رساند) مقاومت اسیدی و قلیایی (سرکه نمک نمکی به سطح آسیب نمی رساند ) مقاومت در برابر درجه حرارت بالا (از آب جوش نترسید، اما پانویی که تازه آب پز شده است را نمی توان به طور مستقیم در بالای صفحه قرار داد) بنابراین پانل ملامین با محیط مخصوص آشپزخانه سازگار است، بنابراین به طور گسترده ای توسط کابینت آشپزخانه استفاده می شود صنعت، و همچنین یک درب و کابینت آشپزخانه مناسب برای همه است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015